IPad 3: İndirimli Apple Tablet Fiyatları Online Alışveriş Mağazalarında

 IPad 3 Galeri

Yılların ilerlemesi ile birlikte teknolojik öğelerin yaşamdaki rolü de artmaktadır. Cep telefonları ilk çıktığı yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilmeyen teknolojik cihazlardı ancak zaman içerisinde cep telefonlarının işlevi ve kullanım ağının artması ile birlikte hemen herkesin elinde bir cep telefonu rahatlıkla görülebilir olmuştur. Bu durum bilgisayarlar için de geçerlidir. İlk bilgisayarlar, donanımsal özellik olarak yetersiz olmaları sebebiyle pek tercih edilmemi, ancak teknolojik imkanların artması sayesinde her yıl daha da gelişen bilgisayarlar, artık hayatımıza yön vermektedir. İhtiyaca bağlı olarak notebook, netbook, tablet gibi türleri de piyasaya sürülen bu cihazın en yeni temsilcisi tablet bilgisayarlardır. Tablet bilgisayarlar, daha çok iş amaçlı olup, geniş dokunmatik ekranları sayesinde istediğiniz an kitap okuyabileceğiniz, istediğiniz an işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz son derece pratik ürünlerdir. Şu anda piyasadaki en ünlü tablet konumunda bulunan IPad 3 tablet bilgisayarı, online mağazalardan son derece uygun fiyatlara satın alma şansınız da bulunmaktadır.

Tablet Bilgisayarlarda Online İndirimleri Kaçırmayın!

İnsanların birçoğu, kullandığı teknolojik cihazın yeni sürümü çıktığında, o ürüne sahip olmak ister. Ancak yeni sürüm demek yeni özellikler demektir ve yeni özellikler de daha yüksek fiyat anlamına gelmektedir. Ancak daha gelişmiş ürünlere sahip olmak adına yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsanız, online mağazalar sayesinde IPad 3 gibi birçok ürünü ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. Darty, Hızlıal ve Gold Bilgisayar gibi online mağazaları belirli aralıklarla ziyaret ettiğiniz taktirde mağazanın size sunduğu özel fırsatlardan yararlanarak teknolojik cihazları uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Gerek müşteri memnuniyetine verdikleri önem gerekse de sundukları birden çok ödeme seçeneği ile her zaman tüketicilerin yanında olan online mağazalar, geleceğin alışveriş modelini ayağınıza getiriyor.

Kaliteyi Arayanların Tercihi: IPad 3

IPad 3 hem tasarım yönü kuvvetli hem de özellik bakımından piyasadaki en iyi tablet bilgisayar konumundadır. Apple firması her ürününde başardığı gibi, bu ürününde de yüksek satış rakamlarına ulaşmasını bilmiştir. Ülkemizde de önemli satış rakamlarına ulaşan bu ürünü yakından incelediğiniz taktirde taşınabilir cihazlardaki en iyi ekranın IPad 3’te yer aldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Tablet bilgisayarlarda ekran kalitesi ve boyutu ne kadar iyi olursa, tablet bilgisayar deneyiminiz de o oranda iyi olacaktır. Yeni Ipad’te ekrandaki her görüntünün kristal berraklığında olması için 4 kat daha fazla piksel kullanılmıştır. Bu çığır açan teknoloji, sadece bu üründe bulunmaktadır. Dört çekirdek A5X işlemcisi Ipad’in bir önceki modeline kıyasla dört kat daha fazla pikseli yönetmesine rağmen, ondan çok daha iyi performans verecek kalitede üretilmiştir. Bu özelliğine rağmen 10 saatlik pil ömrü sunan IPad 3, piyasadaki en iyi tablet bilgisayar olma unvanını hak etmektedir. 9.7 inç boyutunda üretilen bu ürün, 5 megapiksellik kamerası ile harika fotoğraflar çekebilmektedir. Bunun yanı sıra ise 16 GB’lık kapasitesi sayesinde binlerce dosyayı taşınabilir bilgisayarınızda depolayabileceksiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları