Kappa

Kappa Galeri

Kappa 1916 yılında kurulan ve başlarda yalnızca çorap ve iç çamaşırı üretimi yapan bir İtalyan markasıdır. 1960'lı yıllara gelindiğinde, ürün yelpazesini genişleterek rahat giyim tarzını benimseyen gençler için ürünler üretmeye başlayan Kappa kısa zamanda tanınır. Spor giyim modasındaki son trendleri yakalayan koleksiyonları ile Kappa, rahat giyimin öncülerinden biri olur.


Büyük Spor Takımlarının Sponsoru

Büyük Spor Takımlarının Sponsoru

Markanın anınırlığının en büyük kaynağı, spor ürünlerine yönelmesiyle başlar. Özellikle sponsor olduğu spor kulüpleri ile adı duyulur. Firma, özel olarak hazırladığı vücudu saran ama terletmeyen teknolojili formaları ile birçok ünlü spor kulübüne sponsor olur. Juventus futbol takımı sponsor olarak işbirliği içine girdiği ilk spor kulübü olur. Kappa, onu takiben, Milan, Barcelona, Roma, Ajax gibi birçok futbol kulubü ile de sponsorluk anlaşmaları imzalar. Juventus'un, şampiyon olduğu 1996 yılında Kappa formaları giymesi ile tanınırlılığı iyice artan marka, sporseverlerin en çok tercih ettiği markalardan biri haline gelir. Hala, birçok ülkenin spor kulüpleri için formalar tasarlayan Kappa, kendini yenileyen yapısı ile eskimeyen bir İtalyan markası olarak spor giyimde öncülük ediyor. Ayrıca,yalnızca futbol sponsorluklarıyla yetinmeyen Kappa, kayak, tırmanış, golf gibi birçok spor türünde de yüksek teknolojiye sahip ürünler üreterek sponsorluk anlaşmaları yapar.

Spor Giyim Modasında Yeniliklerin Öncüsü

Spor Giyim Modasında Yeniliklerin Öncüsü

Kappa'da, spor giyime dair birçok ürünü birlike bulabilirsiniz. Eşofman takımları, spor ayakkabı, çanta, forma ve aksesuarlar marka kalitesi ile mağazalarında sizleri bekliyor. Spor giyim modasını hayatınızın her alanına taşımanıza imkan veren koleksiyonlar her sezon yenileniyor. Kappa'da, hem aktivite ve spor için hem de günlük yaşam için kullanabilecek, yüksek performans ve kaliteyi bir arada sunan spor ürünleri bulunuyor. Modern tasarımların özenle hazırlandığı ünlü markada, birçok tarzda modeli farklı renk seçenekleri ile bulmanız mümkün. Markanın ürünlerini, Türkiye'nin birçok yerine yayılmış mağazaları ve outlet storeları dışında spor giyim ürünleri satan büyük mağazalarda da bulabilirsiniz. Firma, geniş ürün yelpazesi ve her bedene ve spora uygun koleksiyonları ile mağazalarında sizleri bekliyor. Kendi mağazalarının yanı sıra, birçok özel alışveriş sitesinde de kampanyaları olan Kappa indirimlerini takip etmek için, indirimlr.com'a göz atmanız yeterli.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları