Hp Laserjet 1020: HP Lazer Yazıcılarda İndirimli Alışveriş Fiyatları

Hp Laserjet 1020 Galeri

Hewlett-Packard şirketi yani HP, Kaliforniya’da bulunan uluslararası bir şirkettir. Yazılım ve hizmet sağlayıcı olan Hp,1939 tarihinde Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından, ölçü cihazı üreticisi olarak kurulmuş bir firmadır. İlk çıkardığı ürün, Model 200A diye isimlendirilen ses osilatörüdür. İlk kişisel bilgisayarı ise, Hewlett-Packard 9100A 1968 yılında üretilmiştir. 1970 yıllarına doğru hesap makinesi üretimi, 1980’li yıllarda ise inkjet, lazer yazıcı ve tarayıcı, 1990 yıllarında masaüstü ve dizüstü bilgisayar ve sunucuları kullanıcılarına sunmuştur. Birçok yazılımı ve işletim sistemlerini üreten firma, 2002 yılında Compaq şirketi ile birleşmiştir. HP firmasının Ceo’su 2005 yılından itibaren Mark Hurd olmuştur. Şirkette, 2006 yılında yaklaşık olarak 7 milyar dolar kadar büyüme olmuştur. Oldukça hızlı bir gelişim süresinden sonra firmanın yazıcı ve bilgisayarları oldukça ilgi çekmiştir. Hp Laserjet 1020 yazıcısı, uygun fiyatlar ve kolay kullanımıyla dikkat çekerek, online alışveriş sitelerinde ve teknolojik mağazalarda bulunmaktadır.

Hp Laserjet 1020 Teknik Özellikleri

Teknoloji çağı gelişmeye devam etmektedir. Ama bu durum kâğıt kullanımının önüne henüz geçememiştir. Ofislerde, evlerde, okullarda kullanılan yazıcılar, neredeyse her evde olma konumuna gelmiştir. Bilgisayarla kolay bir şekilde işimize yarayan dosyayı çıkarabilmekteyiz. Tüm teknolojik aletlerin olduğu gibi yazıcıların da fiyatı, kullanımı ve ergonomik yapısı gibi özelliklerin bilinmesi gerekmektedir. Özellikle bu tür cihazları güvenilir markaların ürünlerinden almak gerekmektedir. Hp firması da yazıcı üretmektedir. Hp Laserjet 1020 modeli, dakikada yaklaşık 12 sayfa renksiz basım yapabilmektedir. 600x600 dpi baskı çözünürlüğü ve garantisi bulunmaktadır. 2 Mb ön belleği ile yazdığınız sayfaların bir kaçını hafızasında saklayarak rahat erişim sağlayabilirsiniz. A4 kağıt seçeneği ile birlikte kağıt tepsisi yaklaşık olarak 150 sayfa kadar kapasitesi bulunmaktadır. Daha çok ev kullanıcıları düşünülerek yapılan cihaz, A4 tipi kâğıt ile yeterli özellikleri mevcuttur. İçerisinde 1 adet toner bulunduran cihazda, kartuş bulunmamaktadır. Tonerlerin kartuşlara göre fiyatı daha uygun ve bulunması daha kolaydır. Sık kullanıldığı zamanlarda çok elektrik yakacağını düşünmenize gerek yok çünkü cihazın elektrik tasarrufu yapan özelliği bulunmaktadır. USB 2.0 desteği ile ürün kurulumunu ve kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza kabloyu bağlayarak, kurulum sürücülerini bilgisayara yükleyerek cihazın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Aylık yaklaşık beş bin baskı yapabilirsiniz.

Hp Lazer Yazıcılarında Online Alışveriş Fırsatları

Zaman kavramından şikayetçi olanlar için birebir olan online alışveriş siteleri özellikle uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle yeni cihazların çıkması, piyasayı kızıştırmakla birlikte fiyatların yükselmesini de beraberinde getirmektedir. Hp Laserjet 1020'ye birçok teknoloji mağazasından ve internet adreslerinden ulaşabilirsiniz. Gold, Vatan Bilgisayar gibi bilindik mağazaların sitesinden hem güvenilir hem de uygun alışverişler yapabilirsiniz. Avantajlarıyla kendisine çeken siteler, sadece üyelik gerektirmektedir. Sitelerde, alacağınız ürünün detaylı bilgisini görebilir ve temin edebilirsiniz. Yalnızca 1 hafta içerisinde kargolarınız adrese gönderilecektir. Kredi kartına yapılan ödeme seçenekleriyle birlikte alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vatan Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları