İnci Ayakkabı: İnci Deri Ayakkabı Koleksiyonu ve Fiyatları

İnci Ayakkabı: İnci Deri Ayakkabı Koleksiyonu ve Fiyatları Galeri

İnci Deri Mamulleri Sanayi Ticaret A.Ş. ünvanlı İnci ayakkabı firması geçmişten günümüze ayakkabı imalatı ve satışıyla tanınmış önemli bir firmadır. İnci Ayakkabı firması kuruluş tarihi olarak geçmişi bir asır öncesine dayanan köklü bir şirkettir. Yaklaşık olarak 95 yıl kadar önce 1917 yılında İstanbul'da küçük bir ayakkabı satış dükkanıyla ticari hayatına başlayan şirket giderek büyümüş ve gelişmiştir. Bir aile şirketi olan İnci Ayakkabı, yeni kuşakların göreve başlayıp şirketi geliştirmesiyle bugün yurt çapında birçok şubesiyle piyasaya mal sunan, yaklaşık olarak 37 ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir. Günümüzde İnci Ayakkabı firması hem kendi ürettiği ayakkabıları, hem de bazı kaliteli firmaların ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. İnci Ayakkabı kadın ve erkek ayakkabısı, çizme, bot, terlik gibi ürünlerin yanında çanta, cüzdan gibi aksesuarlar da satmaktadır.

İnci Ayakkabı Koleksiyonu

İnci Ayakkabı Koleksiyonu

İnci Ayakkabı her sezon, sezon renklerine ve çizgilerine uygun olarak kaliteli koleksiyonlar hazırlamaktadır. Markanın deri ayakkabıları, kalitesi ve kullanışlı niteliği bakımından tüketicinin beğendiği ürünlerdir. Yeni sezon için yine sezonun moda renklerine ve talep gören çizimlerine uygun olarak bir koleksiyon hazırlamıştır. Özellikle bayan deri ayakkabılarında sarı ve tonları, pembe, mor, yeşil gibi canlı renkler kullanılmıştır. Kadın ve erkek ayakkabılarının yazlık modellerinde rahatlık ve kalite ön plandadır. Yaza uygun olarak kış mevsimine oranla daha açık renklerin kullanıldığı ürünler hem göz alıcı hem de giyimi rahat ürünlerdir. Kadın ayakkabılarında günlük giyilmek üzere düz deri ayakkabılar ve deri sandaletler hazırlanmış, erkek ayakkabılarında ise iş kullanımı için formal modeller ve tatil sırasında kullanım için daha rahat terlik vasfında modeller hazırlanmıştır. Markanın yeni sezona yönelik olarak ödeme seçenekleri ve kampanyaları takip edilerek bahar ve yaz sezonu için kaliteli ürünler seçmek mümkündür.

İnci Markası Ürünleri Alışverişi

İnci Ayakkabı'nın fiyat seçeneği yaklaşık olarak ayakkabılarda 100 ile 250 Türk Lirası arasında, kışlık bot ve çizme modellerinde ise 100 ile 300 Türk Lirası arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı indirimler ile daha da azalmaktadır. Terlik rakamları ise yaklaşık olarak ayakkabılarla aynı fiyat aralığındadır. İnci Ayakkabı'nın ürünlerine markanın şubesi olan birçok ilde rahatlıkla ulaşılabilir. Başta İstanbul ve diğer büyük illerimiz olmak üzere firmanın birçok ilimizde şubesi bulunmaktadır. Bazı büyük mağazalarda marka ürünlerinin satışı da yapılmaktadır. İnci Ayakkabı modelleri internet üzerinden satış yapan online mağazalardan da alınabilir. Online mağazalar zaman zaman yaptıkları avantajlı indirimlerle piyasa fiyatının çok altında ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca sundukları ücretsiz kargo veya hediye verme gibi kampanyalarla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Online alışveriş yapılmak tercih edilecekse öncelikle markanın resmi satış sitesi olan Shop.incideri adresi ve incideri adresleri ziyaret edilmelidir. Bu adreslerde hem sezon ürünleri satılmakta, hem de "outlet" bölümünde birçok ayakkabı, bot ve çizme ile çanta gibi aksesuar satışı yapılmaktadır. Birçok ürünü oldukça uygun fiyatlara satın almak mümkündür. Ayrıca, Trendyol, Morhipo, Zizigo, Markafoni gibi birçok online mağazadan inceleme yaparak ürün alışverişi yapmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları