Hyundai Accent Blue: En Çok Satan Modeller Uygun Kredi Fırsatlarıyla

Hyundai Accent Blue’da Avantajlar Galeri

Güney Kore’de 1947 yılında kurulan Hyundai, ilk olarak inşaat sektöründe faaliyetine başlamıştır. Zamanla da dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biri olmuştur. Her yıl yeni modeller tasarlayan markanın en son otomobil modeli ise Hyundai Accent Blue oldu. Şık tasarımı, çevreci motoru ile öne çıkan Accent Blue, tüm sedan otomobillerin arasında en geniş bagaj hacmine sahip olması ile tanınıyor. Türkiye, Amerika, Hindistan ve Çin’de üretim tesisleri bulunan Hyundai, dünyanın altı büyük otomotiv devinden biri olma özelliğini taşıyor. Marka, yıllık 1.5 milyon üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük tesislerinden birine sahiptir.

Hyundai Accent Blue İle Değişime Hazır Olun!

Otomotiv devinin ürettiği en son tasarım Accent Blue, şık görüntüsü, farklı donanımları ile otomobil satın almayı planlayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Accent modelinden çok farklı bir duruşu olan bu tasarım, bir yandan şıklığı, diğer yandan da zarafeti sunarken, sürüş keyfi de yaşatmaktadır. Ekonomik olduğu kadar güçlü motor seçeneklerinin yanında, manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle tasarlanan Accent Blue, Hyundai sedan sınıfındaki ucuz ancak kaliteli bir seçenek olmakta. Hyundai kalitesinin yanında üstün donanımları ile beklentilerinizin çok daha fazlasını karşılayan Accent Blue, tam otomatik klimasıyla yaz ve kış konforlu bir yolculuğun tadına varabiliyorsunuz. Arka bardak koyma yerinin bulunduğu yerden, kol dayama kısımlarındaki rahatlığa kadar her şey, yolcu ve sürücünün konforu için düşülmüş. Aynı zamanda açılır tavan seçeneği ile de bu otomobil, benzerlerinden farklı bir tasarım ile hazırlanmış. Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ile de otomobile yaklaşırken kapıları açabiliyorsunuz. Sürücü, yolcu yan ve perde hava yastıkları ile seyahat esnasında meydana gelebilecek kazalara karşı can güvenliğini koruyan özelliklere de sahip olan bu modelde, bir darbe sırasında otomatik olarak açılan kapı kilitleri, katlanabilir direksiyon mili gibi ekstra güvenlik de bulunmaktadır. Farklı motor tasarımları ile üretilen yeni tasarım otomobil, üstün donamının yanında yüksek güvenliği ile de rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca şık aksesuarları ile de Blue, farklı kullanım kolaylıkları sağlamaktadır. Alüminyumdan üretilen jant kapaklarından iç mekandaki şık tasarıma kadar her şey, otomobilin tasarımını tamamlamak için düşünülmüş.

Accent Blue’ya Uygun Faiz ve Ödeme Koşullarıyla Kavuşun!

Bu harika tasarıma ve yüksek donanıma sahip orta sınıfın en üstün modeline sahip olmak şimdi çok daha kolay. Düşük faizli Hyundai kredi seçeneklerindeki avantajlar sizleri bekliyor. İsterseniz markanın finans seçeneklerinden yararlanabilir. İsterseniz takas desteği ile uygun bir sıfır otomobili satın alabilirsiniz. Bankaların düşük faizli, uzun vadeli kredi fırsatları da sizleri bekliyor. Tüm modellerdeki avantajlar için Hyunda’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir. Markanın bu modelindeki avantajları inceleyebilirsiniz. Ayrıca Araba ve Sahibinden gibi online araç satış siteleri gibi adreslerden de yararlanabilirsiniz. Uygun kredi fırsatları ile satın alabileceğiniz bu otomobilde, beklediğiniz her şey fazlası ile mevcut. Ailenizle birlikte güvenle seyahat edebileceğiniz bu otomobilde beklentilerinizin fazlasını bulacaksınız.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları