İkiler Giyim: Son Trend Elbise Modelleri ve İlkbahar-Yaz Kreasyonları

İkiler Giyim: Son Trend Elbise Modelleri ve İlkbahar-Yaz Kreasyonları Galeri

Kadınların dilinden anlayan çok fazla giyim markası bulunmuyor. Özellikle modayı sürekli takip etmek, o yıla ait renkler ile geniş bir ürün kategorisi hazırlamak her firmanın yapacağı işlerden değildir. Trendi yakalamak ve erkekler ama özellikle de kadınlar için elbiseler yapmak oldukça zor bir iştir. İkiler Giyim ise 1989 yılından beri kadınlar için en güzel ve en şık elbiseleri yapmaya devam ediyor. Özellikle modayı yakından takip etmesi ve bu takip sonucu ortaya çıkardığı birbirinden özgün modeller ve şık desenler ile kadınların en çok tercih ettiği markalardan biri olarak günümüze kadar gelmiştir. Özellikle 2005 yılında aldığı önemli karar ile daha fazla yatırım yaparak ürünlerini kendi mağazalarında satma kararı almıştır. Türkiye'de 400, yurt dışında ise 200'den fazla satış noktası ile ne kadar tutulduğunu gözler önüne seriyor. Yıllık ürettiği 1.500.000'dan fazla ürün ile kendilerinden talep edilen ürünleri karşılamaktadır. Her yıl farklı modeller ve desenler ile elbiseler üreterek büyük çoğunluğunu yurt içinde hatırı sayılır bir oranı ise yurt dışına yollamaktadır. Ürettiği ürünlerin son derece kaliteli olmasına çok önem veren firma, bunun yanında ürünlerini çok uygun fiyatlar ile satarak her kesime hitap etmeye çalışmıştır.

İkiler Giyim İlkbahar - Yaz Kreasyon Modelleri!

İkiler Giyim İlkbahar - Yaz Kreasyon Modelleri!

İkiler Giyim, ürünlerini elbise, etek, pantolon ve bluz kategorisinde sınıflandırmıştır. Bluz kategorisinde çok farklı modellere alternatif renk seçenekleri ile ulaşmanız da mümkün. 2012 ilkbahar-yaz kreasyonlarının en özel elbiseleri burada. Yine elbiseler kategorisinde taşlı, dokuma modeller sizi bekliyor. Rengarenk ve farklı desenleri ile trendi yakalama imkanı veriyor. Bunun yanında capri pantolon, dokuma etekler de taşlı süslemeler ya da sade desenleri ile oldukça kibar ve şık görünmenizi sağlayacak. Üstelik farklı kesimleri, kısa ve uzun modelleri ile senenin en gözde renkleri ile üretilmiştir. Desenli etek sevenler için çok marjinal desenler de burada. Yine birbirinden güzel büyük beden bluzlar da farklı renkler ve desenler ile alıcılarını bekliyor. Bir çok ürün grubunda geçerli olan farklı indirimli tarifeler ile bir çok modele ulaşabilirsiniz. Farklı beden seçenekleri ve göğüs çevresi ölçümleri ile aradığınız modeli burada yakalama şansınız bulunuyor.

İkiler Shop Online Alışveriş Mağazasında Özel İndirimler!

İkiler Giyim, İstanbul Shopping etiketli ürünlerinde sürekli olarak %30'a varan bir indirim uygulamaktadır. Yine bununla beraber kendi sitelerinden online olarak alışveriş yapan müşterilerini ise %10 ek bir indirim oranı bekliyor. Maksimum, Axess, World, Bonus kredi kartlarına 4 taksit imkanı bulunuyor. Bununla beraber çok sık olmayacak bir hizmet daha sizleri bekliyor. Ürünlerin geniş çözünürlüğü olan resimlerini çok detaylı inceleyebilme olanağınız var. Böylece mağazaya gitmeden sanki oradaymışsınız gibi hissedeceksiniz. S, M, L, XL gibi beden seçenekleri ile size en uygun ürünü seçebiliyorsunuz. Alışveriş yaptıkça ek olarak siteye özel para puan kazanma şansınız da bulunuyor. Biriken para puanlarınız ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları