İstanbul Eğlence Mekanları: En iyi Mekanlar Online Şehir Fırsatlarında

Ghetto Galeri

Günlük hayatın stresi, yoğun iş temposu derken yıpranan insanlar biraz da olsa gevşemek için eğlenmek isterler. Herkesin eğlence kültürü ve istekleri farklı farklı olsa da, temel düşünce her zaman stres atmak ve eğlenmek olduğu için seçilen mekanlar da ona göre ayarlanır. Tercihler arasında gidilecek olan mekanın alkollü olup olmayacağından tutun müzik türüne kadar pek çok detay bu ziyaretleri etkileyecektir. Bunun bir kültür olduğu unutulmamalıdır. Dinlenerek stres atabileceğiniz, güzel bir müzik eşliğinde dostlarınızla yemek yiyebileceğiniz veya hareketli bir müzik eşliğinde dans ederek vakit geçirebileceğiniz pek çok yer müşterilerin hizmetindedir. Özellikle İstanbul’da yaşayan insanlar bu konuda oldukça şanslıdırlar. Zira Beyoğlu civarı lüks kulüplerle, barlarla ve her keseye uygun kafeteryalarla doludur. Cihangir ve Beşiktaş’taki lüks fakat uygun fiyatlı yerleri de göz önüne almak gerekirse alternatifler çoğalacaktır. Etiler ve Kuruçeşme civarı da yaşamını renklendirmek isteyen kişiler için tavsiye edilebilir yerlerle doludur.

İstanbul Eğlence Mekanlarında Dinlenin ve Hayatın Tadını Çıkarın!

İstanbul Eğlence Mekanlarında Dinlenin ve Hayatın Tadını Çıkarın!

Beyoğlu’nda bulunan ve hemen hemen her müdaviminin çok iyi bildiği ama bilmeyenlerin de mutlaka bir kere dahi olsa gitmeleri gereken güzel bir yerden bahsetmemiz gerekir. Kurulduğu 1997 yılından bu yana müşterilerine güzel dakikalar yaşatan Otantik Türkü Bar & Restaurant sizleri bekliyor. Otantik müzik sevenler için oldukça zevkli saatler yaşayacakları Otantik Bar’da hayat saat 20.00’da başlıyor ve gece yarısı 02:30’a kadar da devam ediyor. Ailenizi ve sevdiklerinizi alarak gönül rahatlığı ile eğlenebileceğiniz elit bir yer olan bu bar, İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor. Halay çekip misket oynayabilir, haftaiçinizi ve haftasonunuzu daha da renkli bir hale getirebilirsiniz. Elbette Rock Barları unutmamak gerekir. Gençlerin uğrak yerleri arasında olan bu publardan biri de Eskici Cafe Bar’dır. Beyoğlu üzerinde bulunan Eskici Pub 2001 yılında açılmıştır ve yeni yerinde sizlere daha iyi hizmet sağlamak için gençleri beklemektedir. Anadolu rock, 80 ve 90’lı yılların yabancı müzikleri, 45’lik müzik aranjmanlarıyla sizlere modern bir eğlence kültürü sunan bar, İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olmayı hedeflemiştir. Gece 01:00 sularında başlayan ve sabah 04:00’e kadar süren programlarıyla gençlere hoş zamanlar yaşatacağı kesindir. Kuruçeşme’de, İstanbul eğlence mekanları içersinde bir taç gibi yükselen Sortie boğazın tüm manzarasını masalarınıza taşıyor. Güzel bir yemek eşliğinde tüm boğazı izleyebilir, hafif müziğinizle birlikte içeceğinizi yudumlarken huzur içinde dinlenebileceğiniz bu yerde ilerleyen saatlerde ise eğlenceli müzikler eşliğinde sevdiklerinizle zevkli saatler geçirebilirsiniz. Tüm bunların yanında uygun fiyatlarıyla sizlere lüks bir renklilik sunacak olan Sortie’de zevkli saatlere hazır olun! Fransızca’da “Çıkış” anlamına gelen Sortie sizi günlük hayatın stresinden arındıracak ve zevkli günler – geceler yaşamanızı sağlayacak.

İstanbul Eğlence Mekanlarını İnternet Sitelerinin Rahatlığı İle Keşfedin!

İstanbul’da kent yaşamının zorluğu malumdur. Trafik, iş stresi derken kendinize vakit ayırmayı unutuverirsiniz. Üstüne de birkaç saatlik kendinize ayıracağınız zamanın pahalı bir faturası olursa bu daha da zor bir hal alır. Ancak ilerleyen internet teknolojisi sayesinde hem sizi rahatlatacak hem de ekonomik açıdan yük olmayacak eğlence mekanlarını bulmak kolay bir hal aldı. Bigglook.com ve timeoutistanbul.com gibi internet siteleri size ve bütçesinize uygun yerleri bulmanızda yardımcı olmak için varlar. Haftanın bir gününü bile kendinize ayırmanız ve bu esnada dinlenmeniz bir sonraki gün de etkisini fazlasıyla gösterecektir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları