Kaban: Bayan ve Erkek Kaban Modelleri ve Uygun Fiyatlar

Kaban: Bayan ve Erkek Kaban Modelleri ve Uygun Fiyatlar Galeri

Kaban soğuklardan koruyan dış giyim giysisidir. Kış mevsimi giysisi olan bu kıyafet monttan büyük, pardösüden küçük olup daha kısadır. Uzun boylular ve orta boylu insanlar ise daha çok tercih ederler. Montu ise kış giysisi olarak kısa boylular daha fazla tercih eder. Bu kışlık ürün, bir kış giysisi olarak her yaş için geçerlidir ve tercih nedenidir. Bunlar kalın kaşe yün kumaştan yapıldığı gibi, su geçirmeyen maddelerden de üretilmektedir. Envai çeşit üründe, gerek kullanılan kumaştan, gerek modelinden, renk ve desenine kadar çeşitlilik göstermektedir. Klasik modeller bulunduğu gibi, yakasından, ceplerinden, kemerinden, hatta başa takılan başlığına varana dek kreatif atraksiyonları olan giysiler çoğunluktadır. Kreatif çizgilerin sınırı yoktur. Hatta bazı modeller içi ve dışı aynı kumaştan olup, ters yüz ederek bile kullanılanları mevcuttur. Bay ve bayan kabanları arasındaki fark birinin feminen, diğerinin maskülen değerleri üzerinde taşımasıdır.

Kaban

Soğukların bastırması ve kış aylarının gelmesi ile kaldırılan tüm kışlık ürünler dolaplarımızda yerini alır. Havalardaki dengesizlik artık kış aylarının daha uzun geçmesine etken olmaktadır. Sonbahar ve ilkbahar mevsimleri bile serin ve yağışlı olmaktadır. Kaban modelleri farklılık gösterir. Uzun ve tek düğme ile olabileceği gibi, kısa ve altı düğme olarak da model farklılığı olabilir. Bay ve bayanlardaki ürün seçenekleri çok fazladır. Baylara göre daha klasik renk ve modeller üretilirken bayanlar için rengarenk ve bol aksesuarlı modeller üretilmektedir. Kışlık kaşe kumaşların ağırlıkta kullanıldığı bu ürün grubunda renklerde sezonun moda trendleri doğrultusunda seçilmektedir. Birçok marka bu alanda üretim yapmaktadır. Bunlardan belli başlıları; Vakko, Zara, Mango, İpekyol, Polo, Kiğılı, Aydınlı, Sarar, Guess, Versace, Selen, Parantez, Calvin Klein, Dockers, Tommy Hilfiger, Wrangler, Topshop, Network, Esprit, Kayra, Burberry markalarını sayabiliriz. Yine bu firmalar yanında bu alanda üretim yapan yerli yabancı birçok marka mevcuttur. Her yıl dünyanın belli şehirlerinde yapılan defilelerle firmalar tüm koleksiyonlarını sunmaktadır. Kışlık koleksiyonlar yaz aylarının sonunda tanıtılmaktadır. Her firma kış için yaptıkları tüm ürünleri titizlikte ister kataloglarında, ister web sitelerinde, isterlerse sosyal paylaşım sitelerinde ürün tanıtımlarını yapmaktadırlar. Kışın vazgeçilmez ürünü olan kaban modelleri de buralarda sizlere sunulmaktadır. Ürün tercihlerinizde kumaş kalitesinden kalıbına ve üzerinizde duruşuna kadar dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Kışı şık ve zarif yaşamak istiyorsanız tüm firmaların modellerini takip ederek sizin beden yapısına en uygununu seçebilirsiniz.

Bayan ve Erkek Kaban Modelleri ve Online Alışveriş

En güzel kaban modellerini, en uygun fiyatlar ile Markafoni, Morhipo, Trendyol ve Zidaya'da bulabilirsiniz. Birçok üründe olduğu gibi kışlık kıyafetlerimizde de ürün çeşitliliği çok fazladır. Kumaşından kalıbına ve modeline göre geniş bir yelpazede farklı gruplarda ürünler bulunmaktadır. Fiyatlardaki farklılık kumaş kalitesi ve marka seçeneklerinin etkileri ile değişkenlik gösterecektir. Ortalama ürün fiyatları 199 TL’den başlayıp 999 TL’ye kadar da çıkmaktadır. Kendi beden yapınıza seçeceğiniz bu kışlık giysi sizi kışın soğuktan koruyarak rahat bir hareket sağlayacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kayra
  • Kiğılı
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları