Hyundai Assan: En Uygun Geri Ödeme Koşullu Banka Kredisi Hangisi?

 Hyundai Assan Galeri

Chung Ju-Yung öncülüğünde temeli atılan Hyundai, 1947 yılında Güney Kore’de faaliyete başlamıştır. Demir çelik, havacılık, inşaat, finans ve otomotiv gibi birçok alanda hizmet sunan marka, dünya liderleri arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda üretim gerçekleştirerek gönülleri fetheden marka, üstün özellikli otomobil tasarımları ile ilgi odağı olmaktadır. Küçük bir atölyede imalat yapmaya başlayan kurucu, git gide büyümüş ve sektörün en çok tercih edilen ve ün kazanan firma ünvanına sahip olmuştur. İleri teknolojiyi tasarımlarında kullanarak zaman ayak uyduran şirket, otomobillerine farklı bir görünüm kazandırarak, farkını ortaya koymuştur. Üstün manevra ve sürüş performansı ile dikkat çeken tasarımları, kullanıcısına mükemmel yolculuklar sunuyor. Geniş üretim yelpazesine sahip firma, 1997 yılında Hyundai Assan fabrikalarında üretim gerçekleştirmeye başlamıştır. Daha fazla güçlü ve teknolojik aletler ile hayat verilen modeller, daha sağlam yapılardan oluşturulmaya başlanmıştır. İzmir’de inşa edilen fabrika, ülkemize olumlu katkıları bulunmuştur. Tesis, B seğmenti otomobil üretiminde bulunmakta ve Türkiye’nin, Avrupa’nın araç ihtiyacını karşılamaktadır.

Hyundai Assan Fabrikasının Avantajları

Hyundai Assan, yeni jenerasyon araçları üretmekte ve yeni teknikleri modellerine kazandırmaktadır. i20, Troy ve Accent Era modellerine can veren tesis, günde 400 adet araç imalatı ile rekor kırmaktadır. 1.5 CRDi common-rail turbodizel motor hacmi ve 1.6 litre CVVT benzinli motor kapasitesine sahip modelleri, mükemmel yolculukları garantiliyor. “En Yüksek Kalitede Üretim Yapan Fabrika” ünvanına seçilen tesis, yüksek kaliteden oluşan tasarımları ile gözde olmuştur. İlkleri ile harikalar yaratan ve diğer rakiplerine örnek olan kurum, tüm arabalara beş yıl garantili ultra servis hizmeti sunan ilk fabrika olarak tarihe geçmiştir. 12 adet ürün kategorisine sahip şirket, Suv, hafif ticari, Mpv ve binek araçlarında harikalar yaratmaktadır. Başarılara doymayan fabrika 2009 yılında devrim yaratan tasarımları ile “En Çok Tercih Edilen Otomobil Markası” olarak ödüllere layık görülmüştür. Ünlü tesis, sadece araba satışında fırsatlar sunmuyor. 70 yakın yetkili servis ve satış noktasında hizmet vererek, müşterisinin isteklerini, şikâyetlerini dikkate alıyor ve yerine getiriyor. Zengin donanımları, akıllı teknoloji sistemleri ve gelişmiş güvenlik sistemlerini üretimlerinde kullanan fabrika, görünüşleri ile dikkat çeken otomobilleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Uygun Kredi Avantajları Online Satış Noktalarında

Son zamanlarda bankaların sağladığı birçok sistem, hayalinizdeki otomobile sizleri daha kolay yollardan kavuşturuyor. Uygun geri ödemeli avantajları ile kredi veren birçok banka, bütçenize en ideal ödeme şeklini gerçekleştirmenize aracı olmaktadır. Taşıt kredisi avantajlarını kullanarak, online üzerinden tesisin tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatları eşliğinde beğendiğiniz aracı, daha ucuza satın alabilirsiniz. Ayrıca araç hakkında bilgi, fiyatları öğrenebilir, kasko sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hyundai.com.tr sitesinin, özel günlerde sunduğu sürprizler ile aracınızı daha ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz. Online farkı ile alışverişinizi, karlı ve keyifli hale getiriniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları