iPhone: Apple iPhone Cep Telefonlarında Kaçırılmayacak Fiyatlar

IPhone Galeri

Günümüzde cep telefonu olmazsa olmazlarımız arasındadır. Her bireyin kullanabileceği bir ihtiyaca dönüşmüştür. Olmaması bir eksiklik halini ortaya çıkarmaktadır. Toplumsal ortamda yaşayan her birey için iletişim ihtiyaçtan öte zorunluluktur. Ama bu ihtiyacı karşılarken aynı anda birçok farklı özelliği de aynı cihazla beraber sahip olabilir. Alınan ürün sadece sesle iletişim değil, günümüzde aktif olarak kullanılan diğer iletişim yollarını kullanabilme olanağı verebilmelidir. Kullanırken zevk alabileceğimiz, özellikleriyle hayatımızı kolaylaştıracak bir ürün olmalıdır. Kullanışlı bir dizaynla beraber, darbe ve diğer tehlikelere karşı korumaya sahip olması sizin için maddi olarak yarar sağlayabilir. Cep telefonları arasında Apple’ın ürettiği iPhone size birçok özellik sunmaktadır.

iPhone Cep Telefonlarının Özellikleri

Apple’ın ürünleri sizin bir telefondan beklediğiniz her şeye sahiptir. Çünkü tüketicisini düşünerek üretilmiştir. Piyasada yeni yer alan iPhone 5 birçok özelliği de taşımaktadır. Bu özelliklere örnek verecek olursak: Geniş ve dokunmatik LED ekrana sahiptir. Ekranın boyutu 4 inçtir. Bu ekran ile HD videolar izleyebilirsiniz. Filmlerinizi veya televizyonunuzu gerçeğe en yakın kalitede görüntüleyebilirsiniz. Telefonun kendine ait ekran görüntüleri yüksek kalitede olmasından dolayı zevkli bir kullanım sağlıyor. Ekranın büyük olması dokunarak yapacağınız işlemleri daha kolay yapabilmenizi de sağlıyor. Ayrıca ekranın üretilmesinde kullanılan gelişmiş teknoloji sayesinde, hassas ve kaliteli bir ekrana parmaklarınızla hükmediyorsunuz. İşlemcisi A6, bu işlemci 1,2 Ghz hıza sahiptir. Uygulamalarınızı rahatlıkla kullanıp, zevkli oyunlarınızı takılmadan oynayabilirsiniz. Apple’ın bu telefonunda LTE yani 4G bulunmaktadır. Operatörünüz desteklediği durumda yüksek hızla İnternet faaliyetlerini kullanabilirsiniz. Diğer bütün telefonlardan farklı olarak 3 tane mikrofona sahip olması size daha net telefon görüşmesi yapma imkânı ve Siriyi daha rahat kullanmanızı sağlamaktadır. İşletim sistemi İOS 6 yani İOS’un en son sürümü olmasından dolayı şirketin ürettiği en iyi işletim sistemidir. Ağırlığı ise 112 gram yani çok hafiftir. Bir önceki modeli olan 4S’den yüzde 20 daha hafif bir yapıya sahiptir. Ayrıca kendinden önce piyasada bulunan iPhone’lardan daha ince tam olarak 7,6 mm boyutlarındadır. Kamerasına baktığımızda 8 MP kalitesinde resimler çekebilmektir. Ayrıca A6 işlemcisinden dolayı 4S’in fotoğraf çekim hızından daha hızlı bir şekilde resimler çekebilirsiniz. Apple’ın ürettiği telefonların birçoğunda MP düşük olmasına rağmen çözünürlüklerinden dolayı çok net resimler verebilmektedir. Bu modelin ise değerlerinin yüksek olmasından dolayı video çekimlerini HD kalitesinde yapmaktadır. Bu gelişmiş kamera sayesinde, panorama özelliğine de kullanabilirsiniz. Apple son çıkardığı telefon ile zirveye hızla tırmanmaktadır.

Cep Telefonları Online İndirimli Fiyatlarla

Online alışveriş sitelerinde kaçırılmayacak indirim kampanyaları yapılmaktadır. Hizlial.com ve Gold Bilgisayar gibi online alışveriş mağazalarından son model cep telefonlarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar ve ekstra indirimlerden yararlanarak çok uygun maliyetlerle cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Aldığınız ürünler evinize kadar teslim edilmektedir. iPhone cep telefonlarına indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları