İç Giyim Markaları: En Ünlü Markalar İndirimli Online Satış Fiyatıyla

İç Giyim Markaları: En Ünlü Markalar İndirimli Online Satış Fiyatıyla Galeri

İç giyim markaları ve ürünleri kadınların ve hatta erkeklerin özel ilgi alanıdır. Eskiye göre şimdilerde piyasada çok fazla marka ve çok fazla ürün çeşitliliği mevcut. Geçmişte hem ürün çeşitlerinin az olması hem de ekonomik açıdan pahalı olmaları sebebiyle sadece ihtiyaç olduğunda satın alınan bu ürünlerde şimdilerde olduğu kadar rağbet yoktu. Bu nedenle de firmalar azınlıktaydı, mevcut firmalar arasında da çok fazla rekabet yoktu. Fakat şimdilerde firmalar günümüz rekabet ortamının etkisiyle işçilik giderlerinin azalttı, çok çeşitli ürün yelpazeleri oluşturdu ve piyasaya hem uygun fiyatlı, hem kaliteli, hem de çok çeşitli desen ve renklerde ürünler sundular ve yavaş yavaş bu sektör insanların ilgisini çekmeye başladı. Özellikle kadın kategorisinde rekabet ortamının hareketlenmesiyle birlikte firmalar çok farklı renk, desen ve kesimlerde atlet, sutyen, külot ve gecelik modelleri üretmeye başlayarak, pazarı canlı tuttular ve müşterilerin ilgi odağı olmayı başardılar. Üstelik bu durum zaman içerisinde firmaları kadın kategorisinden sonra erkek kategorisinde de aynı başarıya sürükledi.

Huzurlu ve Güvenli Alışveriş

Eskiden kadınlar ve erkekler bu tarz alışverişlerini utana sıkıla mağazalardan yapmak zorunda kalırlardı. Fakat günümüzde hem online alışverişin yaygınlaşmasının etkisiyle hem de bu ürünlerin kolayca internetten temin ediliyor olabilmesiyle birlikte artık insanlar çok daha rahat bir şekilde internet üzerinden ürünleri inceleyip, sipariş vererek temin edebiliyorlar. Özellikle bu firmalarının ürünleri dışarıdan ne olduğu belli olmayacak şekilde kapalı paketlerde kargolaması kadınların ve özellikle de erkeklerin daha çok ilgisini çekmekte ve firmaların bu konuda gösterdikleri hassasiyet sonucu insanlar daha bir huzurlu ve güven duygusu içinde alışverişlerini yapabilmektedirler.

Dünyaca Ünlü İç Giyim Markaları

Özellikle de kadınların daha çok ilgi odağında bulunan en ünlü iç giyim markalarından bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. Victoria's Secret, Marks & Spencer, Christian Dior, Gabriela Abelo, Calvin Klein, Leg Avenue, Etam Lingerie, Jockey, Arnetta, Tommy Tillfiger, Wonderbra, Oysho, Agent Provocateur, Laura Baresse, Chantal Thomas.

Nereden Ne Kadara Alınır?

En uygun fiyatlar ile iç çamaşırlarını Zidaya, Yeni Çarşım, Trendyol ve HızlıAl'da bulabilirsiniz. İnternette bu kategoride bir sürü online satış yapan sanal mağazalar var. Örneğin; Gittigidiyor’da Victoria's Secret, Etam Lingerie gibi markalara ait bir sürü ürün çeşidi mevcut. Üstelik çoğu üründe ücretsiz kargo hizmeti ve kredi kartı taksit seçenekleri var. Ayrıca Italiana, Diamond, Pierre Cardin, Ten, Anıl, Doreanse, Le Jardin, Miss Fit, Nbb, Polat Yıldız, Anıt, Yeni İnci, Emay, Leg Avenue, New Night, Aytuğ, Erotica, Mısırlı, Aderente, Nurteks, X-Lady, Çift Kaplan, Gama, Minimizer, Orkide, Xses, Dagi, Hasyün, Penti ve Missvera gibi çok ünlü olmayan fakat yine de çok tercih edilen markaların ürünlerini bulabileceğiniz bir site daha var: Trendbras. Bu site iç giyim alışverişi yapabileceğiniz güvenli bir sanal mağazadır. 50 TL üzeri ücretsiz kargo, kapıda ödeme seçenekleriyle ilgi çekiyor. Fırsat ve kampanyalar bölümünde zaman zaman çok güzel indirimler yapılmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Victoria's Secret
  • Dagi
  • İNCİ
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları