Htc Evo 3d Fiyat: En Avantajlı Cep Telefonları Online Alışverişte!

Htc Evo 3d Galeri

Günümüzde herkesin elinde olan çoğunlukla internet ve mesajlaşma amacıyla kullanılan cihazlar bulunmaktadır. Hayatımızı ileri derecede kolaylaştıran bu cihazlar, kusursuz özelliktedirler. Cep telefonları, ihtiyacımızı tamamen karşılamaktadır. Gidilecek yerleri navigasyon yardımıyla öğrenebilir veya konuşma, mesajlaşma gibi özelliklerle yol tarifi alabiliriz. İnternet yardımıyla her an arkadaşlarımızla iletişim halinde kalabilir ve gün içerisinde yaşanmış olan gelişmelerden haberdar kalabiliriz. Bu kadar özelliği ve avantajı olan bir cihazı kim kullanmak istemez ki. Bu teknoloji harikası cihazlar, istek arttıkça yeni modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Sektördeki rekabetin artmasıyla çıkan yeni telefonlar, kullanıcıların isteklerine göre ayarlanıp, şıklık ve performansı oldukça yükseltilmiştir. Bu rekabetin içerisinde Htc firması kendini, ürünleriyle ortaya çıkarmayı başarmıştır. 1997 yılında kurulan firma, alıcıları memnun etmeyi günümüze kadar sürdürmüştür. Microsoft Windows Mobile işletim sistemli cihazlarıyla ün salan firmanın merkezi, Tayvan’da bulunmaktadır. Operatörlere özel cihazları ile isminin duyulmasını yaygınlaştırmaktadır. Htc, Vodafone, Sprint, O2, Orange bu operatörler arasındadır. 5 Kasım tarihinde alınan habere göre, Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemini destekleyecektir. Htc Evo 3d Fiyatı, şık tasarımı ve dokunmatik ekranıyla kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

Htc Evo 3d Fiyatı ve Yüksek Performansı

Özellikle fotoğraf çekmeyi severler için 5 Megapiksel kamerası bulunmaktadır. En güzel anlarınızı, sevdiklerinizle, aileniz ve arkadaşlarınızla ölümsüzleştirebilirsiniz. Büyük ekranı ile sizlere tam bir profesyonel makine havası verecektir. Dijital Zum, Otomatik netleme, Flaş, Video Kayıt ve dahili ikinci kamerası ile kusursuz teknik özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Multimedya özelliklerinde, Fm Radyo ve Java desteği bulunurken aynı zamanda birçok ses formatında dosyayı ve videoyu oynatabilmektedir. 170 gram ağırlığı bulunmakta ve çok fazla yer kaplamamaktadır. Bluetooth v3.0 ile dosya aktarımlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Wi-Fi özelliği, kablosuz ağların bulunduğu ortamlarda, internette sınırsızca dolaşmanızı sağlayacaktır. Evo 3d modelinde de olduğu gibi batarya ilk akla gelen özellikler arasındadır. Standard Battery, Li-Ion 1730 mAh pili olan cihazın, 355 saat bekleme süresi ve 7.5 saat konuşma süresi bulunmaktadır. Android işletim sistemi olan cihaza uygun birçok dosya ve uygulama bulunmaktadır. Htc Evo 3d fiyatı, performansına göre oldukça makul bulunmaktadır.

Online Alışverişte Fırsat ve Avantajlar

Gençler tarafından oldukça sık tercih edilen bu cihaz, dokunmatik oluşuyla da dikkat çekmektedir. Şıklığı ve yüksek performansı bir arada sağlamakta ve uygun fiyata satılmaktadır. Rekabetin arttığı bu zamanlarda firmaların yüksek fiyatlı ürün satmaları alıcıları biraz sıkıntıya sokmuştur. Online alışveriş siteleri, uygun fiyatları, ödeme seçenekleri ve kampanyalarıyla kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Piyasadaki fiyatının oldukça aşağısında bir fiyatla karşımıza çıkan ürünlerin alımında, güvenilir mağazalardan alışveriş yaptıkça sorun oluşmamaktadır. Yapacağınız tek şey internette biraz zaman geçirmek olacaktır. Bu sayede fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Gold, HızlıAl gibi teknoloji mağazalarının internet siteleri, kullanıcılara güvenli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Sitelere üye olarak, uygun modeli seçmeniz ve sepetinizi doldurmanız gerekmektedir. Kredi kartlarına yapılan taksitlerinde bulunduğu siteler, alışverişin daha zevkli bir hale gelmesi için vardır. Zaman kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları