İhya Giyim: Tesettür Giyimde Kaçırılmayacak Online İndirimli Fiyatlar!

İhya Giyim’de Avantajlar Galeri

Tesettür kapanmak, örtünmek demektir. Ülkemizde tesettür giyim sanayi son yıllarda bütün tekstil piyasasında olduğu gibi büyük gelişim göstermiştir. Bazıları inanışları dolayısıyla kapanırken, bazıları da geleneklere sadık kalmak amacıyla bu tarz kıyafetleri tercih etmektedir. Bundan birkaç yıl öncesine kadar tesettür piyasasında çok az firma faaliyet göstermekteydi. Faaliyet gösteren pek çok firma da genelde yaşlı bayanlarımız için koleksiyonlar üretmekteydiler. Bu yüzden de tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlarımız genelde dikme kıyafetler giymekteydiler. Ama günümüzde durum oldukça değişmiş, bu sektörün geleceğini gören firmalar birbirleriyle yarış içine girerek koleksiyonlarını üretmeye devam etmektedirler. Kısıtlı modeller artık yerini bol çeşide bırakmış ve bu tarz giyinen insanların alışveriş imkanları artmıştır. İhya Giyim markası da bu firmalardan biri olarak tüketicilerine hizmet vermektedir. Kuruluşu eskilere dayanan İhya, bu sektörde isim sahibi firmalardan biri olmuştur. Tesettür modellerinde amaç örtünmedir. Yüz ve el haricinde vücudun her yeri örtülmelidir. İhya giyimde ürünlerini bu doğrultuda hazırlayan firmalardan biridir. Bu kıyafetlerdeki diğer bir özellik ise vücut hatlarının belli olmaması ve kıyafetlerin bol olmasıdır. Markanın koleksiyonlarında pardösüler, elbiseler, etekler, bluzlar, kazaklar, tunikler, eşarplar, pantolonlar ve eşarplar bulunmaktadır. Önceleri tek bir mağaza ile başlayan serüven, günümüzde yurt içi ve dışında birçok satış noktası ile devam etmektedir. İhya giyim ürünlerini moda trendleri doğrultusunda hazırlamaktadır. Ürünlerini yurt dışına da pazarlayan marka, yurt dışındaki kapalı giyinen hanımların da yüzünü güldürmüştür. Dünya kadınlarının Türk markalarının kıyafetlerini kullanması ülkemiz adına gurur verici bir olaydır.

İhya Giyim Modellerinde Şık Ve Kaliteli Tasarımlar

Bayanlarımızın hepsi şık görünmek, çevreleri tarafından ilgi görmek isterler. Kapalı veya açık kıyafet tercihleri şık olmak için bir engel teşkil etmemektedir. İhya giyim tasarladığı ve her sezonda yenilediği koleksiyonlarıyla müşterilerinin nabzını tutuyor. İhya kendi koleksiyonun ürünlerini satarken, bunun yanı sıra birkaç firmanın daha ürünlerini mağazalarında satmaktadır. Bu markalardan bir tanesi Pierre Cardin'dir. Pierre Cardin trikolar, eşarplar satışa sunuluyor. Kaban ve pardesü koleksiyonlarında farklı bir çizgi belirleyen İhya, asimetrik kesimleriyle ve minik dantel işlemeleriyle göz dolduruyor. Markanın eşarp ve şalları farklı desen ve renklerde hazırlanmış. Pardesünüz ile kombinleyebileceğiniz şal ve eşarplar mağazalarda sizleri bekliyor. Triko elbiseleri de oldukça satılan modellerinden. Elbise üzerine takacağınız kemer ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu giyim tarzının diğer önemli kıyafeti ise etekler. Genelde uzun ve diz altı olarak satılan modeller genelde kemer ile tamamlanıyor. İpek dantelli gömlekleri ile hoş bir kombin yakalayabilirsiniz. Haşema tesettür kıyafetlerin olmazsa olmazları arasındadır. Denize girerken örtünme amacıyla kullanılan haşemalar değişik renk ve desenlerde hazırlanmış. Türk kadın vücut tipini bilen firma, büyük beden kıyafetler de sunuyor müşterlerine. Markanın hafif tesettür denilen trikoları da oldukça ilgi görmektedir. Ceket içine de giyilebilen ince trikolar müşterilerini bekliyor. Markanın ürünlerini mağazalarından alabileceğiniz gibi ev ortamında internet üzerinden online alışveriş sistemi ile de satın alabilirsiniz.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Muhafazakar yaşam tarzını benimsemiş kadınlar, zevklerine uygun her türlü tasarımı online alışveriş sitelerinde bulabilirler. Örneğin Modanisa online alışveriş sitesi, tesettür kıyafetlerinin satın alınabileceği adreslerin başında geliyor. En son tasarımların bulunabileceği online alışveriş siteleri, bu tasarımları kullanıcılarına cazip fiyat avantajları ile sunuyor. Düzenli olarak yapılan indirim kampanyaları takip edildiğinde kaliteli ürünler uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Bu sitelerden satın alınan her ürün, beğenilmediği takdirde yedi gün içinde iade edilebiliyor. Ürün kusurlu geldiğinde ise bu iade zamanı otuz güne çıkabiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Modanisa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları