Hp Laserjet: Hp Lazer Yazıcılarda İndirimli Online Alışverişte

Hp Laserjet Galeri

Yazıcılar belki de günümüzün en değerli icadıdır. Çünkü bu harika donanımlar, onlarca sayfalık bir yazıyı dakiklar içerisinde, insan elinden on kat daha hızlı bir biçimde kağıda dökebilmektedirler. Böylece insanlar hem zamandan tasarruf etmiş olacak hem de enerjisini boşa harcamamış olacaktır. Hp gibi dünyaca ünlü markaların birbirinden kaliteli laser tipli yazıcıları, hem ofis ortamlarında hem de ev, okul gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok yararlı fonksiyonları da beraberinde getiren bu ürünlerin birçoğu fotokopi, tarama, yazma gibi özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra yine birçok modelin şık ve küçük tasarımlara sahip olması, Hp Laserjet’leri tercih edilebilir kılmaktadır. Fiyat olarak değerlendirildiğinde, Hp Laserjet serisi yazıcılarda model sayısının fazla olması nedeniyle genel olarak ekonomiktir. Bu harika yazıcılardan bir tanesine sahip olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken online mağazalardan birisine girerek siparişinizi vermektir.

Birbirinden Cazip Hp Laserjet Kampanyaları Sizleri Bekliyor

Bu harika yazıcılardan bir tanesine sahip olmak istiyor ancak bütçe ayırmada zorluk çekiyorsanız veya normal mağaza fiyatları size gereksiz pahalı geliyorsa, o zaman ülkemiz online mağazaları sizin için en doğru adres olacaktır. Yılın her günü onlarca kategoride, yüzlerce ürüne uygulanan cazip indirimler özellikle de uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların, online alışverişi tercih etmesini sağlamıştır. Gold Bilgisayar, Hızlıal, Darty gibi online mağazalarda Hp Laserjet serisinin tüm modellerini bulabileceğiniz gibi, bu serinin tüm modellerine birbirinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Online mağazalardan siparişinizi verdikten sonra bekleme süresi maksimum üç gün ile sınırlandırılmıştır. Siparişiniz en geç üç günde Türkiye’nin neresinde olursanız olun ulaştırılmaktadır. Ayrıca ürünü satın alırken hiçbir şekilde zahmete girmemeniz de online mağazaları çok daha cazip kılan bir başka avantajdır.

Hp Laserjet Serisi Modelleri

Online mağazalarda şu an için indirimle satılan modeller arasında göze çarpanlardan bir tanesi olan Pro M1132 modeli, tarayıcı, fotokopi ve yazıcı yerine kullanılabilmektedir. Bu üç önemli fonksiyonu da içerisinde barındırması, bu ürünü ön plana çıkarmaktadır. Eğer bu ürünü ofisinizde kullanmayı düşünüyorsanız, günlük ofis işlerinizi düşük maliyetlerle yapabileceğiniz harika bir üründür. Hp Smart Install özelliği ile ürünü bilgisayarınıza saniyeler içerisinde kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünü bilgisayarınıza USB yoluyla kolayca bağlayabilirsiniz. Dakikada 18 sayfa yazdırabileceğiniz bu yazıcı ile dört kata kadar enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünün biten kartuşlarını üretici firmaya göndererek geri dönüştürülmesini sağlayabilir ve böylece çevreye önemli bir katkıda bulunabilirsiniz. Bu ürünü kullanarak siyah baskı elde etmek istediğiniz taktirde saniyede 8 sayfa yazdırabilirsiniz. Bu piyasadaki yazıcılar arasında önemli bir özelliktir. Bu modele alternatif olarak MFP M175nw modeli örnek gösterilebilir. Bu ürün de yazma, kopyalama ve tarama özelliklerinin tümüne sahiptir. Bu modelin siyah baskı hızı dakikada 16 sayfa ve renkli baskı hızı ise dakikada 4 sayfadır. Üretici firma bu ürün ile aylık 950 sayfanın üzerinde baskı yapılmamasını önermektedir. 150 yapraklı geniş kağıt tepsisi ile ofisinizde, evinizde veya okulunuzda bu ürünlerden bir tane olmasını isteyeceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları