İstikbal Koltuk Takımları: En son Modeller İndirimli Online Satışta

Futuro Koltuk Takımı Galeri

İstikbal mobilya, 55 yıllık engin tecrübesi ile sektörün önemli markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendisini ileriye götürebilecek her türlü yeniliğe açık olan firma, uygar görüşü sayesinde sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Güncel modayı yakından takip eden ve kendine has tasarımları da ortaya koymaktan çekinmeyen İstikbal mobilya kendi trendini oluşturma çabası içinde her geçen gün ilerlemektedir. Her türlü ev mobilyası ve dekoratif ürünler üzerine üretim yapan firma kaliteden ödün vermemektedir. Gelişmiş, tam donanımlı fabrikalar, uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile kullanılan kaliteli malzeme ve işçilik doğrultusunda, ortaya nitelikli ürünler çıkarmaktadır. Bunun meyvelerini de yurt dışı pazarına açılarak almaktadır. Yaklaşık olarak 70 tane yurt dışı ülkesine ihracat yapmaktadır.

Son Model İstikbal Koltuk Takımları

Son Model İstikbal Koltuk Takımları

Ürettiği birçok ev mobilyasını satışa sunan firma özellikle İstikbal koltuk takımlarında online alışverişlerde indirim fırsatları sunmaktadır. Almira koltuklarında kullanılan, krem rengi ve ceviz ile siyah renklerinin kombinesi zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Üründe kullanılan sert çizgilerin yanı sıra, yer yer kullanılan yumuşak oval hatlar uyum içerisinde durmaktadır. Oturma bölgesinde kullanılan ortopedik sünger ve sırt kısımlarında puf minder kullanılarak rahatlık ön plana çıkarılmıştır. Kırlentlerde kullanılan krem rengi üzerine, siyah renkli kelebek motifler, takımın dekorasyonunu tamamlamaktadır. Futuro takımının tasarımında kullanılan yumuşak çizgiler salona sıcak bir görüntü katmaktadır. Beyaz ve açık kahverengi, kombine edilerek tasarlanan ürün bir bütünü yansıtmaktadır. Kırlentler üzerine işlenen kahverengi çiçek motifleri ile birlikte zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Kristal koltuk takımında kullanılan bej rengi ve tonları ile yapılan kombine sonucunda sıcak bir görüntü oluşturulmuştur. Üründe kullanılan rahatlatıcı rengin yanı sıra, kullanılan yumuşak çizgilerde görüntüyü tamamlamaktadır. Puf minderler kullanılan takımda, rahatlık ön planda tutulmaktadır. Puf minderler çiçek desenleri ile süslenmiş ve koltuklarda taşlar ile süslenerek zarif bir görüntü ortaya çıkarılmıştır. Sofya modelinde mor ve beyaz, deri ile kumaşın birleştiği mükemmel bir tasarım ortaya çıkarılmıştır. Yumuşak çizgilerin tercih edildiği üründe yer yer parlak kumaş kullanılarak klasik bir görüntü ortaya konulmuştur. Modern çizgisel motiflerle desteklenen takım bir bütün içerisinde durmaktadır. Yaklaşık olarak 11 adet yeni model ile tercih konusunda yelpaze geniş tutularak uygun fiyatlara, tüketiciye sunulmaktadır.

İndirimli Online Alışveriş Fırsatları

İstikbal koltuk takımlarında, online alışverişlerde indirim fırsatları bulunmaktadır. Yeni sezonda tüketiciye sunulan en son model tasarımlar, birbirinden şık ürünler online kampanyalar ile birlikte alıcıları beklemektedir. Online indirimli ürünler hakkında detaylı bilgi almak için www.istikbal.com.tr adlı resmi web sitesi ziyaret edilebilir. Firma satış öncesi ve sonrasında her türlü teknik desteği vermektedir. Ürünler firma tarafından en az 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Online indirimli alışveriş için evmanya.com ve mobilyalar.com adlı sitelerden de bilgi alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
  • Mobilyalar.com
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları