Ilk Arabam: Bebekler için Online İndirimli Oyuncak Araba Seçenekleri

Pepe İlk Arabam Galeri

Oyuncaklar, bebeklerin ve çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamakla birlikte, aynı zamanda da zihinsel ve fiziksel yeteneklerinin gelişmesine de katkı sağlar. Çocuklar gelişme sürecindeyken, her yaşta ve her dönemde farklı beceriler kazanıyolar. Yaş dönemlerine ayrılan oyuncaklar da, o dönemde çocukların hangi gelişim sürecinde oldukları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Yeni deneyimler edinmelerine ve çevreyi keşfetmelerine olanak tanıyan hareket yeteneğini geliştiren pek çok oyuncak bulunuyor. Tüm duyuları ile dünyayı keşfetmeye çalışan bebeklerin, oyuncaklar yardımıyla zihinsel becerileri gelişiyor. Son dönemlerde popüler olan ilk arabam oyuncak modelleri de bebeklerin denge kurma yetenekleri ve kasları gelişiyor.

İlk Arabam Oyuncak Modelleri

Günümüzde popüler olan oyuncaklardan olan ilk arabam modellerini pek çok markada bulmak mümkün. Modellerin özelliklerine ve fiyatlarına göre seçim yapılabilir. En çok tercih edilen markalardan olan Playskool, kullanışlı tasarıma sahip modeli ile beğeni topluyor. Bebeğin emeklemesine yardımcı olan fonksiyonu, bebek biraz daha büyüdüğünde kolayca arabaya dönüşüyor. Böylece uzun süre kullanım sağlıyor. Vtech markasının ürünü de oldukça fonksiyonel. En önemli özelliği ürünün tamamen türkçe olması. Bu ürün ile çocuklar; harfleri, sayıları, kelimeleri, renkleri öğrenirken aynı zamanda da eğleniyor. İstenildiğinde kolaylıkla çıkabilen ön panel, ayrı olarak kullanıma olanak sağlıyor. İtfaiye şeklinde tasarımı ile özellikle erkek çocukların ilgisini çeken Mega Bloks markasının modeli, el ve göz koordinasyonu sağlayarak çocukların motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor. Üç farklı kullanım sağlayan bu oyuncak; emeklemede bebeklere arkadaşlık yapıyor. Çocuklar iftaiye aracını sürerek hareket yeteneklerini arttırıyor. Aynı zamanda da oyuncak olarak kullanılabilen bu model çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Pepe jumbo ilk arabam, Pepe karakterini çok seven bebekleri mutlu ediyor. Bu üründe bukunan havalı konra, çıkardığı sesler ile ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Baby princeess aktivite aracı da pembe rengi ve üzerinde bulunan bebek figürleri ile kız çocuklar için oldukça ideal. Ürün tasarımında bulunan ışıklar, çocuğun dikkatini çekiyor. Ürün üzerinde yer alan piano, çocuğun müzik yeteneğinin gelişmesine de katkı sağlıyor. Winnie The Pooh aracı da, üstüne binme olanağı sağlıyor. Çocuklar ayakları ile kolayca aracı hareket ettirebiliyor. Ürünün üzerinde bulunan sesli ve ışıklı aktiviteler de modele fonksiyonellik kazandırıyor.

Bebek Oyuncaklarındaki Online Fırsatları Kaçırmayın

Online alışverişin giderek daha da popüler olduğu günümüzde, online mağazaların sayısı da giderek artıyor. Çocuk oyuncaklarının satışını yapan pek çok e-ticaret sitesi bulunuyor. Güvenli online alışveriş imkanı sunan Oyuncak Dünyası, çok sayıda popüler markanın oyuncaklarını indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. İlk arabam modellerini de uygun fiyatlarla bulabileceğiniz sitede, kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunan Oyucak Dünyası e-ticaret sitesi 50 TL üzeri alışverişlerde de ücretsiz kargo fırsatı sunuyor. Kredi kartı bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemiyorsanız telefonla da sipariş vermeniz mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Jumbo
  • Oyuncak Dünyası
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları