Internetten Kitap Oku: En Çok Satan E-Kitaplarda İndirim Fırsatları

Suç ve Ceza Dostoyevski Galeri

İnternet öyle uçsuz bucaksız bir engin denizdir ki daldığınızda her türlü bilgiye ulaşmanız mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Öyle bir bilgedir ki yaşı yoktur. En eski tarihlerden en yeni teknolojik gelişmelere kadar aradığınız her türlü bilgi orada duruyor ve sadece sizin onu sormanızı bekliyor. Sorunuzu yazdığınız anda yüzlerce ve binlerce yanıt gözlerinizin önüne seriliveriyor. İşte okumayı sevenler için internet böyle bir deryadır. İnternet ortamında uçsuz bucaksız bir bilgi denizinde yüzmek ve oradan istediğinizi seçmek olasılık dahilindedir. Sadece birkaç tuşa basmanız istediğiniz yayını bulmanız için yeterlidir.

En Çok Satan E-Kitaplar ve İnternetten Kitap Okumak

En Çok Satan E-Kitaplar ve İnternetten Kitap Okumak

İnternet üzerinden neredeyse istediğimiz her yayına ulaşabilmemiz mümkün. Satış yapılan yerlere ve kütüphanelere gidecek vakti olmayan öğrenciler, bilim adamları ve araştırma yapanlar her türlü bilgiyi ellerinin altında bulunduruyorlar. Sadece bir arama motoruna aradıkları yayının adını yazmaları yeterli. Günümüzde artık basılı yayınların yerini e-kitaplar almaya başladı. Neredeyse basılı yayınların pek çoğu e-kitap olarak da yayınlanmaya başladı. Bu şekilde yayınlandığında internet üzerinden bilgisayara, cep telefonuna ve çok çeşitleri bulunan elektronik okuyucu araçlara indirip kolaylıkla okumak mümkün. Bu şekilde yüzlerce hatta binlercesini yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz anda istediğinizi okuyabilirsiniz. Seçme şansının çok olması ve yer kaplamaması insanların tercih nedenidir. Basılı eserlerin fiyatları göz önünde tutulduğunda internetten okumanın ne kadara ucuza geldiği hatta bazı sitelerden ücretsiz olarak indirilebildiği görülmektedir. En çok satılan e-kitapların başında klasikler gelmektedir. Dostoyevski’den “Suç ve Ceza”, Elif Şafak’dan “Aşk”, “İskender” ve “Firarperest”, Can Dündar’ın “Yüzyılın Aşkları”, Yaşar Kemal’in son romanı “Çıplak Ada ve Çıplak Deniz” ile “Yolda”, Yılmaz Özdil’in ise “İsim, Şehir ve Hayvan” isimli eserleri çok satılanlar arasında görülmektedir. Semih Gümüş’ün “Yazar Olabilir Miyim” isimli çalışması da en çok satılanlar arasındadır. Canan Efendigil Karatay’ın “Karatay Diyeti” isimli sağlıklı zayıflama hakkında bilgi veren eseri kendi kategorisi içinde en çok satan eserlerden biridir. Yeni çıkan ve çok satanlar arasında bulunanlar şöyle sıralanabilir: E.L. James “Grinin Elli Tonu”, Paulo Coelho “Akra’da Bulunan Elyazması”, Ayşe Kulin “Bora'nın Kitabı”, Sabahattin Ali’nin yıllardır çok satanlar listesinden inmeyen muhteşem eseri “Kürk Mantolu Madonna” çok satanlar listesinde yerlerini koruyorlar. Debbie Macomber’in tüm dünyada çok satanlar listesinde bulunan “Küçük Mucizeler Dükkanı” uzun süredir listeden inmeyenler arasındadır.

En Çok Satan E-Kitaplarda İndirim Fırsatları Burada!

İnternetten kitap okumanın en güzel tarafı istediğiniz esere anında birkaç tuş ile ulaşmaktır. Hiç çaba sarf etmeden oturduğunuz yerde çok satan ve en beğenilen eserleri satın alabilirsiniz. Üstelik İdefix ve Maxkitap gibi sitelerden sipariş verdiğinizde %10’dan başlayan ve çok daha fazlasına ulaşan indirimlerle istediğiniz yayını bulmanız mümkündür. Satın alma işlemini kredi kartı ile yapabilir ve taksitle ödeyebilirsiniz. Böylece istediğiniz eseri satın alabilir, bilgisayarınıza indirebilir ve istediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
  • Maxkitap
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları