İstikbal Mobilya: Yeni Model Yatak Odası ve Oturma Grupları

İstikbal Mobilya: Yeni Model Yatak Odası ve Oturma Grupları Galeri

1957 yılında Kayseri'de kurulan İstikbal Mobilya ilk olarak pencere ve kapı gibi ürünler tasarlıyordu. Zamanla masa-sandalye, yatak-baza, koltuk takımları, genç odaları gibi birçok ürün tasarlamaya başlamıştır. Türkiye'de en çok tanınan mobilya markalarından biri olan İstikbal Mobilya, Rusya, Mısır, Romanya ve Almanya gibi birçok ülkede 110 mağaza ve satış noktasına sahip olmayı başarmış bir markadır. Oldukça modern tasarımları bulunan İstikbal Mobilya yatak odası, genç odası takımları, oturma grupları, yemek odası takımları, bahçe mobilyası, halı ve aksesuar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Aydın, Edirne, Düzce, İzmir ve İstanbul gibi birçok kentte İstikbal mağazalarına ya da satış noktalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstikbal Mobilya'nın bundan 2-3 yıl önceki kataloglarını inceleme fırsatı bulduysanız, 2012 kataloğunu daha çok beğeneceksiniz zira İstikbal 2012 modellerinin tasarımlarını modern, şık, zarif ve kullanışlı olacak şekilde dizayn etmiş.

İstikbal Mobilya Yeni Model Yatak Odası Takımları

İstikbal Mobilya Yeni Model Yatak Odası Takımları

Yeni model İstikbal Mobilya oturma gruplarının tasarımı için beyaz ve kahve gibi renklere ağırlık verildiğini görüyoruz. Delta, Silver, Karel ve Karizma gibi tv sehpa modelleri, zigon sehpalar, büyük salon sehpaları, klasik ve modern tasarımın birleştiği Brillance ve Diana dresuar modelleri, Safran, Vera gibi portmantolar, birbirinden şık ve rahat tasarımları ile dikkat çeken ofis sandalyeleri, Special ve Negro modelleri gibi mutfak masa-sandalye takımları, bebek, çocuk ve genç odaları, yine beyaz rengin ön plana çıktığı yemek odalarını, özellikle yeni evlenecek olan çiftler için uygun fiyatlara satılan çeyiz setlerini İstikbal Mobilya mağazalarına uğrayarak ya da İstikbal.com adresini ziyaret ederek ürünleri fotoğraf ve fiyatları ile birlikte görüp inceleyebilirsiniz. İstikbal Mobilya'nın her yıl daha farklı, daha orijinal tasarımlara yer verdiği yeni bir kataloğunu görmek mümkün. En güzel yatak odası modelleri; geniş ve fonksiyonel gardırobu, beyazın hakim olduğu Bianco Yatak Odası Takımı, ahşap kaplamalar ve parlak taşların öne çıktığı Diva Yatak Odası Takımı, tuvalet masası, yuvarlak aynası ve aynalı gardrobu ile Valensia 5 Kapaklı Yatak Odası Takımı, deri ve parlak taşların sıkça kullanıldığı Viyana Yatak Odası Takımı, siyah-ceviz renk kombinasyonu ve büyük gardırobu ile öne çıkan Almira Yatak Odası Takımı, kapiçino renklerin kullanıldığı, altı kapılı gardırop alternatifleri ile Tual Yatak Odası Takımı, klasik motiflerin modern tasarımlarla birleştiği, beyaz ve kahverengi seçenekleri bulunan Diana Yatak Odası Takımı ve ince motifler ile süslenmiş zarif detayların ön plana çıktığı Brillance Yatak Odası Takımı gibi modellerdir.

İstikbal Mobilya Yeni Model Oturma Grupları

İstikbal Mobilya'nın oturma grupları; beyaz, mor ve kahve tonların hakim olduğu koltuk takımları, Hoby Deluxe kırmızı kanepe grubunun öne çıktığı ve Mabel Maxi Takım, Carmen Maxi Takım ve Moderno Familly Takım, Dizayn Deluxe Takım gibi modellerin dikkat çektiği kanepe grupları, İstikbalin yeni model köşe takımlarından olan ve özellikle ahşap görünümlü deri uygulaması ile beğeni toplayan Class Köşe Takımı, Madrid ve Leonardo gibi klasik koltuk takımları, özel tasarım olan Mode Line deri oturma grupları, puf, berjer, tv koltuğu ve bebek koltukları gibi birçok oturma grubu modeli bulmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları