İstikbal Baza: Yatak ve Bazalarda İndirimli Online Fiyat Kampanyaları

İstikbal Alize Yavrulu Baza Galeri

Mobilya sektöründeki öncü markalardan biri olan İstikbal, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni çağa ayak uydurmaktadır. Uzman kadrosu ve tam donanımlı fabrikaları ile birlikte Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan firma tüketicinin güvenini kazanmıştır. Ülkenin hemen hemen her noktasında satış mağazası bulunan firma yurt dışı pazarına da açılmaktan geri kalmamıştır. Avrupa'dan, Orta doğu ve Balkan ülkelerine kadar birçok ülkeye ihracat yapan firma her geçen gün yurt dışı pazarını genişletmektedir. Güncel modayı yakından takip ederken, tüketiciden gelen talepleri de göz ardı etmeyen firma, çok özel tasarımlar ile birbirinden özel mobilyalar üretmektedir. Kaliteden ödün vermeyen firma aynı zamanda uygun fiyat politikası uygulamaktadır.

En Son Model İstikbal Bazalar

En Son Model İstikbal Bazalar

İstikbal bazalar, bu yeni sezon modelleri tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. İstikbal bazalar birbirinden farklı özellikleri ve tasarımları sayesinde oldukça kullanışlıdır ve her bütçe uygun ürün bulmak mümkündür. Ürünlerinde son teknolojiyi kullanan firma, oldukça sağlam ve geniş ürünler ortaya çıkarmıştır. Alize yavrulu baza adlı üründe kullanılan farklı tasarım sayesinde hem tek kişilik hem çift kişilik yatak olma özelliği ile kullanımı oldukça pratiktir. Özel bonel yay sistemi kullanılan ürün semi ortopedik olup oldukça rahattır. Ürün beyaz ve siyah olmak üzere iki adet tercih imkanı bulunmaktadır. Diva adlı üründe estetik tasarım ve şıklık ön plana çıkmaktadır. Üzerindeki parlak taşlamalar ile yatak odasına göz kamaştıran zarif bir görüntü katmaktadır. Çift kişilik olan ürün geniş iç hacmi ile yorgan, yastık ve daha birçok eşyayı rahatça muhafaza edebilir ve oldukça kullanışlıdır. Viyana adlı üründe kullanılan parlak deri döşeme ile yatak odalarına şıklık katmaktadır. Kahverengi tercih edilen üründe, taş işlemeli başlık ile uyum içerisinde zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Üründe kullanılan yüksek ayaklar sayesinde rahatça hareket etme kabiliyetine sahiptir. Geniş iç hacim sayesinde oldukça kullanışlı olan ürün emniyet sistemi ile oldukça güvenlidir. Platinium adlı ürüne uygulanan özel tasarım sayesinde, geniş iç hacim, yatağın yüksekliğini ayarlayabilen sistem, özel kilit sistemi ve güvenlik mekanizmasına sahip oldukça rahat, kullanışlı bir üründür. Piyasaya yaklaşık 13 adet baza süren firma tüketicilerin tercihlerini kısıtlamamak için ürün yelpazesini oldukça geniş tutmaya çalışmıştır. Her bütçeye göre uyun ürün bulunan firmada fiyatlarda oldukça makul seviyelerdedir.

Online Alışverişte İndirimli Fiyat Kampanyaları

İstikbal baza ürünlerinde kalite, emniyet sistemi, sağlamlık ve şıklık bir arada bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap eden ürünler oldukça uygun fiyatlara ve online indirim fırsatları ile birlikte tüketicilere sunulmaktadır. Online indirimli fiyatlar ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için firmanın istikbal.com.tr adlı resmi web sitesi ziyaret edilebilir. Kampanyalar hakkında bilgi almak için en yakın İstikbal satış mağazasına uğramakta yeterli olmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında her türlü teknik destek firma tarafında ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Online indirimler ile ilgili bilgi için evim.net, mobilyalar.com adlı internet sitelerinden de yararlanılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İstikbal
  • Mobilyalar.com
  • Evim.net
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları