Jessica Alba Filmleri: En Son Filmlerinde Kampanyalı Fiyatlar

Jessica Alba Galeri

Güzel oyuncu Jessica Alba 28 Nisan 1981 yılında kalifornia'da dünyaya gelmiştir. Babası Meksikalı Mark Alba, annesi ise Fransa ve Danimarka kökenli Catherine Jensen'dir. Başarılı oyuncu güzel bir çocukluk dönemi geçirememiştir. Sürekli hastahanelerde geçen çocukluk yılları zatürre ve astımla uğraşmakla geçmiştir. Buna rağmen 12 yaşında iken oyunculuk eğitimi almaya başlayan Jessica lise yıllarından sonra ünlü oyuncu Felicity Huffman ve eşi ile tanışarak onlardan oyunculuk dersleri almıştır. Ardından ünlü oyuncu Derw Barrymore ile ''Ever Been Kissed'' adlı filmde rol alır. Bu filmler onun ilk rol aldığı ve başarısını kanıtladığı roldür. 2006 yılında bir derginin kapağına çıkan Alba izinsiz resmini kullandıkları için dergiye dava açar. Fakat daha sonra derginin sahibi kendisinden özür dileyerek onun desteklediği kuruma bağış yaparak özrü kabul edilir. 2007 yılında en seksi kadın seçilen Alba'nın filmlerde çıplak sahnelerde rol alması istenir ama o bunu kariyerine kötü etki yapacağı için kabul etmez.

En Sevilen Jessica Alba Filmleri

Çeşitli film ve dizilerde rol alan güzel oyuncu ara sıra tv programcılığı da yapmıştır. Jessica Alba filmlerine bakacak olursak. İlk olarak 1994 yılında Camp Nowhere adlı bir filmde küçük bir rolle bu yola başlamıştır. Daha sonra oyunculuğunun ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamış ve birçok ödüllü filmde de rol almıştır. 1995 yılında ''Venüs Rising'' adlı filmde rol almıştır. Daha sonra kariyerine 1999 yılı yapımı ''Never Been Kissed'' (Gerçek Öpücük) filminde rol almıştır. Yine 1999 yılı filmlerinden olan ''P.U.N.K.S'' adlı filmde rol almıştır. Kariyerinde gitgide yükselen Jessica komedi filmi olan 1999 yapımı ''Tehlikeli Eller'' filminde rol almıştır. 2003 yılı yapımı ''Honey'' adlı filmde dansçı bir genç kızı canlandırmıştır. Yine 2003 yapımı olan 4 ödüle sahip aşk konulu ''The Sleeping Dictionary'' filminde rol almıştır. Dünyaca en çok izlenen bir film olan 2005 yapımı bir film olan ''Fantastik Dörtlü'' filmini izlerken komedi ve maceraya doyacaksınız. 2005 yapımı rol aldığı filmlerden biri de polisiye konulu olan ''Günah Şehri'' filmidir. Yine bitmesini istemeyeceğiniz bir 2005 yapımı filmlerden biri ''Maviliklere Doğru'' filmidir. Güzel oyuncunun rol aldığı 2007 filmlerinden biri olan ''Anestezi'' de beğenilen bir filmdir. Gerilim dram konulu film izlenme rekorları kırmıştır ve gerçekten çok güzel bir filmdir. Yine 2007 yapıtı olan komedi tadında ''İyi Şanslar Chuck'' filminde güzel oyuncu komik romantik bir sevgiliyi canlandırmış. Yine 2007 yapımı ve çok izlenen filmlerden biri olan ''İç Güveysi Bill'' filminde de komedi ve dram konulu filmi evlerinize konuk ediyor. Yine başrolde Jessica Alba'nın yer aldığı ''Göz'' filmini sıkılmadan izleyecek ve keyif alacaksınız. Oyuncu kariyerinin en üst seviyelerinde dolaşırken 2010 yılında aldığı bir rolle ''Sevgililer Günü'' adlı filmde çok başarılı bir rol sergilemiştir. Eğlenirken heyecanı da yaşayacağınız bir film daha. Güzel oyuncu ''Ustura'' filminde de başarılı bir rol sergilemiştir. Aksiyon komedi macerayı bir arada yaşayacağınız 2011 filmlerinden biri olan ''Çılgın Çocuklar 4D'' filminde de başarılı bir rol sergilemiştir. 2013 yılı hala çekilmekte olan filmlerinden biri de '' Machete Kills'' filmidir.

Jessica Alba En Sevilen Filmlerinde Online Fırsatlar

Sevilen oyuncu güzelliği kadar oyunculuğu ile kendini sevdirmiş. Güzel oyuncunun en sevilen en çok izlenen filmlerine ulaşabilmek ve satın alabilmek için İdefix online alışveriş sitesinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz oyuncuların film koleksiyonlarına bu siteden ulaşabilir, set halinde cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kapınıza kadar teslim imkanlarını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları