Intex Şişme Yatak: En Ucuz Şişme Yataklar Online Alışveriş Fırsatları İle!

Intex Şişme Yatak: En Ucuz Şişme Yataklar Online Alışveriş Fırsatları İle! Galeri

Şişme yataklar, özellikle geceleri kamp yapmak isteyenler tarafından oldukça tercih edilen bir üründür. Rahat taşınabilir olması da tercih edilmesini sağlıyor. Özellikle sırt ağrıları çeken kişiler, bu ürünü evlerinde bile kullanmaktadır. Şişme yatakların üstüne yattığını zaman herhangi bir yaylı sistemi olmadı ve sadece havadan ibaret olduğu için sırtınızın şeklini almaktadır, böylece sırt ağrılarından uzaklaşırsınız. Kolay taşınabilir olması ve hemen kullanıma hazır hale gelmesi farklı ve alternatif yerlerde kullanılmasını sağlıyor. Motorları sayesinde çabucak şişmesi ve aynı şekilde hızlı şekilde havayı içeri geri alması ürüne artı değer katan diğer özelliklerden biridir. Tek ya da çift kişilik veya üç kişilik olarak üretilmektedir. Farklı ebatlarda, yüksekliklerde modellerinin olması da bir başka özelliğidir. Kullanım alanları ise oldukça farklılık gösterebilir. Evi yeteri kadar geniş olmayan ancak misafiri geldiğinde ağırlamak isteyenler için de oldukça popüler bir üründür.

Intex Şişme Yatak Modelleri

Intex Şişme Yatak Modelleri

Intex, Türkiye'de ürettiği kaliteli şişme yataklar ile sizlere hizmet veriyor. Bunun yanı sıra havuz, bot, deniz yatağı, koltuk gibi ürünleri de üretmektedir. Bir çok kullanım alanına uygun modeller ve farklı ürünlerde sizleri bekliyor. Tek kişilik ya da çift kişilik özel yatakları bulunuyor. Ayrıca sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde ürünleri mevcuttur. Farklı renklerdeki modelleri ile size renk tercihi de sunmaktadır. 66801 adındaki modeller çocuklar için uygun olarak üretilmiştir. 1.57 cm uzunluğu, 88 cm genişliği ve 18 cm yüksekliği bulunmaktadır. El pompası ile çalışan bu ürün 3-10 yaş arasındaki çocuklara özeldir. Bunun yanında yeşil, turuncu gibi farklı renk seçeneği de sizleri bekliyor. Fiyat olarak ise oldukça uygundur. Yetişkinler için ise 2012 yılının modeli olan renkli bir ürün sizleri bekliyor. 67716 modeli, 99 cm genişliğinin yanı sıra 191 cm uzunluğu ve 47 cm yüksekliği ile tek kişilik bir üründür. Elektrikli pomba ile çalışmaktadır. Böylece çok kısa sürede şişirip, indirebilirsiniz. Şeffaf dizaynı ile kendini diğer ürünlerden ayırıyor. Çift kişilik yatak arayanlara ise özel Intex şişme yataklarından, Queen Deluxe modelini sunuyor. Yüksek kalitede vinil ile üretilmesi herhangi bir patlama gibi sorunlarını yok ediyor. 220V elektrik ile çalışan motoru sayesinde sadece 4 dakika da ürün şişiyor. 203 cm uzunluğu, 157 cm genişliği, 48 cm yüksekliği ve maksimum 280 kg taşıma kapasitesi ile oldukça sağlam bir model.

Size Özel Fırsatlar Burada!

Intex şişme yataklara çok uygun fiyatlara sahip olmak için intex.com.tr sitesini ziyaret etmelisiniz. Kredi kartına sunmuş olduğu cazip taksit seçenekleri ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tek çekim ya da havalede ise size özel bir indirim daha uygulanıyor. Ayrıca ürün hakkında genel bilgilere de ulaşmak mümkün. Karşılaştırma yapabilir, arkadaşlarınıza önerebilir ya da kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizin için en ideal ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olun!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları