İş Bankası Kredi Başvurusu: Online ve Telefonla Kredi Başvurusu

İş Bankası Galeri

İş Bankası, 1924 Yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusal sermaye ile bir banka kurulması isteği doğrultusunda, Celal Bayar 10 ve kişilik bir ekip ile ilk şubesini Ankara’da açarak hizmet vermeye başlamıştır. İlkleri ile adını tarihe yazdıran kuruluş, birçok yenilikte bulunmuştur. Kumbara sistemi, çek uygulamaları, ATM, yatırım hesabı ve fonu, interaktif telefon ve internet şubesi gibi birçok hizmete öncülük etmiştir. Ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesine de öncülük etmiştir. Bu projeler arasında en etkilisi Türkiye’nin ağaçlandırılmasına yönelik olarak TEMA Vakfı ile ortak olarak yürüttüğü kampanya en etkili faaliyetlerindendir. Ayrıca Eğitim, Kültür ve Sanat alanında da birçok projeye imzasını atmış ve adından sıkça söz ettirmiştir. Sürekli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, talepleri yerine getirmeyi ilke edinen kuruluş, finans, teknoloji, cam ve Telekom gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Başarıları ile ün kazanan şirket, şimdilerde müşterilerine sunduğu bir avantaj ile gündemdeki yerine korumaktadır. İş Bankası Kredi başvurusu sistemini ihtiyaç sahipleri ile buluşturdu. Güvenliği had safhada yaşatarak, bütçenize en uygun ödeme gerçekleştirmenize aracı olmaktadır.

İş Bankası Kredi Başvurusu Seçenekleri

İş Bankası kredi başvurusu sistemi ile artık maaşınızı güvenli ellere bırakabilirsiniz. 2/B, kentsel dönüşüm, hızlı, ev, ihtiyaç, konut, eğitim ve arsa kredi avantajları ile sizlere birçok alanda destek olmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen ve herkese ev sahibi olma fırsatı sunan kuruluş, çok cazip koşullarla hizmet vermektedir. Resmi olan, kat irtifakı tapusu ve %75 ekspertiz raporu şartlarına uygun olan yapılarda, bu fırsatlar geçerlidir. Hayallerinizi süsleyen arabaya kavuşmak artık imkânsız değildir. Koşulsuz, şartsız, kefilsiz beğendiğiniz otomobile, şubelerimize uğrayarak, netmatiklerden veya telefon bankacılığı ile kolayca sahip olabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz miktarda sıfır ile altmış ay arası vade seçenekleri ile istediğiniz araca ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken arabanızı belirli bir süre bizim himayemize bırakmaktır. Sosyal sorumluluk bilincine sahip olan kuruluş, eğitiminizin yarıda kalmaması için bir fırsat daha hizmetinize sunmuştur. Eğitim kategorisi adı altında sunulan bu avantaj, okul hayatı boyunca sizleri güvence altına almaktadır. Özellikle üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bu fırsat, bütün eğitim giderlerinizi karşılamanıza yardımcı oluyor. Bunun için 1 ile 12 ay arasında istediğiniz ödeme miktarı oranında gerekli belgelerle bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Online Farkı ile Uygun Koşullarda Sahip Olunuz

Hayatı kolaylaştıran internetten bir fırsat daha sizin hizmetinizdedir. Online üzerinden vakit harcamadan ve zahmetsizce bankanın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kuruluşun resmi sitesinden, gerekli bilgileri doldurup üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden oturduğunuz yerden gerekli şartları onaylatabilir, uygun faiz olanaklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilerini arayarak, bu işlemlerinizi halledebilirsiniz, size uygun tarifeleri kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Referans ve sorgulama, anında şifre sistemini kullanabilir, gerekli şart ve belge bilgilerini öğrenebilirsiniz. Çok cazip koşullar ve uygun ödeme avantajları ile online farkının keyfini çıkartabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları