İder Mobilya: Özel Dizayn Mobilya Modelleri ve Satış Noktaları

İder Mobilya: Özel Dizayn Mobilya Modelleri ve Satış Noktaları Galeri

İder mobilya 1987'den beri her geçen gün kendisini geliştirerek ve yenileyerek mobilya üretmektedir. En son modayı takip edip ve kendi özel dizaynları ile üretilen mobilya modelleri en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Kaliteyi ucuza sunmak hedeflerinden yalnızca bir tanesidir. İder mobilya gün geçtikçe mağazalarını genişletmekte ve Türkiye'nin her bir iline ve ilçesine yayılmayı amaçlamaktadır.

Özel Dizayn İder Mobilya Modelleri

İder mobilya modelleri:
Behram koltuk takımı: Bu koltuk takımı modelinde açık lila rengi tercih edilerek salona yumuşak bir görüntü verilmeye çalışılmıştır. Takım; iki adet çiftli ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturma grubundaki minderler masif sert süngerden, yaslanılacak kısımdaki minderler, puf minderler puf minder olarak tabir edilen malzemeden yapılarak rahatlık ön planda tutulmuştur. Koltuk takımının kırlentlerinde aynı renk üzerine çiçek figürleri işlenerek koltuklar ile uyumlu bir görüntü ortaya çıkartılmıştır.
Petra yemek odası takımı: Bu yemek odası modelinde beyaz renk ile koyu kahverengi kullanılmıştır. Mobilyanın köşe bölgelerinde ve ayakta tutan aksanların üzerinde eskimiş ahşap adı verilen bir kahverengi türü kullanılmıştır. Açık yüzey bölgelerinde ve daha geniş kısımlarda beyaz kullanılarak bir kombinasyona gidilmiştir. Beyaz renk ile yemek odasına ferah bir görüntü eklenmiştir. Takım; konsol, vitrin, masa ve 6 adet sandalyeden meydana gelmektedir. Yemek odası takımındaki keskin çizgiler göze çarpmaktadır.
Myra yatak odası takımı: Bu yatak odası takımında teak adı verilen bir ağaç türü kullanılmıştır. Teak ağacının özel rengi ve içerisinde bulunan boyuna çizgiler ve lifli yapısı ile odaya doğal bir görüntü katmaktadır. Takımda kullanılan beyaz renk ile teak ağacı, muhteşem bir uyum sergilemektedir. Yatak, başlık ve beyaz renkteki objeler odanın görüntüsünü tamamlamaktadır. Takım; gardırop, şifonyer, karyola ve 2 adet komodinden meydana gelmektedir. Gardırop 5 kapılı ve ortadaki kapının üzerine monte edilmiş bir adet boy aynası bulunmaktadır. Oldukça geniş olan gardırop kullanılışı bakımında rahattır. Komodin, şifonyer ve gardırop kapaklarının kulplarında ince, uzun bir çubuk şeklinde metal kullanılmıştır ve zarif bir görüntü ortaya çıkmıştır.
Ihlara yemek odası takımı: Bu yemek odası modelinde meşe ağacının tonları kulanılan mobilyalarda doğanın sakinliğini görebilmek mümkündür. Sandalyelerde kullanılan beyaz deri ile bir kompozisyon içerisinde olan masa odanın ferahlığını yansıtmaktadır. Mobilyalarda yumuşak çizgiler kullanılmıştır. Takım; vitrin, masa, 6 adet sandalye, konsol ve 3 adet aynadan meydana gelmektedir. Vitrin ve konsolda kullanılan kapak kulpları çubuk şeklinde ve metal bir malzemen üretilmiş ve birbirlerine simetrik olacak şekilde monte edilerek hoş bir görünüm ortaya koymaktadır. Konsol üzerine duvara asılan 3 adet kare biçimli ayna yemek odasına farklılık katmaktadır.

İder Mobilya Satış Noktaları

İder mobilya halen gelişmekte olan bir firmadır. Satış noktaları Türkiye'nin büyük kentlerine yayılmıştır ve halen genişlemeye devam etmektedir. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasında satış noktaları bulunmakta ve İzmit, Bursa, Ankara, Antalya, Çorlu, Eskişehir, Muğla ve Kıbrıs'ta mobilya severler ile buluşmaktadır. En yakın mağazaya gidilerek ya da resmi internet sitesi ziyaret edilerek özel dizayn mobilya modelleri incelenebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları