Htc Desire Z Fiyat: Android Destekli Modelde İndirimli Online Fiyatlar

Htc Desire Z Fiyat: Android Destekli Modelde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Akıllı telefon üreticilerinden Htc markası 2010 yılının son çeyreğine yaklaşırken Htc Desire Z modelini yayınladı. Geniş bir klavye ve dokunmatik ekranı ile android işletim sistemine sahip olmasının yanında Htc Sense arayüzü ile de müzik, radyo ve cihaza entegre halindeki programlar ile sosyal ağlar ile sürekli bir iletişim halinde oluyorsunuz. Teknik özelliklerinin yanında görsel olarak son derece şık olması ve ergonomik tasarımı ile de ihtiyaçlarınızı karşılık veriyor.

İş ve Oyun İkisi Birarada!

İş ve Oyun İkisi Birarada!

Desire Z bulunan ikinci nesil 800 Mhz işlemci birinci nesil işlemciye sahip telefonlardan çok daha hızlı. Yeni çıkan oyunlar ve programlar arasında rahatlıkla dolaşabilir aynı anda internette sörf yaparken flash destekli siteleri rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu özelliği ile size hem oyun oynama hem işlerinizi halletme şansı sunuyor. 720p video çekmenize olanak sağlayan 5 MP kamerası ile gündüz vaktinde mükemmel çekimler çıkartmak sizin elinizde. Gece çekimlerinde akıllı telefonların neredeyse tüm modellerinde olan zorlanmaya kıyasla daha iyi sonuçla elde etmek de mümkün. Klavyesi sizi zahmetsiz bir şekilde daha hızlı mesaj yazmanızı ve Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya platformlarını da daha etkin kullanmanıza olanak sağlıyor. Şık bir tasarıma sahip telefonda bulunan klavye cihazı bir nebze daha ağır yapmasına rağmen görsel olarak estetik duruşuna zarar vermiyor. Dünyada ve Avrupa'da yoğun bir ilgi gören model Türkiye'de de aradığı başarıya ulaştı. Modeli benzersiz kılan özellikler ile hem iş hem de oyun telefonu olarak bu cihazı kullanabilirsiniz. Birden çok mail adresi olanlar için özel olarak telefonda bulunan özellik ile hepsini tek bir hesapta toplamak mümkün. Farklı renkler ile kafanızın karışmasını engelliyor ve özel filtreleme seçeneği de var. Akıllı telefonların bazılarında bulunan flash sorununa da çare getirmiş. İntertte sörf yaparken artık açılmayan sayfa kalmıyor aynı zamanda sayfaların yüklenmesini de beklemiyorsunuz. Aynı anda farklı sayfaları da açabilirsiniz. HD derece kayıt yapabilen özel kamerası ile anları capcanlı yakalamak da mümkün. Dilerseniz arkadaşlarınız ile sosyal medya da paylaşabilir ya da televizyonda sevdiklerinize gösterebilirsiniz. DLNA özelliği sayesinde telefonda bulunan resim, video gibi görselleri televizyona aktararak bütün aile fertlerini televizyon başında davet edebilirsiniz.

Online Alışveriş Fırsatı, Taksit Seçenekleri!

HTC Desire Z fiyatları ile de yüzünüzü güldürecek. Piyasaya ilk çıktığında değeri 1200 TL civarında olan ürünün fiyatı oldukça düşmüş durumda. Kredi kartına taksit imkanları ve özel kampanyalar ile bu ürüne daha ucuza getirmek mümkün. Kliksa.com, Darty.com, Bimeks.com'u ziyaret ederek sipariş verebilir, diğer ürünleri de inceleyebilir ve kampanyalara göz atabilirsiniz. İndirim kuponları ve hediye çekleri ile de sizi özel fırsatlar bekliyor. Kulaklık, çizilmesini önlemek için özel kılıf ve dokunmatik ekran için jelatinlere de uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkün. HTC Desire Z fiyatları ve özellikleri ile bütün ihtiyaçlarınız karşılayacak ve size ekonomik olarak avantaj sağlayacak.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Bimeks
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları