İç Kapı Modelleri: Ev Dekorasyonunda İndirimli Online Fiyatlar

İç Kapı modelleri Galeri

Bir evin bütün olarak dekore edilmesi uzun bir süreç isteyen ve birçok seçim yapmayı gerektiren bir işlem. Öncellikle nasıl bir mekanın istenildiğine karar verilmesi gerekiyor. Zeminde kullanılacak malzemeye karar verilmesi, duvar dekorasyonun duvar kağıdı ile mi yoksa sıva ya da fayans ile mi yapılacağına karar verilmesi gibi birçok karar aşamasını içeren bu süreç için ön araştırma yapılması da önem taşımakta. Dekorasyona başlamadan önce proje çıkarılması, işlemleri oldukça kolaylaştıracaktır. Proje dahilinde ve araştırılarak yapılan seçimler sonucunda ortaya çıkan dekorasyon çok daha tatmin edici olacaktır.

Dekorasyonun Tamamlayıcıları İç Kapılar

İç mekan dekorasyonunda iç kapı seçimi de oldukça önem taşıyor. Pek çok firmanın iç kapı modellerinden mekana uygun olanını seçilmesi için ihtiyaçların ve mevcut ürünlerin değerlendirilmesi gerekiyor. Farklı kalite ve modeldeki ürünlerden ihtiyacınıza uygun ve dekorasyonu tamamlayacak olanı seçmek gerekiyor. Mekanda kullanılacak mobilya renklerine uygun olarak kapı rengi seçilebilir. Genelde iç mekanda her kapı aynı renk olsa da tercihe göre farklı odalarla farklı renkte ürün kullanılabilir. Kapıların kalitesi, sık kullanıldığından dolayı yıpranmaya daha müsait olduklarından büyük önem taşıyor. Görsellik kadar ürünün kullanışlılığına da önem vermek gerekiyor. Düz ahşap modeller tercih edilebileceği gibi kısım kısım cam bölme içerenler de kullanılabilir. Cam bölme içeren ürünler ışık almayan iç mekanlara ışık girmesi amacıyla tercih ediliyor. Kullanılan kasanın yapısı da dikakt edilmesi gereken bir diğer husus. Ahşap, alüminyum ya da sactan yapılmış kasalar tercih edilebilir. Ahşap kasaların kalınlığı dayanıklılığı arttırıyor. Sac kasalar ise daha çok okul, hastane gibi giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde daha çok kullanılıyor. Seçim yaparken ürünün kalitesi ile kullanım ömrünün orantılı olduğu unutulmamalıdır. Kalitesi ve ürün seçeneği ile sıkça kullanılan amerikan iç kapı modelleri, dayanıklılığı ile ses, ısı yalıtımı yapan özellikleriyle ahşap kapıların yerini almaya başladı.

Online Mağazalardan İndirimli Alışveriş Yapın

Ev dekorasyon ürünlerini son dönemlerde oldukça popüler olan yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Yapı marketler geniş yelpazede ürün çeşitliliği içerdiği ve piyasanın altında fiyatları ile tercih ediliyor. Alışveriş keyfini oturduğu yerden çıkarmak isteyenler de daha çok online mağazaları tercih ediyor. Siz de online alışverişten yana iseniz ev dekorasyon ürünlerini cazip fiyatlarla bulabileceğiniz pek çok online mağaza bulunuyor. Bu mağazalardan biri olan evimister e-ticaret sitesinde evinizi güzelleştirecek pek çok ürünü indirimli fiyatlarla bulmanız mümkün. Sitenin sunduğu kapıda ödeme seçeneği de kredi kartı kullanmayan tüketicilere online alışveriş yapma imkanı sunuyor. Evimister'de satılan indirimli ürünleri sitenin sayfasından görebilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan ürünleri üreten markaların kampanyalı satışlarını düzenleyen altıncı cadde sitesinden de mobilyadan mumluğa, tablodan halıya kadar pek çok ürünü uygun fiyatlarla satın almanız mümkün. Altın cadde e-ticaret sitesinin düzenlediği kampanyaları takip ederek, avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
  • Altıncı Cadde
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları