İspanyol Paça Pantolon: Ünlü Markaların Modelleri Online Alışverişte

İspanyol Paça Pantolon Galeri

1970'li yılların büyük çılgınlığı İspanyol paça pantolon modası sn yıllarda yine trend olmuş durumda. Modern ve feminen kesimleriyle son yıllarda hanımlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. 70'li yılların trend modası geniş paça pantolonlar yeni tarzı ve farklı tasarımlarıyla yeniden dönüşümlü olarak geri döndü. Bu pantolonlar moda hayatına tatlı bir nostalji yaşatmakta. Kısa ceket ve gömleklerle şık kombinler oluşturabileceğiniz bu pantolonlar hanımların vazgeçemediği rahat ürünler arasında. Hem rahat hem de şık olan bu tasarımlar yıllarca modası geçmeyen ürünler arasında yerini almıştır. Kumaş modelleriyle klasik bir tarz, jean modellerle de spor bir tarz yakalayabilirsiniz. Ayrıca dolgu topuklu ayakkabılarla çok şık duran bu bol paça pantolonları her ortamda gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Her kadının dolabında en az bir adet bulunan İspanyol pantolonlar her yıl moda olmaya aday. Geleneksel ve modern modayı bir araya getiren yeni modacılar yepyeni İspanyol paça pantolonlarla moda sahnesine çıkmış durumda.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri Kimlere Yakışır?

İspanyol Paça Pantolon Modelleri Kimlere Yakışır?

Esasen kendine yakıştıran herkes bu modelleri giyebilir. Farklı ve değişik modellerde bulunan bu ürünler her zevke hitap etmekte. Bazı ünlü markaların bu tür modellerde birçok ürünü bulunmaktadır. Bu sezon yine 40 yıl öncesine gidilerek o yılları bu yılın modasına taşıyarak bu şık ürünler vitrinlerde yerini almaya başladı. Bol paça pantolon seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. İlk olarak pantolonun boy oranını iyi ayarlamak gerekir. Ne çok uzun ne de kısa olmalı. Ayakların oturunca bile görünmemesi gerekir. Ama tabii ayakların altında kalacak derecede de uzun olmaması gerekir. Uzun ve ince bacaklarınız varsa zaten mükemmel bir görüntü olacaktır. Pantolon ne çok dar ne de çok bol bir izlenim vermelidir. Kendinizi içinde rahat hissetmelisiniz. Bu modellerin altına giyilecek ayakkabılar da çok önemlidir. Topuklu, dolgu topuk, babet, spor ayakkabı modelleriyle çok şık durmaktadır. Tabii giyilen topuklar da pantolonun paçasının altından görünmemelidir. Görüldüğü taktirde itici bir görüntü olacaktır. Basenli ve ve kalın bacaklı olanlarda bazı modelleri tercih edebilirler. Bol paça sayesinde bacakların kalınlığı belli olmayacaktır. Bu modellerin üzerine kombine edeceğiniz giyim türleri de bu modele uygun olmalıdır. Örneğin uzun bir üst giyim tercih edilemez. Ya kısa bir ceket ya da gömlek çok hoş bir görüntü sağlayacaktır. Eğer uzun bir model giymek isterseniz de şık durması açısından bir kemerle bunu kombine edebilirsiniz. Yeni sezon ünlü markaların bol paça pantolon modelleri en uygun fiyatlarıyla online satış mağazalarında sizleri bekliyor.

İspanyol Paça Pantolonlarda Online İndirimler

Bu şık tasarımların en yeni modellerini satın alabilmek için Trendyol, Morhipo, Limango gibi sitelerden cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitelerin zaman zaman uyguladıkları kampanya ve fırsatlarından yararlanmak için sadece yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve ara ara fırsatları takip etmenizdir. Ünlü markaların ürünlerini bulabileceğiniz bu online siteler müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları