Kanepe: Yeni Sezon Kanepe Modelleri ve Online Alışveriş Fırsatları

Kanepe: Yeni Sezon Kanepe Modelleri ve Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Kanepeler, evlerimizin baş köşesini süsleyen kullanışlı bir eşyadır. Bir salona girdiğinizde genellikle hemen karşınızda bir tane görürsünüz. Yeni bir yuva kuracak olan nişanlı gençler, eşyalarını yenilemek isteyenler, yeni ev alıp, yepyeni eşyalarla döşemek isteyenler, yazlıklarını ya da iş yerlerini yeniden restore edenler öncelikle fonksiyonel olarak kullanabilecekleri eşyalar almak isterler. Hem rahat rahat üzerinde oturulacak, hem de bir misafir geldiğinde açılıp yatak olabilecek, hem de altına bazı eşyaları sığdırabilecek bir sandık gibi kullanılarak ihtiyaçlarımızı giderecektir.

Yeni Sezon Kanepe Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Yeni Sezon Kanepe Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Evlerimizde en rahat ettiğimiz ve salonlarımızın en güzel eşyası olan kanepelerimizi nasıl seçmeliyiz? Yeni sezonda rahatlık ve kullanışlı olması ön planda tutulmuş. Kumaşların leke tutmaması ve silinebilir olması ve tabii ki kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerekli. Yatak olabiliyorsa eğer mekanizmasının sağlam olması ve çok kolay açılıp kapanabilmesi ve emniyetli olması, ayrıca iskeletinin sağlam olması gerekmektedir. Model seçimine gelince o zaman karar vermek çok zor olacak. Çünkü çok fazla model bulunmaktadır ki seçim için pek çok kritere dikkat etmek gerekir. Klasik mobilyaları seviyorsanız, yeni sezonda çok zarif modeller bulunuyor. Renkleri, kumaşları ve tasarımları değişse de klasik kanepeler her zaman kabul görmektedirler. Klasiklerin aksine yeni sezon ürünlerin çoğu yatak olabilmekte ve sandık olarak kullanılabilmektedir. Yeni modellerde bazen sadelik, bazen yuvarlak hatlar, bazen de geometrik çizgiler öne çıkmaktadır. Ama pratik olması hepsi için geçerli. Renkler de klasiklere nazaran çok daha renkli, parlak, karışık, çiçek ya da geometrik desenli olabilmektedir. Ranza olabilen modellerden tutun da hem sehpa, hem kitaplık hem de yatak olabilen modeller de bulunmaktadır. Genellikle iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olmaktadır. Dört kişilik büyük model genelde ayrı olarak alınabilir. Çünkü çok büyük bir salona sahip olmak gerekir. Yuvarlak ve L şeklinde olanlar ve köşeli modelleri de mevcuttur. Ayrıca yeni sezonda yatak odalarında da kullanılan Markiz adı verilen modeli çok tutuluyor. Yatak örtüsü ve yastıklar üzerine konabilir ya da çıkarılan kıyafetler öylece üzerine atılabilir. Üzerinde oturulup televizyon seyredilebilir veya kitap okunabilir. Markiz modelleri, genellikle klasik modelde ve yatak odası takımı ile uyumlu olması gerekir. Günümüzde yeni sezon kanepeler evlerimizin oturma odasının, salonun ve yatak odasının en güzel süsü olarak kullanışlı ve pratik olarak dizayn edilmektedir. Bir misafir geldiğinde hemen yatak olabilir ya da kalabalık aileler için pratik bir çözüm yaratılabilir.

Yeni Sezon Kanepelerde Online Alışveriş Fırsatları

En uygun fiyatlar ile mobilya alışverişlerinizi Evimister, Evmanya ve Dekoreko adreslerinden yapabilirsiniz. Artık koltuklar ve kanepelerin takım olması gerekmiyor. Yeni sezon tasarımlarında değişik renklerde ve modellerde olabiliyorlar. Zıt ya da kombine olabilecek renkler ve modeller aynı salonda kullanılabiliyor. Değişik mağazalarda istediğiniz gibi bir modeli bulabilir ve satın alabilirsiniz. Her markanın internet sitesinden kampanyaları takip ederek indirimli olarak istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksitle ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz. İnternet sitelerinden hayallerinizdeki tasarımı indirimli ve taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları