Kahküllü Saç Modelleri: Hangi Yüz Tipine Yakışır En Son Modeller Neler

Kahkül Saç Galeri

Saçlarda kahkül modası asla geçmeyen bir modeldir. Ayrıca hanımların yüzlerinde gizlemek istedikleri yeri çok güzel kamufle etmeye yarar. Her saç modeline yakışan kahkül modelleri çok şık bir hava katmaktadır. Kahkül modeller her saç tipinde uygulandığı gibi her yüz tipine uygun olmayabilir. Onun için önce yüz tipinizi iyi tanımalı ve buna göre saç modelinizi seçmelisiniz. Saçlar hanımlar için çok önemlidir. Her kadın saçlarının dönem dönem rengini değiştirir, kimi zaman saç şeklini değiştirir. Kahkül saç modelleri çok hoş model olmasına karşın her yüz tipine yakışmamaktadır. Saç şeklinizi değiştireceğiniz zaman iyi araştırma yapmalı ve yüz tipiniz için doğru kararı vermelisiniz.

Kahküllü Saç Modelleri Hangi Yüz Tiplerine Yakışır?

Kahküllü Saç Modelleri Hangi Yüz Tiplerine Yakışır?

Saç kestirmek ve şeklini değiştirmek isteyen bayanlar öncelikle hangi tür saç kestirmek istediğinize karar vermelisiniz hatta bunun için bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Öncelikle yüzünüzü mü yoksa saç şeklini mi ön planda tutmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu model her yüz tipine yakışır diyemeyiz. Ama hoş bir model olduğu kesin. Kahküllü saç modellerini genellikle yuvarlak yüzlü ve geniş alınlı hanımlar tercih etmeliler. Elmacık kemiklerinde çıkıklık olanlar, sivri çeneye sahip bayanlar bu modeli tercih edebilirler. Ayrıca bu model güzel gözlü hanımlar için çok ideal bir model. Güzel ve renkli gözleriniz varsa mutlaka kahkülü tercih edebilirsiniz. Ayrıca çok uzun saçlara sahip olanlar saçlarını at kuyruğu bağlayıp bu modeli kullanabilirler. Uzun yüzlü hanımlar da şayet çene kemikleri fazla geniş değilse kahkül kestirerek daha minyon bir yüz tipine sahip olabilirler. Burnu uzun ve kemerli olanlara kahkül modelleri yakışmaz çünkü kahkül dikkatleri burun üzerine çekecektir. Küçük ve kalkık burunlular için kahkül çok ideal bir modeldir. Şimdi yüz tipinizi tanıyın sonrasında fırsat sitelerinden uygun fiyatlı kuaför tercihi ile bu şık modeli deneme imkanı bulabilirsiniz. Kahkül modelleri güzelliğinize güzellik katarken aynı zamanda sizi cezbedici hale getirecektir. Şık bir hava katacaktır. Kare yüz tipine sahip bir bayan kahkül kestirmek istiyorsa yine yüz tipi gibi kare bir model tercih etmeli. Tabi yüzünün daha yumuşak görünmesini isterse daha oval bir tarz kahkül kestirebilir. Üçgen bir yüze sahipseniz hacimli bir model tercih etmelisiniz. Üçgen yüz tipleri genellikle yorgun göründüğü için hacimli ve sürekli fönlü bir model onu daha hareketli gösterecektir.

Kahküllü Model Saç Kesimlerinde Online Fırsatlar

Yeni sezon saç modelleri, saç şekli değişimi, saç rengi değişimi, kahkül kesimi ve daha fazlası için Şehir Fırsatı sitesinden ünlü kuaför isimlerini ve uygun fiyatlara uyguladıkları kampanyaları görebilirsiniz. Ayrıca saç bakım ürünlerini bulabileceğiniz Zidaya online alışveriş mağazasından saçlarınıza uygun ünlü markaların ürünlerini bulabilir uygun fiyatlara alabilirsiniz. Her bayanın ihtiyacı olan ürünlerin tümüne buradan ulaşabilirsiniz. Zaman zaman uygulanan ürün kampanyalarını takip etmek ve kaçırmadan satın alabilmek için yapmanız gereken yalnızca ücretsiz üye olmak.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları