Istanbul Lounge: Projede Ev Sahibi Olmak İçin Kolay Banka Kredileri

İstanbul Lounge Galeri

30 yıllık ticari geçmişini tekstille başlatan Eroğlu Holding, geçen zaman içinde yatırımlarını alışveriş merkezi ve konut projelerine kaydırmış ve bu alanda faaliyetlerine devam etmiştir. Şimdiye kadar Beylikdüzü, Kağıthane, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Florya gibi İstanbul'un pek çok noktası ile Bursa ve Antalya'da çeşitli projelere imza atan Eroğlu Holding, çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. İnşaat sektöründeki 12 yılı aşkın tecrübesini, sektörde kendini kanıtlamış ve belli bir yere gelmiş alanında uzman çalışanlarıyla değerlendirmekte ve yeni hamleler için çalışmalar yapmaktadır. Sektörün bugüne kadar gelen tüm klişelerini değiştiren ve pazarda yeni bir dönem başlatan firma, 2008 yılında Tekira AVM, 2009 yılında İstanbul Ümraniye'de bulunan Akkom Ofis Park projelerini tamamlayarak teslim etmiştir. 2010 yılında Oksizen Konakları'nın dairelerini tamamlayarak teslim eden Eroğlu Holding, İstanbul Lounge projesini hayata geçirmiştir. 2011 yılında İstanbul Lounge 2, Platform Evleri, Ofishane, Bursa Harmony Towers'ın ardından, 2012 yılında yepyeni projesine İstanbul Seyrantepe'de başlamıştır. İnsanlar için çok daha kaliteli bir hayat sağlamak amacıyla çalışan Eroğlu Holding, kısa zamanda sektördeki en başarılı firmaların seviyesine gelebilmiştir. Dinamik, yenilikçi ve ilerici çalışma prensipleriyle müşterilerine daha konforlu bir hayat sağlamak için uğraşan Eroğlu Holding, topluma hizmet etmeye devam etmektedir.

Modern Bir Proje İstanbul Lounge!

Modern Bir Proje İstanbul Lounge!

İstanbul'un Avrupa yakasında, Küçükçekmece Gölü yanında yer alan İstanbul Lounge projesi, geniş yeşil alanları ve sosyal aktiviteleri ile dikkat çeken bir projedir. 1 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar çeşitli daire seçenekleri olan projede, açık ve kapalı havuz, bisiklet parkuru, tenis kortu, mini futbol sahası, koşu parkurları, yürüyüş parkurları gibi sosyal aktivitelere imkan veren alanlar bulunmaktadır. Çocuklu ailelerin çocukları için, sosyalleşebilecekleri bir de çocuk kulübü bulunan projede açık hava tiyatrosu da mevcuttur. Kapalı otopark ve 24 saat güvenlik sistemi bulunan proje, toplu taşıma araçlarına, hastanelere ve okullara da oldukça yakındır. Havuza girmekten hoşlananlar için, bu sporu hem yaz hem de kış mevsiminde yapabilecekleri kapalı yüzme havuzlarında, çocuklar için de mini havuz bulunmaktadır. Toplu konut konusundaki deneyimi ve başarısını Halkalı Toplu Konutları'nda gösteren Eroğlu Holding, İstanbul Lounge projesiyle sadece zeminde değil, ara katlarda ve çatı katlarında bulunan teraslarda da, kullanılan peyzaj mimarisiyle son derece şık bir görünüm sağlamaktadır. Yapı içlerine taşınan bu alanlar sayesinde, doğal iklimlendirmenin sağlanması ve oksijenin evlere nüfuz etmesi sağlanmaktadır. Site sakinlerine sunulan kuaför ve güzellik salonları, sauna ve buhar odalarıyla günün yorgunluğunu atabilecek, kaliteli bir yaşam standardına kavuşacaksınız. Kişi başına düşen yüksek oranlarda yeşil alan sayesinde, kentleşmenin yarattığı görüntü kirliliği ve oksijensiz yaşamdan uzak, tertemiz bir havada ikamet etmenin keyfini yaşayacak, konvansiyonel kalıp sistemiyle inşa edilen bu projenin son derece estetik konutlarında yaşamanın zevkine varacaksınız.

Uygun Geri Ödemeli Banka Kredileri

Siz de hayalinizdeki eve sahip olabilmek, konforlu ve kaliteli bir hayata merhaba diyebilmek için bu ve Eroğlu Holding’in tamamladığı diğer projelerden rahat ödeme fırsatlarıyla ev satın alabilirsiniz. Bankaların uyguladığı cazip geri ödemeli kredilerle projelerden arzu ettiğiniz eve sahip olabilirsiniz. Uygun peşinatlar ve cebinize uygun geri ödeme fırsatları için İstanbul Lounge ofislerine uğrayın ya da Eroğlu Holding’in resmi internet sitesini tıklayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları