Jason Statham Filmleri: Oriijinal Aksiyon Filmlerinde Online İndirim

Taşıyıcı Galeri

Dövüş ve aksiyon sahnelerin aranan aktörlerinden biri olan Jason Statham, diğer aktörlerin aksine oyunculuk kariyerine oldukça geç bir yaşta başlamıştır. 30 yaşındayken ünlü yönetmen Guy Ritchie ile tanışır ve ilk sinema filmine de böylece adım atar. 1998 yılında başlayan ilk çalışmadan sonra 2000 yılında Brat Pitt dahil olmak üzere birçok ünlü oyuncu ile aynı kadroda yer alır ve oyunculuğu ile oldukça başarılı olur. Gençliğinde dalgıçlık yapması ve konuda oldukça iyi olması yüzünden fiziği de oldukça yerindedir. Güçlü fiziği ve başarılı oyunculuğu ise onu ilerleyen senelerde dövüş ve aksiyon sahnelerinin aranan adamı yapacaktır.

Ünlü Aktörün Gişe Rekoru Kıran Yapımları!

Ünlü Aktörün Gişe Rekoru Kıran Yapımları!

Jason Statham filmleri arasında şüphesiz en çok bilinen 2002 yılında çevirdiği The Transporter yani Türkiye'de bilinen adıyla Taşıyıcı. Özellikle görsel grafiklerinin son derece iyi ve dövüş sahnelerinin de fazla olması bu tarz aksiyon sevenlerin başucunda yer alan filmler arasında yer almıştır. Tüm dünyada oldukça büyük bir beğeni toplamış ve ünlü oyuncuya dünya çapında bir ün getirmiştir. 2000 yılında Jet li ile oynadığı The One ve 2001 yılındaki Mean Machine'de yine ünlü aktörün başarılı performans sergilediği yapımlar. Üst üste gelen başarılı yapımların ardından ünlü aktör artık tüm dünyanın yakından tanıdığı bir aktör olmuştur. Ardından vizyona giren Banka İşi, İtalyan İşi, Tetikçi ve Taşıyıcı filmlerinin serisi ise ile Jason Statham, Hollywood'un en iyi aktörleri arasındaki yerini sağlamlaştırdı. Yönetmen koltuğunda Sylvester Stallone'nin oturduğu Cehennem Melekleri'nde ise yine karşımıza çıkmıştır. Bunun yanında daha birçok aksiyon filminde ünlü oyuncuyu görebiliriz. 2011 ve 2012 yıllarında birçok filmi uzun süre vizyonda kalmış ve kendisini takip edenler tarafından büyük beğeni ile takip edilmiştir. 2013 ve 2014 yılların yayınlanmak üzere birçok projesi de bulunuyor. Özellikle fiziğini koruması ve dövüş sahnelerinde oldukça iyi olması da onun bu kadar başarılı projelerde yer almasının en önemli nedeni. Tüm dünyada olduğu gibi ünlü aktörün Türkiye'de de hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunmakta. Cehennem Melekleri ve Taşıyıcı adlı yapımların yeni serileri ise 2013 yılından itibaren tekrar beyaz perdedeki yerini alacaktır.

Sanal Alışveriş Siteleri ve İndirim Kuponları!

Jason Statham filmlerini DVD ve Blu-ray formatında satın almak ve evinizde izlemek isteyenler için Idefix.com oldukça cazip fiyatlarla size bu imkanı sunuyor. Ünlü aktöre ait bütün yapımlara buradan oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Idefix.com size Dvd ve Blu-ray şeklinde iki farklı format sunuyor. Fiyat olarak ise üzerinde etiketten %15-20 arasında bir indirim söz konusu. idefix size cazip fiyatların ve kampanyaların yanında indirim kuponu ya da hediye çeki ile sitesinden alışveriş yapanlara özel ek indirimlerde sunuyor. Bu fırsat kodlarına ulaşmak için ise sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Sayfanın üst kısmında yer alan "indirim kuponları" sayfasına tıklamanız yeterli.Güncel olarak size sunulan kodlara ücretsiz oluşarak kampanyalardan ve ek indirimlerden de böylece yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları