Kamp Çadırı: Çeşitli Boyutlarda Online İndirimli Çadır Modelleri

Kamp Çadırı: Çeşitli Boyutlarda Online İndirimli Çadır Modelleri Galeri

Özellikle doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için kamp kurmak vazgeçilmez hobileri arasında yer alır. Tek başına ya da aileleriyle ormanda birkaç günlüğüne baş başa kalmak isteyenlere özel olarak ürünler üretilmektedir. Bu ürünler sizin doğa ile olan birkaç günlük maceranız sırasında sizin güvenliğiniz ve rahatlığınızı sağlamaktadır. Birçok firma farkı özelliklere sahip ürünler üreterek kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle kamp yapanlar için gerekli olan ürünlerin başında ise kamp çadırı gelir. 2, 3 ya da daha fazla kişinin aynı anda kullanabileceği büyüklükte ve farklı özellikle üretilen bu ürünler kalitesi ve sağlamlığı ile değişen özelliklere sahiptir. Bunun yanında yine bu macera esnasında size sandalye, tabure, ocak, fener ve çeşitli hayvanları rahatsız ederek sizden uzaklaşmasını sağlayan kimyasal ürünler de lazım olur.

Kamp Çadırları ve Özellikleri

Kamp Çadırları ve Özellikleri

Atlaskamp.com üzerinden yapacağınız alışverişler bu ürünlere indirimli fiyatlar ile sahip olma şansınız bulunuyor. Kamp çadırları farklı özellikleri ile sizleri bekleyen ürünler arasında yerini alıyor. 3 mevsim, 4 mevsim, ekonomik, aile ve expedition 5 mevsim kamp çadırları bulunmaktadır. 3 mevsim grubunda uygun fiyati ile dikkat çeken ürünler arasında ise Campus markasına ait Antibes 3 Kişilik 3 Mevsim ürünü dikkat çekiyor. Ürünler kullanıldıkları alanlara göre değişmektedir. Yağmurun ya da rüzgarın şiddetli olduğu alanlarda daha çok kar muhafaza yakaları bulunuyor. Özellikle alacağınız ürünlerde sineklik tarzı bölgelerin olması da sizin rahatınız için önemlidir. Kamp çadırlarını taşımak için genellikle size bir taşıma çantası verirler. Kolayca kuruluma hazır hale geldiği ve çok az yer kapladığı için set halinde taşımanızı kolaylaştırır. Böylece aracınızın bir köşesinde sürekli olarak durabilir. Bu ürünler için çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Yere daha sağlam sabitlemek için ya da sineklerden korunmak için özel olarak tek parça halinde sineklik de satılır. Daha zor koşullar için üretilmiş çift bagajlı ve çift kapılı ürünlerin yanı sıra 8,10,12 kişilik özel ürünler de bulunur. Özel bölmeler sayesinde kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Profesyonel olarak dağcılık yapanlara özel çadırlar ise çok daha üstün özelliklere sahiptir. Soğuğu geçirmeyen özel kumaşlardan yapılmaktadır. 3-4 katmanlı taban köşeleri, malzemeleri asmak için özel askılıkları da olması onlara rahatlık ve konfor sunuyor.

İhtiyacınız Olan Her Şey Burada!

Siteye giriş yaptığınız zaman sizi son derece sade bir tasarım bekliyor. Sol tarafta bulunan kategoride ki ürünlerden dilediğinizi seçebilir ve ürünleri görebilirsiniz. Ayrıca ödemelerde size yardım olmaktalar. Bonus, World, Maximum, Axess kartlarına özel olarak 6 taksit seçeneği bulunuyor. Ayrıca ek olarak indirimler de sizleri bekliyor. Telefon ile destek hattını arayarak konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve kapıda ödeme yöntemi ile de bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Evimister.com üzerinden de sitede bulunan birkaç modele göz atmakta fayda var. Ücretsiz kargo ve beğenmediğiniz taktirde iade fırsatı da sizleri bekliyor. Aradığınız bütün malzemeleri burada bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları