Htc Sense: Özellikleri ve İndirimli Fiyatlı Online Satış Noktaları

Htc Sense: Özellikleri ve İndirimli Fiyatlı Online Satış Noktaları Galeri

HTC markası teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ediyor ve bunları da telefonlarında uygulamaktan geri durmuyor. Özellikle insanların artık interneti hayatın her alanında etkin bir şekilde kullanması cep telefonu üreten markaları da etkiledi. Akıllı telefonların üstün özellikleri insanların onları tercih etmesine yol açıyor. Htc Sense, markanın ürettiği telefon modellerinde kullandığı bir arayüzdür. Sunduğu üstün özellikler ile kendini diğer markaların modellerinden ayırıyor.

Akıllı Telefon HTC Sense Özellikleri

Akıllı Telefon HTC Sense Özellikleri

Htc Sense tamamen kişisel kullanıma uygun ortamlar yaratıyor. Telefon ekranını dilediğiniz gibi değiştirmek , sizin için önemli olan uygulamalara daha hızlı ulaşmak da bunlardan biri. Facebook, Twitter gibi sosyal medyada takip ettiğiniz arkadaşlarınız ile rehber arasında ortak bir bağlantı kurmaya çalışır. Telefon uygun olmadığınız bir anda çalıyorsa telefonu ters çevirmeniz durumunda sessize alıyor ve susuyor. Özel sensör sayesinde telefon çanta ve cebinizde iken daha yüksek sesle çalar. Elinize aldığınız andan itibaren ise daha yavaş bir ses ile çalarak sizi rahatsız etmez. Hızlı arama özelliği ile sadece rakam ve harf girerek çabuk bir şekilde aradığınız kişiye ulaşmak mümkün. İnternette sörf yaparken ilgilendiğiniz bir web sayfasını tam ekrana sığacak şekilde sığdırabilir ve dokunmatik ekranla sürekli sağa, sola kaydırmak ile uğraşmazsınız. FriendStream adlı entegre uygulama ile aynı anda farklı sosyal medyalarda yer alan arkadaşlarınızın iletilerine ulaşmak mümkün. Haritalar arasında gezinirken onların yüklenme süreleri de tarihe karışıyor. Haritalar direk telefona indiği için hızlı bir şekilde haritalar arasında gezinmek de mümkün oluyor. Aynı zamanda haritalara eklenen pusula özelliği ile hangi tarafa gideceğini şaşıranlara da mükemmel bir hizmet sunuyor. Hızlı ve seri şekilde fotoğraf çekim özelliği ile yakalamak istediğiniz an için en iyi fırsatı size sunuyor. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise çalınma ve kaybolmalara karşı verdiği hizmet. Bunun için yapmanız gereken Htcsense.com üzerinden hesap açmak ve gerekli uygulamaları yapmak. İşlemlerden sonra uzaktan telefonu kontrol edebilir, harita üzerinden nerede olduğunu görebilirsiniz. Gelen mesajları ve çağrıları da başka bir numaraya yönlendirmek mümkün. Bunun yanında daha birçok özellik bulunmakta.

İndirimli Fiyatlar ile Sanal Alışveriş İmkanı!

Yakın zamanda telefonu değiştirmek ya da yeni bir telefon almak isteyenler için Htc Sense akıllı özellikleri ile karşınızda. Bir cep bilgisayarından çok daha fazlasını arayanlar için fiyatı ise oldukça makul. Nakit olarak tek seferde ödemek yerine kredi kartına taksit imkanları ile bu ürünlere sahip olmak ise sizin elinizde. Kliksa.com, Webdenal.com ve Hizlial.com adlı sanal alışveriş sitelerini ziyaret ederek sizin için hazırlanmış kampanyalar, indirimli fiyatlar ve hediye çeklerinden yararlanabilirsiniz. Telefon tamamen orjinal olarak size gönderilmekte ve yetkili servislerde geçen bir garanti belgesi de kutunun içinde yer almakta. Daha uygun fiyatlara alışveriş yapmak ve alışveriş keyfini iki katına çıkarmak için acele edin!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları