Htc Desire Z: En Uygun Fiyatlara Htc Desire Z Online Alışverişte!

Htc Desire Z Galeri

Cep telefonu alırken birçok kişi, koymuş oldukları kriterlere göre seçimlerini yapmaktadır. Piyasa üzerindeki modellerin çeşitliliği de düşünüldüğünde, en uygun modelin hangisi olduğu konusunda da bir takım kararsızlıklar ortaya çıkmaktadır. Bu kararsızlıkları gidermek adına birçok marka sunmuş oldukları kullanışlı ve uygun modellerle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Htc Desire Z de dikkat çeken bir model olarak piyasada yerini almaktadır. Birçok kullanıcı tarafından olumlu karşılanan telefon, sahip olduğu muhteşem tasarımıyla büyük bir kullanım rahatlığı sunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında normal bir dokunmatik telefon gibi duran cihaz, kullanıcılara sunduğu sürpriz özelliklerle göz doldurmaktadır.

Htc Desire Z İle Bir Cep Telefonundan Daha Fazlası

Htc Desire Z’nin öne çıkan en büyük özelliği hiç kuşkusuz sahip olduğu klavyesi olmaktadır. Telefon dokunmatik özellikli bir cihaz olmasına rağmen, klavye severlerin de ilgisini çeken tasarımıyla farklı bir tarz oluşturmaktadır. Çünkü genel olarak dokunmatik telefonlarda zaten sanal bir klavye bulunmaktadır. Bu özellik birçok kullanıcı için de kolaylık olmaktadır. Ancak Htc Desire Z’nin bu modeli bunu bir adım daha ileriye taşıyarak farkını ortaya koymaktadır. Sahip olduğu geniş klavyesi sayesinde ekrandan daha fazla yararlanmaya imkan tanıyarak klavyeyi daha rahat kullanmaya imkan tanımaktadır. Ayrıca telefonun Android işletim sistemli olması telefona mini bir cep bilgisayarı görevi yüklemektedir. Bu sayede bilgisayarda yapılabilecek birçok ofis işi ya da küçük işler, bu cihaz sayesinde de kolayca yapılabilmektedir. Sosyal ağlardan kopmayanların da işini kolaylaştıran bu özellik, yazışmalarda hızlı olmayı sağlamaktadır. Telefonun öne çıkan donanımsal birkaç özelliği de bulunmaktadır. Bunlardan ilki telefonun sahip olduğu 1,5 gigabaytlık dahili hafızası olmaktadır. Piyasadaki emsallerine göre oldukça fazla olan bu hafıza, harici kartlar ile 32 gigabayta kadar çıkarılabilmektedir. Ayrıca bunun yanında 5 megapiksellik flaşlı kamerasıyla en iyi kareleri yakalama imkan tanıyan telefon, adeta bir fotoğraf makinesi kadar kaliteli çekimler sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olması sayesinde Google HTML internet tarayıcısı ile bilgisayardan internete bağlanır gibi bir hisle internette gezinmeye imkan tanımaktadır. Sosyal ağlara kolayca bağlanabilmeye imkan tanıyan uygulamaları ve Anroid market, Google play gibi uygulama merkezlerinden kolayca yeni uygulama yüklemeye imkan tanıyan telefon, ihtiyaçları fazlasıyla karşıladığını göstermektedir.

Htc Ürünleri ve Online Alışveriş Fırsatları

Htc Desire modelleri genel olarak Htc’nin en çok tercih edilen model sınıfı olarak bilinmektedir. Desire Z modeli de bu sınıf içinde farkını ortaya koyan bir ürün olarak kullanıcılarla buluşmaktadır. Telefon bu kadar iyi özelliklerinin yanında uygun fiyatlı olması sayesinde tercihler arasında üst sıralardaki yerini almaktadır. Özellikle yenicarsim.com ve hizlial.com gibi güvenilir online alışveriş sitelerinin yapmış olduğu kampanyalarla daha da uygun fiyatlara alınabilecek bu ürün, uzun süreli ihtiyaçları karşılayacak bir ürün olmaktadır. Ürünü temin etmek için alışveriş sitesine üye olmanız yeterli olacaktır. Temin edildiğinde 1 hafta içerisinde adrese gönderilmektedir. Keyifli bir alışveriş için bir tık uzaklığınızda olan siteleri inceleyebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları