Jaga Saat: Erkek ve Kadın Saat Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Jaga Saat: Erkek ve Kadın Saat Modellerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Jaga Electronics, Yunanistan’ın elektronik konusunda uzmanlaşmış isimlerinden birisidir. Başta saat, cep telefonu, elektrikli bisiklet, elektronik alet, fener ve alarm üreten firma, Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. Arıkan Saat’in distribütörlüğünde Türkiye pazarında hizmet veren Jaga Elektronik, Türkiye’de en çok saat alanında tanınmaktadır.

Modeller ve Fırsatlar

Jaga Saat, bay ve bayan olmak üzere her yaşa ve cinse hitap etmektedir. Mevcut saatler, dijital ve çelik çeşitleriyle üretilmektedir. Dijital Saatler AD serisi, M serisi ve AQ serisi olarak, Çelik Çeşitleri ise bay ve bayan saatleri çeşitleriyle üretilmektedir. Türkiye’de birçok internet sitesinde satışı yapılan Jaga Saatler, günümüzde en popüler kol saatlerinden birisi olmuştur. Sahibinden.com’da 50 ile 90 Lira arasında değişen fiyatlarla satılan ürün, gumusdunyasi.com’da 35 ile 90, hediyesaati.com’da %50 indirim yapılarak 130 ile 170, daybuyday.com’da 20 ile 30 Türk Lirası arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır. İnterneti kullanarak, ürün almanın pek çok avantajından saat alarak da faydalanmak mümkündür. Pek çok internet sitesi, Jaga firmasının saatlerini indirim ile satmaktadır. Her bütçeye uygun olmasına özen gösterilen saatler, birçok özelliği ile de dikkat çekmektedir. Kullanılan parçaların Çin malı olmaması, üretim aşamasında uzman kişiler tarafından sürekli kontrol altında tutulması, saati diğer saatlerden ayıran en önemli özellik olarak dikkat çekmektedir. Ürünlerin detaylarına gelinirse, bir kısım saatlerde kauçuk kasa ve kordon kullanılırken, diğer saatlerde çelik kasa ve deri kordon kullanılmaktadır. En önemli özelliklerden biride su geçirmeme özelliğidir. Firma her saati için su geçirmeme garantisi vermektedir. 10 atm, yani 100 metreye kadar su geçirmeyen Jaga Saatler, şık ve eşsiz tasarımı ile rahatlıkla kullanılabilen bir saattir. Üstelik internet üzerinden alındığında yapılan indirimler ile her bütçeye uygun hale gelmiştir. Kredi kartlarıyla vade farkı alınmadan yapılan ödemeler ile tüketicinin her türlü memnuniyeti esas alınmıştır. Gittigidiyor.com gibi web siteleri aracılığı ile satın alındığında ise ücretsiz kargo imkanı mevcuttur. Bu sayede hem büyük indirimler ile Jaga Saatlere sahip olunabilmekte hem de kargoya hiçbir ücret ödemeden kapınıza kadar ürününüz gelmektedir. Ürünün bir diğer önemli özelliği ise cam malzemesi olarak mineral kristal kullanıyor olmasıdır. Firmanın verdiği garanti süresi tam 2 yıldır. Bu sayede güven içerisinde kullanılabilmektedir. Ayrıca pil ömrü de garanti süresi gibi 2 yıl olarak belirlenmiştir. Bazı bayan saatlerinde özel swarovski taş kullanılması sebebi ile de bayan kullanıcılar için şık bir tasarıma sahiptir.

Online Alışveriş

Jaga marka erkek ve bayan kol saatleri, piyasada büyük indirimler ile satılmaktadır. Bu indirimden yararlanabilmek ve Jaga Saatlere ulaşmak için internet üzerinden, beğendiğiniz modeli seçmeniz yeterli olacaktır. www.arikansaat.com.tr, www.gumusdunyasi.com, www.Daybuyday.com, www.hediyesaati.com ürünlere ulaşılabilecek web sitelerinden bazılarıdır. Yunanistan’ın elektronik devlerinden olan Jaga Electronic’in güvencesi ile satın alınabilen Java marka erkek ve bayan kol saatleri, tüm kullanıcılarına şık, dayanıklı ve uygun fiyat imkanı sunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  •  Swarovski
  • GittiGidiyor
  • Daybuyday
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları