İdaş Yatak: Kaçırılmaması Gereken Online İndirimli Yatak Fiyatları

İdaş Yatak: Kaçırılmaması Gereken Online İndirimli Yatak Fiyatları Galeri

Huzurlu ve rahat bir uyku, hemen herkesin en çok istediği ve özlem duyduğu şeylerden birisidir. Kimi zaman okul ya da iş hayatının verdiği yorgunluğu, kimi zaman günlük işlerimizin telaşını, zorluğunu unutmak, dinlenmek için yatarız yatağımıza. Deliksiz ve rahat bir uyku ise hem beyni hem vücudu dinç kılacak yegane şeydir kuşkusuz. Günümüzün ileri teknolojisi, bu sektörde de kendini hissettirmeye devam ediyor. Henüz 10-15 yıl öncesinin basit ve fazla rahat olmayan şiltelerinin yerini artık, kişinin vücut şekline göre kendini ayarlayan, antibakteriyel kumaşlarla dokunmuş, ortopedik ya da yarı ortopedik gibi özellikleri olan yataklar almış durumda. İşte konforlu ve ergonomik uykuların en önemli sağlayıcılarından biri olan İdaş da hazırladığı serileri ile, oldukça dikkat çeken ve tercih edilen bir marka olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

İdaş Yatak Çeşitleri ve Özellikleri

1965 yılından bu yana sektördeki öncü kimliğini titizlikle devam ettiren bu firmanın birden çok seride ürettiği ürünler içerisinde, hemen herkese hitap edecek fiyat ve konforda ürün bulmak mümkün. Uygun fiyatlı ürün grubu içerisinde Bonnell yay sistemi ile üretilen Silver Collection serisinden Neptün, Moon, Mars ve Melek özellikle dikkat çekiyorlar. Melek; ergonomik yapıya sahip olmasının yanı sıra bu firmanın en uygun fiyatlı ürünü olma özelliğine de sahip. Neptün ve Moon yataklarsa yarı ortopedik olan, nem tutmayan antibakteriyel kumaşlardan üretilmiş ve sık kullanımda dahi neredeyse ilk günkü rahatlığı hissedeceğiniz iddiasındaki ürünlerden. Mars ise; vücut ağırlığını dengeli bir şekilde yayıp ideal uykuyu yakalamanızı hedefleyen ve sert yapılı olanları tercih etmeyenlerin özellikle dikkatini çekecek bir ürün. Gold Collection serisinin en çok tercih edilenleri arasında ise Mira- Coil Millenium ve Bonnell Altın Ortopedik Klasik sayılabilir. Mira- Coil kesintisiz yay sistemi ile normal yaylardan iki kat fazla konfor sağlayarak, ergonomik bir yapıyı size sunuyor. Çift pedli bu ürünün üst kısmı yün dolgulu, alt kısmı ise pamuk. Bu sayede çift taraflı kullanım ile dört mevsim rahat bir uyku olanağı da sağlıyor. Bonnell Altın ise özellikle sırt ağrılarından şikayetçi olanların özellikle tercih ettiği İdaş yataklarından. Clima Collection serisine ait Climarelle Climapocket Visco ise; benzersiz yüzeyi ve yay sistemi ile vücudun ısı dengesini kontrol altına alıp, ağırlığınıza göre basınç merkezlerinin seklini alarak sizlere konforlu bir uyku vaadediyor. Bu serideki diğer dikkat çekici ürünler ise; Climaflex Latex ve Climaflex Visco. Akıllı visco süngerleri sayesinde ısıya duyarlı, benzersiz bir yüzeye sahip olan Boston Mediform ise Mattist serisinin dikkat çekenlerinden ilki. Mattist Frankfurt Bonnell ve Genova Pocket Mediform da diğerlerine örnek olarak verilebilir. İdaş yatakları içerisinde en pahalı ve kaliteli grubu oluşturan ürünler ise sırasıyla; Platinium, Spa Medical Collection ve Exclusive serilerine ait olanlar.

İdaş Yataklarda Online İndirimli Fiyatlardan Hemen Yararlan!

İdaş Yataklarda Online İndirimli Fiyatlardan Hemen Yararlan!

Öncelikle firmanın kendi sitesinde ürünlerin tamamını özellikleri ile birlikte inceleyebileceğinizi ve sipariş verebileceğinizi söylemekte fayda var. Dönem dönem uyguladıkları kampanyaları takip edebilir, kapınıza kadar getirilecek ürünleri taksitli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Siteleri üzerindeki interaktif katalog sayesinde ihtiyacınız olan ürünü belirleyip, arzu ettiğiniz ölçüleri ve bu ölçülere denk gelen fiyatları hızlıca öğrenmeniz mümkün. Üstelik hemen her sezona özel promosyonları da bulunan firmanın internet sitesinden, vade farksız 12 taksit yaptırarak ya da havale ve eft ile ödemeleriniz için ekstra indirimler kazanarak ödeme de yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İDAŞ
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları