İstikbal Yatak Odası: En Modern Modellerde İndirimli Fiyat Seçenekleri

İstikbal Yatak Odasında Kampanya Galeri

İstikbal Mobilya 1957 yılında minik bir atölye ile Kayseri'de işe başladı. Kapı ve pencere üreterek firmanın temelleri atılmış yıl 1980'lere gelindiğinde ise ürün çeşidini geliştirerek yatak odaları, kapı, pencere, sandalye ve masa gibi ürünler üretmeye başlamıştır. Sonrasında atölyelerini tek bir çatı altında toplayan İstikbal, büyük bir fabrika kurmuştur. Piyasadaki müşteri arz-talep dengelerini değerlendiren firma, tüketicinin nabzını tutmaya devam ediyor. 1990 yılının sonunda Kayseri'de gelişmiş teknoloji ile donatılan dev bir tesis kurmuştur. Bu yıldan sonra da marka, dünyaya açılmıştır ve dünya üzerinde 70 ülkede, 1000'e yakın satış noktasında ürünlerini pazarlamaktadır. Bu ülkeler Yunanistan, Rusya, Almanya, Bulgaristan, Mısır, Romanya, Fransa ve İngiltere'dir. Türkiye'nin mobilya alanında en büyük markalarından biri haline gelen firma, istikrarlı çalışmalarıyla büyüme hızına devam etmektedir. Modern üretim anlayışını, yenilikçi çizgisi ve bu sektördeki deneyimiyle birleştiren firmanın hedefi, bu sektörün standartlarını yükseltmek. Kaliteden ve rahatlıktan ödün vermeyen marka, tasarladığı ürünleri ile mekanlarında farklılık isteyen bireylere hitap ediyor. Markanın ürün portföyü oldukça geniş. Genç ve çocuk odasından panel mobilyaya, halıdan mutfak ürünlerine, banyodan bahçe mobilyalarına, aydınlatma ürünlerinden ev tekstiline yüzlerce çeşit ürünü değişik mekanlarla buluşturmaktadır. Müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran hizmetleri ile de farklı olduğunu kanıtlayan marka, evinizin dekorasyonuna yönelik hemen her türlü ihtiyacınızı bir çatı altından satın almanızı sağlamaktadır. İstikbal yatak odası takımları da her zevke hitap eden modellerden oluşmaktadır.

İstikbal Yatak Odası Takımlarında Kaliteli Tasarımlar

Beden ve ruh sağlığımız için en önemli gereksinimlerimizden birisi uykudur. Uykunun kalitesi de kaliteli bir yatak seçimiyle mümkün olmaktadır. İstikbal’in bu takımları da, markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi oldukça iddialı. Yatak odası modeli seçiminde öncelikle mekanın duvar rengi ve evinizdeki mobilyaların türü önemlidir. Modern tarzda döşenmiş bir eve klasik tarzda bir model seçimi hoş görünmeyecektir. Ya da tam tersi klasik tarzda döşenen bir evde modern tarz ürünler hoş görünmeyeceği gibi. Yatak odası koleksiyonunda, Valensia 5 kapaklı takım göze çarpıyor. Bu takımı sürgülü kapı veya normal kapı modeli olarak satın alabiliyorsunuz. 5 ve 6 kapılı olan gardırobu, ayrıca tuvalet masası, yuvarlak aynası ile şık bir görünüme sahip. Diva adlı takımı ahşap kaplamasıyla, görkem ve konforu sevenler için tasarlanmış. Üzerinde parlak taşlarla süslenen yatak odası takımı göze çarpıyor. İstikbal'in bir diğer modeli ise Diana koleksiyonu. Modern tasarımları klasik motiflerle birleştiren marka “avagard”ı evinize taşıyor. Zarif ve ince ayrıntılarıyla lüksü sevenler için biçilmiş kaftan. Renk seçeneklerinde kahverengi ve beyaz seçenekleri vardır. Markanın Prestij ve King olarak cibinlikli iki modeli vardır. İstikbal'in diğer bir lüks takım ise Birillance, beyazın muhteşem görüntüsüyle, rüya gibi bir takım. Klasik bir takımda modern şıklığı yaşamak isteyenlere özel yapılmış.

Online Satışta İndirimli Fırsatlar

İstikbal yatak odası takımlarını markanın kendi adını taşıyan mağazalarında bulabilirsiniz. Ancak bu ürünü uygun fiyatla satın alınabilecek en önemli adreslerin başında online alışveriş siteleri gelmektedir. Evmanya gibi online alışveriş siteleri, markanın tüm ürünlerini cazip fiyatlarla satmaktadır. Her yıl avantajlı kampanyalar düzenleyen online mağazalar, orijinal ürünlerinin satışını yapmaktadır. Ödemesini ister sipariş anında kredi kartı ile, isterseniz kapıya teslim sırasında yapma imkanı vardır. Sipariş kapıya geldiğinde ürünü beğenmezseniz iade etme hakkı bulunmaktadır. Online alışveriş sitelerinin portföyü arasında bulunan yüzlerce farklı ürün arasından beğendiğinizi çok kısa bir süre içinde seçebilme avantajınız da bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları