Kağan Parfümeri: Kışkırtıcı Parfüm Çeşitleri En Büyük İndirimlerle

Kağan Parfümeri’de Avantaj Galeri

Tarihi Milattan Önce’ye dayanan kokular, yüzyıllar geçtikçe daha da çeşitlenmiştir. Önceleri sadece asaletin simgesi olarak değerlendirilen bu ürünler sonraları geniş halk kitleleri tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Parfümeri sektöründe onlarca farklı marka üretim yapmaktadır. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan bu ürünler, çeşitli satış teknikleri ile kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Bu ürünler kozmetik mağazalarının yanında online alışveriş sitelerinden de satın alınabilmektedir. Kağan Parfümeri de hem mağazadan hem de online üzerinden satış yapmaktadır. Ünlü markaların ürünlerinin satışını gerçekleştiren firma, müşteri memnuniyetini esas alarak pazarlama hizmetini sürdürmektedir. Bursa merkezli olan ve 1979 yılında faaliyetine başlayan Kağan, yüzlerce farklı koku çeşidiyle Bursa halkına hizmet vermektedir. 48 metrekarelik bir dükkanla sektöre adım atan firma, 1996 yılında 850 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Marka 1998 yılında ise güzellik salonu kurarak Bursalı bayanların hizmetine sunmuştur. Marka Şansa adlı bir ürün de tasarlamış ve bu ürünün satışına başlamıştır.

Kağan Parfümeride Kaliteli Ürünler

Kağan Parfümeri Bursa merkezli olsa da, online satış sitesinde tüm ülkeye satış yapmaktadır. Dünyaca ünlü markaların satışını gerçekleştiren Kağan Parfümeri, portföyünde Bvlgari’den Giorgio Armani’ye, Gucci’den Rebul’a, Burberry ve Calvin Klein markasına kadar onlarca farklı markanın ürününü bulundurmaktadır. Aslında bu ürünlerin ortaya çıkışı oldukça ilginçtir. Ayrıca en güzel kokular Fransa’da imal edilmektedir. Bunun nedeni ise eski Fransa’da soyluların asaleti, banyo yapmama sürelerine göre ölçülürdü. Bu da doğal olarak kötü kokmalarına neden oluyordu. Soyluların bu kokularının bastırılması için bu özel kokular tasarlanmıştır. Sonrasında bu ürünler giderek gelişmiş ve çeşitlenmiş, günümüzdeki halini almıştır. Bu ürünleri daha çok bayanlar kullansa da artık erkekler de güzel kokmak istemektedir ve kendilerine özel olarak hazırlanan ürünleri kullanmaktadır. Kağan firmasında da hem bayanlara hem de erkeklere yönelik ürünler satılmaktadır. Üstelik fiyatlar da oldukça uygundur. Bayanlara yönelik ürünler gece ve gündüz olarak ayrılmaktadır. Bu nedenle de ürün çeşitliliği çok fazladır. Mevsime göre de koku kullanan bayanlar, özel davetler için de farklı tür tercih etmektedir. Markalar da bayanlar için her mevsime ve her saate göre ayrı ürünler tasarlamaktadır. Kağan’da da bu parfümeri çeşitlerinin tamamını bulma imkanı vardır. Kışkırtıcı koku çeşitlerinin satışını gerçekleştiren marka, online alışverişe özel indirimler gerçekleştirmektedir. Bu ürünlere ulaşmak için markanın internet sitesini tıklamak yeterlidir.

Online Alışverişe Özel İndirim Kampanyaları

Firma, çok sayıda markanın ürününü Kağan Parfümeri’nin online alışveriş sitesinden kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Belli ödeme üstündeki alışverişlerde kargo ücretini kendisi karşılayan firma, Türkiye'nin her yerine ürün gönderebilmektedir. Online satış sitesinde marka arama kolaylığı sağlayan firma, ürünle ilgili kullanıcı yorumlarına da yer vermektedir. Bu sayede ürünle ilgili bilgilendirme üst düzeyde olmaktadır. Firma Şansa markasının satışını da online üzerinden yapmaktadır. Bu markanın içeriği de Fransa’dan ithal edilmekte, Türkiye’de hazırlanıp kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Bay ve bayan olmak üzere doksana yakın çeşidi bulunan Şansa, uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları