İstikbal Kampanya: İstikbal Mobilya Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Line Genç Odası Takımı Galeri

1957 yılında kurulan İstikbal mobilya ülkemizin en eski mobilya firmalarından biridir. O tarihten günümüze kadar kendisini sürekli olarak geliştiren firma deneyimli kadrosu ve uzman mühendisler sayesinde birbirinden şık tasarımlar ortaya koymaktadırlar. Kullanılan kaliteli malzeme ve işçilik ile yıllar boyunca sağlam ve dayanıklı mobilyanın adresi olmuştur. Gelişen teknoloji ve modayı yakından takip eden firma en yeni tasarımlar, ev dekorasyonunda son gelişmeleri takip ederek kendi stiline özgü mobilyalar tasarlamaktadır. İstikbal mobilya ülkemizde bu kadar çok güvenilir marka olmasının yanı sıra yurt dışına açılarak yaklaşık 70 adet ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Günden güne ününü yayan firma yurt dışında da en öok tercih edilen mobilya markası olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

İstikbal Kampanyalı Mobilyalar ve Özellikleri

İstikbal Kampanyalı Mobilyalar ve Özellikleri

İstikbal kampanyaları bu yeni sonbahar döneminde öne çıkmaktadır. Birçok ev mobilyasında cazip fiyatlar sunmaktadır. İstikbal kampanya oturma gruplarında öne çıkmaktadır. Fortin koltuk takımı; beyaz derinin üzerinde kullanılan mor renkteki kumaşın şıklığı ile birlikte mükemmel bir kombine yakalanmıştır. Beyaz deri kullanılan ana iskelete uygulanan yuvarlak yumuşak hatlar sayesinde salona ferah bir görüntü vermektedir. Rahat ve şıklığı bir arada sunan bu koltuk takımı ergonomik yapısı ile tercih nedenlerinin başında gelmektedir. Bu koltuk takımı cazip fiyatlara tüketicilere sunulmaktadır. Barcelona koltuk takımı; tamamen beyaz rengin kullanıldığı bu üründe şık tasarım göze çarpmaktadır. Minderlerde kullanılan malzeme ile oldukça konforlu olan üründe, tasarımında kullanılan sert çizgiler ile salona beyaz rengin verdiği huzur ve keskin bir görüntü yansıtmaktadır. Kırlentlerde kullanılan beyaz üzerine kahverengi desenler ile canlı bir görüntü ortaya çıkarılmıştır. Bu koltuk takımı sonbahar döneminde oldukça uygun fiyata müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Safran yemek odası takımı; bu üründe kullanılan parlak dış kaplama ile siyah ve kahverenginin kombinasyonu sayesinde şık bir tasarım ortaya konulmuştur. Yemek masasının sandalyelerinde kullanılan siyah parlak deri kaplama ile takım ile uyumlu olarak estetik bir görüntü ortaya koymaktadır. Bu şık yemek odası takımı İstikbal kampanya dahilinde indirimli fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Line genç odası takımı; takımda kullanılan fıstık yeşili rengi ile gençliğin dinamizmi odaya yansıtılmaktadır. Mobilyalar üzerinde kullanılan fıstık yeşilinin tonları ve keskin çizgiler bir bütünlük sağlamaktadır. Rahat bir yatak ve oldukça kullanışlı gardırop ve çalışma masası bulunan takımda kaliteli malzeme kullanılarak şık bir tasarım ortaya konmuştur. Bu genç odası takımı indirim fırsatları ile satışa sunulmaktadır.

İstikbal Kampanyalar Hakkında Detaylı Bilgi Edinme

İstikbal kampanyaları sonbahar kreasyonunda devam etmektedir. Ev dekorasyonları, oturma grupları, genç odaları, salon takımları, yatak odaları, köşe takımları gibi daha birçok mobilya ürünlerinde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Fırsat ürünleri, peşin fiyatına indirimler, kredi kartına taksit seçenekleri gibi müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını sağlamaktadır. Kampanyalı ürünler hakkında detaylı bilgi almak için en yakın İstikbal mobilya mağazasına uğrayabilir ya da istikbal.com adlı resmi web sitesindeN bilgi alınabilir. Firma satış ve satış sonrasında gerekli olan her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları