İstikbal Halı: En Son Modeller İndirimli Online Fırsat ve Fiyatlarla

İstikbal Halı: En Son Modeller İndirimli Online Fırsat ve Fiyatlarla Galeri

Kış aylarında evlerimizin vazgeçilmez gereçlerinden biri de halılardır. Bir çoğumuz, estetik görünüm ve kalite açısından onları özenle seçmeye çalışırız. Özellikle çocukları olan ebeveynler onların hassas vücutlarının soğuk almaması için tercihlerini kaliteli, evi sıcak tutanlardan yana kullanırlar. Bu gereci alırken bazı kriterlere dikkat etmeliyiz. İşte bu gereci alırken, onun kalitesini belirlemek için dikkat etmemiz gereken başlıca unsurlar; yumuşak olması, aşınmaya karşı direnci, kırışma derecesi ve keçesidir. İşte bu kriterlerin tümüne başarıyla cevap veren halı markası: İstikbal halı.

İstikbal Halı

İstikbal, bildiğiniz üzere Türkiye'de kalitesiyle ses getiren ünlü markalardan biridir. 1957 yılında kurulan İstikbal, bir mobilya şirketi olarak kurulmuştu. Daha sonra kendini geliştirerek bir çok alanda üretim yapmaya başladı. Halı alanında son yıllarda adından söz ettiren İstikbal, bu ürünün rahatlığıyla, kalitesiyle alıcıların uğrak adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Birbirinden şık, her dekorasyona uygun renkte bir çok halı çeşidi İstikbalde mevcut. İstikbal halının odalar için üretilen avangart, brilliant, concept line, leather line ve trendy serileri alıcıların gözünü kamaştırıyor. İstikbal, konforlu ve kaliteli tasarlanan ürünleriyle evlerde ve ofislerde farklı bir hava yaratmak isteyenler için şık ve rahat birbirinden özel modelleriyle en profesyonel şekilde tasarlanan halıları sizlere sunuyor. Her çeşit desen ve her çeşit modeldeki ürünleriyle birbirinden güzel koleksiyonlar oluşturan İstikbal, binlerce halıyı, farklı zevkler ve farklı mekanlar ile bütünleştiriyor. Ayrıca, hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeyerek bu gerecin diğer markalarında rastladığımız kir toplama, aşınma gibi sorunları da barındırmayarak, kendi ürünlerini bu gibi sorunların yaşanmayacağı şekilde üretiyor. İşte bu ürünün bazı özellikleri:
- Kolay temizlenir.
- Güveye dayanıkldır.
- Rengi solmaz.
- Vücutta elektriklenmeyi önler.
Birbirinden çekici çeşitleri ve kaliteye uygun özellikleriyle İstikbal halı, ev kadınlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor.

En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

İstikbal'in trendy serisinde yer alan deco halı en çok tercih edilenler arasında. Rahatlığı ve kalitesiyle ilk tercihler arasında yer alan bu modellerin ayrıca aydınlatma özelliği de bulunuyor. Parlak renklerin ağırlıklı olduğu modellerde odanızın canlılığını arttıran halılar üstelik indirimli ve en uygun fiyatlarla seçeneğinize sunuluyor. Bu ürünün istihsalinde ayrıca sağlınız da düşünülerek üretim yapılıyor. Bazen çok uzun sürecek işlerimiz olabilir. Saatlerce üzerinde otursanız bile İstikbal halının yumuşaklığı herhangi bir ağrıya veya tutulmaya neden olmaz. Kalitesiyle insanların gönlünü çelen İstikbal halı, şaşırtan fiyatlarıyla karşınızda. Bütçenizi sarsmayacak kadar fiyatı uygun olan bu ürünün kampanya fiyatlarından da yararlanabilirsiniz. En çok tercih edilen İstikbal deco modellerin fiyatları 190 ila 313 tl arasında değişiyor. Birbirinden şık desenlerin bulunduğu, sağlıklı özellikleriyle en çok ihtiyaç duyduğumuz bu gereçlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlere online alışveriş sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Güvenli online alışveriş sitelerinin başında gelen Evimister, Evmanya adresinden anlık online fırsatlardan yararlanarak bu ürünün sahibi olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları