İstikbal Köşe Takımları: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Fortin Köşe Takımı Galeri

İstikbal mobilya ülkenin en eski mobilya firmalarından bir tanesidir. Sektördeki 50 yılı aşkın tecrübesi ile kalitesini kanıtlayan firma sektördeki rekabette başı çekmektedir. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip eden ve bu doğrultuda kendisini geliştiren firma birbirinden kaliteli ürünler piyasaya sürmektedir. Halktan gelen talep doğrultusunda ve güncel modayı da takip ederek oluşturulan yeni tasarımlar sayesinde sektöre yeni bir soluk getirmektedir. Tam donanımlı fabrikalar, gelişmiş uzman mühendis kadrosu, eğitimli tekniker ve teknisyenler ile birlikte sürekli olarak araştıran ve geliştiren çalışma kadrosuna sahiptir. Mobilyalarda modaya uymanın yanı sıra kendi modasını oluşturma çabası ile firma kendisine özel, çok şık tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Oturma grupları, köşe takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları ve daha birçok ev mobilyasında son modeller piyasaya sürülmektedir.

İstikbal Köşe Takımları ve Özellikleri

İstikbal Köşe Takımları ve Özellikleri

İstikbal köşe takımlarında en son modeller, yeni ve şık tasarımlar, çok uygun fiyatlar ile tüketiciyle buluşmaktadır. Montreal köşe takımında deri ile kumaşın kombinasyonu ile çok şık ve rahat bir ürün ortaya konulmuştur. Mobilyanın iskelet kısımlarında siyah deri kullanılmış ve oturma ile sırt minderlerinde beyaz kumaş tercih edilmiştir. Ürüne uygulanan kare motifler sayesinde yumuşak bir görüntü ortaya çıkartılmıştır. Üründe rahatlık ön planda tutulmuştur. Üründe tercihen farklı renk ve desen olanakları da sunulmuştur. Fortin adlı üründe kullanılan beyaz renk ve deri ile kumaşın birleşmesi ile şık bir tasarım ortaya çıkmıştır. Takımda kullanılan yumuşak çizgiler ve yuvarlak hatlar, odaya sıcak bir görüntü yansıtmaktadır. Sırt ve oturma kısımlarına kullanılan puf minderler sayesinde oldukça rahat bir üründür. Oldukça geniş ve kullanışlı olan ürün oturma odasına canlılık katmaktadır. Ekol adlı üründe kullanılan kahve rengi ve tonları ile şık bir tasarım oluşturulmuştur. Oldukça geniş ve kullanışlı olan üründe yer yer kahve renkli deri kullanılarak asil bir görüntü ortaya çıkarıltılmıştır. Sırt ve oturma bölümlerinde kullanılan renk daha açık tonlarda tercih edilerek bir bütünlük ortaya konulmuştur. Koltuklar ergonomik yapıda olup ve oldukça rahattır. Yaklaşık olarak 7 adet birbirinden şık tasarımlı köşe takımı ile tüketiciyi karşılayan firma indirimli fiyatlar ile uygun ödeme koşulları sunmaktadır. Tüketicilerin tercihine göre her ürün birkaç farklı desen ve renklerde üretilerek seçim yelpazesi geniş tutulmuştur.

Online İndirimler Hakkında Detaylı Bilgi

İstikbal köşe takımlarında, en son modeller ile tüketicilerin karşısına çıkan firma, birbirinden şık tasarımlar ile oldukça rağbet görmektedir. Ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısı ile yapısı ile tercih edilen markalarında başında gelmektedir. Köşe takımlarında uygulanan online indirim fırsatları hakkında detaylı bilgi edinmek için en yakın İstikbal satış mağazasına uğrayabilir ya da istikbal.com.tr adlı resmi web sitesini ziyaret etmek yeterli olmaktadır. Ürünlerinde en az 2 yıl garanti sağlayan firma, satış öncesi ve sonrasında da her türlü teknik desteği vermektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları