Htc Wildfire S: Android Destekli Telefonda İndirimli Online Fiyatlar

Htc Wildfire S: Android Destekli Telefonda İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Htc Wildfire S, "İçinizdeki gerçek sizi açığa çıkaran telefon" gibi iddialı sloganı ile telefon sektörüne hızlı bir giriş yaptı. 1997 yılında kurulan marka Avrupa'nın en saygın ve popüler olarak kullanılan gsm operatörleri ile yaptıkları anlaşmalar yaparak daha geniş kitlelere daha ekonomik fiyatlarla hitap etmeye devam ediyor. Türkiye'de de birçok markası, üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

İçinizdeki Gerçek Sizi Açığa Çıkaran Telefon!

İçinizdeki Gerçek Sizi Açığa Çıkaran Telefon!

Telefonda birçok özellik bulunmakta. Aynı anda birden fazla sayfa açması halinde bile hızından ödün vermiyor. Güçlü işlemcisi ile tek dokunuş ile resimlerinizi büyütebilir ve farklı boyutlar ile değiştirebilirsiniz. Flash desteği ile sizi internette dolaşırken kısıtlamıyor ve özgürce, dilediğini gibi sörf yapmanızı sağlıyor. 5 MP kamerası ile geniş çözünürlüğe sahip mükemmel fotoğraflar çekebilir ve sosyal medya aracılığı ile arkadaşlarınıza gönderme imkanı da bulunuyor. Size birçok konuda üstün performans sağlayan telefon Android işletim sistemine sahiptir. Android markette bulunan ücretli ve ücretsiz binlerce uygulama arasından dilediğiniz yükleyebilirsiniz. İnternette gezinirken tek tuşla resimleri büyütmenin yanında sayfaları tek tuşla da küçültme imkanınız var. Bu işlemi yapınca otomatik olarak yazı fontları kendini düzenliyor. Tek bir tık ile sayfada merak ettiğiniz kelimenin altını çizip Google, Youtube gibi sitelerde aratabilirsiniz. Fotoğraf etiketleme özelliği ile de oldukça dikkat çekiyor ve ortama keyif katıyor. Arkadaşlarınız ile toplu çekildiğiniz resimlerde fotoğrafların üzerinde oynama yaparak onları etiketleyerek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Android işletim sistemi ile çalışan Htc Wildfire S, onbinlerce farklı uygulama ile karşınızda. 105 gram ağırlığı ile bütün bu özelliklerin kalın ve ağır bir modelde olacağını düşünenleri de ters köşeye yatırıyor. 3.2 inc dokunmatik ekranı ile teknolojinin sınırlarını zorlayın. Çözünürlük oranı ise 320x480 olarak üretilmiştir. Bunun yanında telefonda hazır olarak birçok uygulama ve program bulunmakta. Türkçe dil desteği ile kullanmak çok kolay.

Online Alışveriş İmkanı!

Telefonda bulunan Friend Stream programı ile birden çok sosyal medya ağına aynı anda ulaşın. Dünyanın en çok tercih edilen Facebook, Twitter gibi sitelerdeki hesaplarınızı birleştirerek arkadaşlarınızı daha hızlı takip edebilirsiniz. Telefon açılır açılmaz karşınıza çıkan giriş ekranında dilediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Sizin için en önemli uygulamaları buraya alara daha hızlı bir kullanıma da sahip olmak elinizde. Telefon rehberi kabarık olanlar içinde özel olarak hızlı arama özelliği eklenmiş. Sadece tuşları tıklayarak üzerinde bulunan harflerdeki kişileri anında karşınıza çıkarıyor. İnternet üzerinden bu ürüne ulaşmak için farklı alternatifler var. Darty.com.tr ve Hizlial.com adresini ziyaret ederek uygun fiyatlar ve kampanyalar ile bu cihazı satın alabilirsiniz. Kredi kartına ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamıyor. Bunun yanında ihtiyacınız olan diğer ürünleri de bu sitelerden temin edebilirsiniz. Kampanyalar ve özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak, indirim kuponu ve hediye çekleri ile alışverişi daha cazip bir hale getirmek için Indirimlr.com'a uğrayıp, ondan sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları