Hudson Deri: Motosikler Aksesuarları ve Malzemelerinde İndirim

Deri Motorsiklet Ceketi Galeri

Hudson Deri, Türk kökenli bir aile şirketi olup, faaliyetlerine Amerika Birleşik Devletleri'nde başlamıştır. 1985 yılından beri sektörde hizmet veren şirket, Türkiye'deki motosiklet giyimine duyulan ilgi ve ihtiyaç üzerine, ülkemizde şube açmaya karar vermiştir. Motorsiklet giyimin en önemli hammaddesi olan deriden mamul kıyafetler başta olmak üzere, motorsiklet kıyafetlerini ve aksesuarlarını ülkemize getiren şirket, ilk şubesini İstanbul Ortaköy'de açmıştır. Kaliteli hizmeti amaç edinen Hudson Deri, kaliteli ürünlerinin yanı sıra, cazip fiyatlarıyla da her daim tüketicinin yanında olmaya devam etmektedir. Ortaköy şubesinin ardından yine İstanbul'da Kadıköy ve Bahçelievler'de de birer şube açan firma, aldığınız her ürün için imalatçı veya ithalatçı firma garantisi veriyor.

Hudson Deri’den Motorsiklet Kıyafetlerini Uygun Fiyatlarla Alabilirsiniz!

Hudson Deri’den Motorsiklet Kıyafetlerini Uygun Fiyatlarla Alabilirsiniz!

Yazlık ve kışlık özel olarak üretilmiş motorsiklet kıyafetleriyle, motor üstünde ne terleyecek ne de üşüyeceksiniz. En kaliteli markaların askılı pantolon, içlik mont, içlik kazak, içlik yelek ve içlik süveter ürün çeşitleriyle soğuktan ve rüzgardan korunacaksınız. Çeşitli modellerdeki balaklava çeşitleriyle kaskınızın altından yüzünüzü hava şartlarına karşı koruyabileceksiniz. Ayak sağlığınız için çeşitli bot modellerini Hudson Deri'de bulabilir, motorsiklet eldivenleri, motorcu ceketleri ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Bunların yanında rüzgar kesici ürünler ve maskeler de mağazada mevcut. Motorsiklet kıyafetlerinin vazgeçilmezi birbirinden kaliteli motor kaskları ile can güvenliğinizi sağlama alabileceksiniz. Kask, ceket, pantolon ve eldiven gibi siparişleriniz için ölçülendirme yapmanız gerekmektedir. Bunun için firmanın resmi internet sitesinde verilen bilgilere göre ölçünüzü alabilirsiniz. XS'dan 3XL'ye kadar 7 farklı bedende ceket, XXS'den 3XL'ye kadar pantolon, XS'den 2XL'ye kadar eldiven ve XS'den XXL'ye kadar kask ürünlerinizi sipariş edebilirsiniz. Ayrıca firmada motorsikletle alakalı hemen her türlü aksesuar ve yan ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Motorsiklet çantası, korumalıklar, bileklikler, gözlükler gibi size özel ürünlerin yanında, motorunuz için branda, kilit, egzoz ve lastik gibi yedek parça ürünlerini de Hudson Deri mağazalarından temin edebilirsiniz. Tüm bu ürünlerin yanı sıra mağazadan yüzük, kolye, küpe, sigaralık, çakmaklık, anahtarlık, çakmak ve saç tokası gibi hediyelik ürünler de satın alabilir, hem kendiniz kullanabilir, hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tüm Ürünler Online Alışveriş İmkanıyla Parmaklarınızın Ucunda!

Firmanın resmi online satış sitesi hudsonderi.com adresine girerek istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Siteden online olarak alışveriş yapmak istemeniz durumunda resmi siteye üye olmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz ürünlerinizi dört farklı şekilde satın alma imkanınız mevcut. Kredi kartı ile peşin ya da taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, indirimlerden faydalanabileceğiniz havale ile ödemeyi seçebilir ya da teslimatta ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu işlemleri tamamlamanızın ardından size verilecek olan sipariş numarasıyla sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz. Gün içinde saat 17:00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz bir sonraki gün işleme alınacağından, siparişlerinizi bu durumu göz önüne alarak vermeniz gerekmektedir. İstediğiniz takdirde satın aldığınız her ürünü ambalajını bozmadan, kullanmadan ve herhangi bir şekilde tahrip etmeden 7 gün içinde ürün faturası ile geri getirmeniz halinde iade edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları