İstikbal: Yatak Modelleri ve İndirimli Fiyatlarla Visco Yatak

İstikbal: Yatak Modelleri ve İndirimli Fiyatlarla Visco Yatak Galeri

Ruh ve beden sağlığının en önemli gereksinimlerinden olan uyku ve uykunun kalitesi için yatak seçiminde, en doğru adreslerden birisidir İstikbal. İstikbal Mağazaları, pek çok ülke ve Türkiye'nin dört bir yanında isim yapmış lider firmalardan bir tanesidir. 1957 yılında Kayseri'de küçük bir atölye ile başlayan serüven, yarım asırlık geçmişi ile dev firmalar arasında ülke ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlamış dev bir zincirdir. Başlangıçta, kapı ve pencere imalatı ile üretime geçilmiş ve sonrasında yelpazesini oldukça genişleterek tükecinin güvenini kazanmış bir sıfata sahip olmuştur. İstikbal mobilyanın yelpazesinde, oturma grupları, panel mobilya, yatak ve baza, ev tekstili, bahçe mobilyaları, halı ve aksesuarlar yer almaktadır. Mağazaları gezdiğinizde, görsel bir şölen ile karşı karşıya kaldığınız İstikbal Mobilya'nın ürünleri için e-mağazasını da turlamanız tavsiye olunur.

İstikbal Mağazalarının Visco Yatak Model ve Fiyatları

İstikbal Mağazalarının Visco Yatak Model ve Fiyatları

İstikbal Mağazaları, mobilya ve aksesuarlarda olduğu kadar, yatak modellerinde de oldukça iddialı. Premium yataklar, Expert yataklar, Smart yataklar, bebek yatakları ve daha fazlası için İstikbal Mağaza'sının web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 20'den fazla yatak çeşidini bünyesinde barındıran marka, kullanılan viscolex sünger teknolojiyle, visco yatak tasarımlarında da oldukça başarılı. İstikbal Mobilya'nın visco yatak ürünlerinden ilki olan, Viscolex Plus Yatak, uyku esnasında omurganın şekline baskı uygulamadan kaliteli bir uyku için tercih edilebilecek yatak çeşitlerindendir. Premium serisinden olan bu ürün, 90x190 cm'den başlayan ebatlar, 200x200 ebatlarına kadar yükseliyor. Ebatlara göre fiyat aralığı ise, değişkenlik gösteriyor. Premium serisinden diğer bir ürün ise, Viscojel energy yataktır. Ebatları 80x190 cm 'den 200x200'e kadar pek çok ebatı olan viscojel energy yatağın taksitli fiyatları oldukça uygun. Diğer ürünlerde olduğu gibi anlaşmalı banka kartlarında da taksit adeti de fazlalaşarak size daha eokonomik bir alışveriş imkanı sunuyor.

Online Mağazalar

Visco Yatak, tercihlerinizin arasında ise, konforu doğru yerde arıyorsunuz demektir. Omurganın şekline uyum sağlayan ortopedik visco yataklar, uyku kalitesinde de önemli yol oynuyor. Visco yatakta yatarken dikkat etmeniz gereken tek husus, 6 ayda bir yatağınızı ters yüz etmenizdir. 6 ayda bir yapılacak bu işlem yatağınızın ömrünü uzatarak, yıllarca kaliteli bir uyku uyumazı ve sabah zinde kalkmanızı sağlayan önemli bir etmen olacaktır. İstikbal Mazağazalarının yanısıra hepsiburada.com, gittigidiyor.com, sahibinden.com gibi online alışveriş sitelerinden de temin edebileceğiniz visco yataklar ile uyku konforuna siz de sahip olabilirsiniz. İstikbal Mağazalarından alışveriş yapacağınız ürünlerde Maximum karta özel, şimdi al sonra öde kampanyası, tüketiciye oldukça avantaj sağlayan bir kampanya. Üstelik peşin fiyatına 12 taksitle de sizlere ekonomik bir alışveriş olanağı sunuluyor.

Neden Visco Yatak?

Yataklar, ortapedik, full ortapedik, yaylı gibi pek çok çeşidiyle vücut rahatlığı ve uyku konforu için birçok çeşide sahiptir. Ancak Visco, astronotların uzayda ki seyahatleri sırasında, omurgadaki yükü ve basıncı önleyebilmek adına geliştirilmiş bir konfor harikası olarak nitelendirilmiş ve bu teknoloji yatak konforuna taşınmıştır.Bu yatakların diğer bir avantajı da diğer yataklara oranla daha dayanıklı olup, mayt, küf ve bakterileri üzerinde barındırmaz. Böylelikle hijyen olarak da içiniz rahat olarak kullabileceğiniz bu yatakları İstikbal Mağazaları'ndan temin edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
  • Sahibinden.com
  • Hepsiburada.com
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları