Ing Bank Internet Bankacılığı: Şubeye Gitmeden Büyün İşlemlerini ypaın

ING logo Galeri

Bankacılık sektöründe uluslararası boyutta en büyük finans şirketleri arasında yer alan International Netherland Groups (ING) müşterileri, işlemlerini yapmak için bankaya gitmek ve sırada beklemek zorunda değil. Müşteriler artık ING Bank Internet Bankacılığı sayesinde şubeye gitmeden ya da vakit kaybetmeden bütün işlemlerini kolayca yapabiliyor. İçinde bulunduğumuz internet çağında, gerek cep telefonu gerek bilgisayarlar aracılığı ile internete ulaşmak çok kolay. Banka tarafından her türlü güvenlik önlemleri alınmış olduğundan, hesap ve şifre gibi gizli bilgilerinize kimse ulaşamıyor ve bu sayede dolandırıcılık yapılamıyor. ING'nin güvenlik önlemleri dışında sağladığı bir diğer hizmet ise İnternet Bankacılığı hizmetinin herkesin kolayca kullanabilmesi için pratik hale getirilmesidir. Uluslararası deneyime sahip bir kuruluş olması dolayısı ile ING Bank, sahip olduğu deneyim ile İnternet Bankacılığı alanında birçok yenilik yaparak müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. ING İnternet Bankacılığı Avantajlarını Kaçırmayın

ING: Bankanız yanı başınızda

ING: Bankanız yanı başınızda

ING Bank İnternet Bankacılığı sayesinde bankanız artık yanı başınızda. Uluslararası finans pazarında saygın bir yere sahip olan Hollanda kökenli banka gurubu, 40'ı aşkın ülkede 100 bine yakın çalışanı ile 67 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Müşterilerin işlemlerini yapabilmesi için şubeye gitmesi ve sıra beklemesine çözüm sunan ING Bank, İnternet Bankacılığı ile bütün işlemlerinizi istediğiniz yerden haftanın 7 günü 24 saat yapabilmenizi sağlıyor. Sahip olduğu uluslararası deneyim ile müşterilerine alışılmışın dışında hizmet sunan ING Bank, İnternet Bankacılığını kişisel işlemlerde kullanacağınız gibi firmanızın işlemlerinde de kullanabilmenizi hatta dilerseniz çalışanlarınızı yetki seviyesine göre düzenleyip onay mekanizması oluşturabilmenizi sağlıyor. Şirketler için büyük kolaylık sağlayan bu hizmet sayesinde işlemler gecikmeden halledilerek hem zaman hem para kaybının önüne geçilebiliyor. Şube'de yapılanın aksine detaylı bilgi ve rapor alabilmeniz de İnternet Bankacılığı ile mümkün.

ING İnternet Bankacılığı Avantajlarını Kaçırmayın

ING'nin sunduğu İnternet bankacılığı hizmetine kayıt olmak oldukça kolay. ING kredi kartı ya da banka kartına sahipseniz kolayca başvuru yaparak 365 gün 24 saat istediğiniz her yerde hızlı bir şekilde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi İnternet Bankacılığı ile görerek ve seçerek gerçekleştirebildiğiniz gibi banka çalışanları dahi işlemlerinizi göremediği için son derece gizli ve güvenli işlem yapabilmenizi sağlıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun para çekme ve yatırma dışında her türlü işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayan İnternet Bankacılığı ile şubeye gitmeden, sıra beklemeden, hızlı ve kesintisiz bir biçimde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağladığı bütün bu avantajların yanında ING İnternet Bankacılığı ile yapacağınız birçok işlemde, şubede yaptığınız işlemlerin aksine işlem ücreti alınmamaktadır. Son olarak İnternet Bankacılığı kullanan yatırımcılar, borsa işlemlerini kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirerek yatırımlarına dilediği gibi yön verebiliyor. Hızlı kullanım ve güvenlik açısından yatırımcılara büyük avantaj sağlayan ING, yatırımcıların çevrimiçi şubeden bono, hisse senedi, repo gibi yatırım araçlarının takip edilmesinde de ayrıca kolaylık sağlamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları