İç Giyim: Bay ve Bayan Çamaşır Ürünlerinde Online İndirimli Fiyatlar

İç Giyimde Avantajlar Galeri

Her yaştan insanın kullandığı bir çamaşır türü olan iç giyimin tarihi, Milattan Önce 2 binli yıllara kadar uzanmaktadır. Her dönem değişik tasarımlarla üretilen bu modeller, erkek ve bayanlara özel olarak şekillenmektedir. Bir dönem bu ürünler korselerle şekillendirilmiştir. Özellikle bayanların kullandığı bu korseli ürünler, göğüsleri daha dolgun göstermek için kullanılmıştır. Zaman ilerledikçe de bu ürünler cazibesini yitirmiş, yerini günümüz tasarımlarına benzeyen modeller almıştır. Sanayi devriminin ardından da çok özel tasarımlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Sektörde bulunan onlarca firma, atlet, külot, sütyen, boxer, jartiyer, korse gibi iç çamaşır modellerini hazırlamaktadır. Her zevke göre farklı bir tasarım hazırlayan firmalar, birbirleri ile sürekli yarış halindedir ve kullanıcılarına her sezon yeni tasarımlarını sunmaktadır.

İç Giyim Modellerindeki Şıklık

İç giyimde ister erkek ister kadın olsun en çok ihtiyaç duyulan model külotlardır. Asırlardan beri kullanılan bu ürünlerin modelleri gün geçtikçe değişerek iç giyim modası oluşmuştur. Eski dönemlerde kullanılan ve “paçalı don” olarak tabir edilen çamaşırlar yıllar geçtikçe kısalmış, en son günümüzdeki şeklini almıştır. Giyim markaları günümüzde kadınlara özel olarak slip, tanga, string gibi ürünleri tasarlarken, erkekler için de slip ve boxer tarzı tasarımlar hazırlanmaktadır. Bayanlar için üretilen giyim modellerinde, kıyafetlere özel tasarımlar da mevcuttur. Örneğin; abiye kıyafetler için özel olarak hazırlanmış, iz belli etmeyen iç çamaşırlar da vardır. Bunlar da slip ve boxer tarzı olarak tasarlanmaktadır. Sadece bayanlara yönelik olarak hazırlanan çamaşır modellerinden biri de sütyenlerdir. Değişik tasarımlarla hazırlan sütyenler, her yaştan bayanın kullandığı giyim modellerinin başında gelmektedir. Ayrıca sütyen giymek sağlıklıdır. Sütyenler de farklı tasarımlarla hazırlanmaktadır. Küçük göğüslü olan kadınlara özel dolgun gösterecek modeller, büyük göğüslüler için toparlayıcı sütyen modelleri, dantelliler, hamileler için özel olara üretilmiş tasarımlar gibi birbirinden farklı sayısız sütyen çeşitleri vardır. Bayanların iç çamaşırları sadece sütyen ve külotlardan ibaret değildir. Bayanlara özel jartiyerli modeller ve babydollar da tasarlanmaktadır. Erkekler için de bir dönem popüler olan slip külotlar, yerini boxera bırakmıştır. Farklı renk seçenekleri ile üretilen boxerlar, penye ya da pamuklu kumaşlardan hazırlanmaktadır. Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen bu ürünler, bu modelleri satan mağazalardan kolaylıkla bulunabilir.

Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Erkek ve bayanlara yönelik hazırlanan iç giyim modellerini hazırlayan onlarca firma bulunmaktadır. Bu firmaların en ünlüsü de Victoria's Secret markasıdır. Bayanlara yönelik üretim yapan firma, sektörün lideri konumundadır ve bu sektördeki modayı hazırlamaktadır. Bu markanın tüm modelleri de Markafoni, Limango, Vip Dükkan, Morhipo gibi online alışveriş sitelerinde kolaylıkla bulunabilir. Bunun yanında Marks&Spencer, Koton ve DKNY gibi markalar da bu ürünleri tasarlamaktadır. Yeni İnci, Kom, Ten, Ayyıldız, Pierre Cardin gibi güçlü markalar da çok şık tasarımlara imza atmaktadır. Bu ünlü markaların tasarımlarını online alışveriş sitelerinde bulabilir, cazip fiyat avantajlarından yararlanarak en özel modelleri satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Victoria's Secret
  • Kom
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları