İnci Outlet: İnci Ayakkabılarda İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

İnci Outlet Avantajları Galeri

Yaklaşık 100 yıldır bu sektörde hizmet veren İnci firması, günümüzde dünyanın 37 ülkesine ihraç ettiği ayakkabılarıyla, dünya markası olmayı hedeflemekte ve bu vizyonda çalışmalarını sürdürmektedir. 94 yıl önce İstanbul'da kurulan marka, işe küçük bir lostra salonu ile başlamıştır. Bu salon sonraları, ev terlikleri ve çocuk ayakkabıları satan bir mağaza olmuştur. Kaliteli ürünleriyle tüketicilerin rağbet gösterdiği bir firma olarak 30 yıl boyunca bu şekilde hizmet vermiştir. Ailenin ikinci kuşağından olan Ahmet Nuri Kızıltaş, İstanbul Fatih'te 1947 yılında yeni bir mağaza açmıştır. Modern görüşlü biri olan Kızıltaş'ın temel felsefesi müşteri odaklı olmuştur. Bu felsefe ile ürettiği kaliteli ve şık ayakkabıları müşterilerine sunarak, sonucunda çok kısa bir sürede bu sektörün öncüsü olmuştur. 1980'lerde ise üçüncü kuşağın işi ele almasıyla, atılımlara devam edip modern çizgisini korumuştur. Bu kadroyla uluslararası pazarda söz sahibi olmaya başlamışlardır. 1989 yılında, Kadıköy'de açtığı ikinci mağazası ile perakendeciliğe geçiş yapmıştır. 1992 yılında Bakırköy ve sonrasında 1994'de Akmerkez mağazasını açtı. 1993'de İstanbul sınırlarından çıkıp, Konya mağazasını açmıştır. Talepler ve istekler artmaya başlayınca, 1994 yılında modern teknoloji ile üretim yapan tesislerinin temeli atıldı. İtalyadan getirttiği uzman ekip ile tesislerini kuran İnci, bu süreçte know-how üretimi sayesinde Türkiye sınırlarında söz sahibi oldu. Bu aşamadan sonra, artık dünya ve ülkemiz kadınlarının ayaklarını güzelleştirmek firmanın tutkusu oldu. İtalya ve ardından Belçika ile başlayan uluslararası ihracat yolculuğuna, bugün hala ürettiği ürünlerle devam etmektedir. 120'den fazla satış noktası ve 100 yıllık uzman kadrosuyla, tüketicilerine kaliteli hizmet anlayışıyla ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

İnci Outlet Mağazalarındaki Şıklık

İnsanlarımız için vazgeçilmez ürünlerden biri olan ayakkabılar kadınlarımız için tutku haline gelmiştir. Hemen hepsi, en şık ve kaliteli ürünü almak için vitrinlere bakmaktan, mağazaları gezmekten yorulmazlar. Değişen moda akımlarını takip etmek, onlar için vazgeçilmezdir. Her sezonda vitrinler yenilenmekte, birbirinden şık tasarımlar kullanıcıları beklemektedir. Bu markanın outlet mağazaları da tüketicilere indirim fırsatları sunmaktadır. Erkek ve kadın ürünlerinde birbirinden şık modellere yer verilen İnci outlet mağazalarında, ayakkabıdan çantaya onlarca farklı modeli bulmak mümkündür. Türkiye’nin hemen her ilinde bulunan bu mağazalar, markanın kalitesini tüketicilere uygun fiyatlarla sunmaktadır. İnci Outlet fırsatlarını kaçırmak istemeyenler, sezon sonlarında mutlaka bu adreslere uğramaktadır. Ancak bu outlet mağazalar, sezon sonu ürünleri ile birlikte sezonda satılan modelleri de satışa sunmaktadır. Ayrıca markanın internet sitesi de online alışveriş yapılan bir site durumundadır.

Online Avantajlarda İnci Outlet

İnci Outlet fırsatları online alışverişte de elde edilebilir. Markanın birbirinden şık tasarımları, online alışverişteki indirim avantajlarıyla satın alınabilir. Markanın tüm ürünlerini bulabileceğiniz internet sitesinin yanında, Zizigo online alışveriş sitesi de yıl boyu yaptığı cazip indirim fırsatlarıyla bilinmektedir. Üstelik bu site, sezon içinde de indirimler yapmakta, satın alınan ürünü adrese kadar teslim etmektedir. Adrese teslimde herhangi bir kargo ücreti almayan bu online alışveriş sitesi, ürünün beğenilmediği durumlarda sorgusuz sualsiz iade ve değiştirme imkanı da sunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları