Hp Laserjet 1018: HP Lazer Yazıcı ve Kartuşlarında İndirmli Fiyatlar

Hp Laserjet 1018 Galeri

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden HP ilk olarak 1939'da kurulan Amerikan merkezi bir şirkettir. Günümüzde bir dünya markası haline gelmiş olan HP kaliteli ürünleri ve yüksek müşteri memnuniyetiyle adından oldukça fazla söz ettirmektedir. Yazıcılardan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara birçok teknolojik ürünün üretimini gerçekleştiren marka donanım ve yazılım alanında hizmet vermekte ve bulunduğu her alanda liderliğe oynamaya devam etmektedir. Dünyanın en çok satan yazıcı ve tarayıcı markalarından biri olan HP kalitesini Hp Laserjet 1018'de de kanıtlamıştır.

Hp Laserjet 1018 İle İşlerinizi Daha Ucuza Daha Çabuk Yapın!

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticisinin yazıcılarını kullanarak yüksek kaliteyi yakalayabilirsiniz. Hp Laserjet 1018 yüksek kalitesi ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyetiyle oldukça rağbet görmüş modellerden birisidir. Şık ve zarif tasarımı ve kompakt tasarımıyla gözünüze hitap ederken yerden de tasarruf etmenizi sağlamaktadır. 8.2 inch yüksekliği, 14.6 inch genişliğiyle evinizde ofisinizde kullanımı kolay bir ürün olarak göze çarpıyor. Siyah beyaz baskı yapabileceğiniz bu makineyle kaliteli ve hızlı çıktılar alabilirsiniz. Ana giriş tepsisi kapasitesi 150 kağıtlıktır. 100 kağıtlık da üst çıktı bölmesi bulunmaktadır. Yazdırma işleminizi başlatıp gerisiyle uğraşmanız gerekmemektedir. Farklı boyutlarda çeşitli kağıt türlerine baskı yapabilirsiniz. Mektup, A4, B5 gibi birçok kağıt türü yazıcı da kullanım için uygundur. A4 boyutundaki kağıtlar için ortalama yazma süresi dakika başına 12 sayfadır. 10 saniye gibi kısa bir sürede ilk çıktı ile işlemlerinize beklemeden daha hızlı başlamanız mümkün. Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesiyle de kullanıcılarını memnun etmekte olan ürün, ayda maksimum 3000 tek taraflı sayfa yazdırma kapasitesine sahiptir. Sahip olduğu energy star programıyla enerji kullanımınızı da büyük oranda azaltmaktadır. Düşük maliyetli kartuş ve düşük enerji kullanımı ile paranız cebinize kalır. Manuel çift taraflı yazdırma özelliğiyle de ek kağıt masrafından kurtulabilirsiniz. Lazer teknolojisiyle daha hızlı ve daha kaliteli çıktılar alabilirsiniz. Daha az maliyetle daha fazla iş yapmanın keyfini bu ürünle çıkarmanız mümkün. Ürünün kendisi dışında kartuşları da bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla satışta. Online mağazalarda ürünün kartuşlarını da indirimli olarak bulabilir ve satın alabilirsiniz. Kapınıza kadar gelen kargo seçeneğiyle de size işinize aralıksız olarak devam etmek kalır.

İndirimli Fiyatlarla Tasarruflu Ve Hızlı Bir Yazıcıya Sahip Olun!

Şimdi Hp kalitesinden yararlanmak ve bu ayrıcalıklı büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, hemen online alışveriş mağazalarını ziyaret edin. Yazıcı ve benzeri ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alın ve seçiminizi istek ve ihtiyaçlarınıza göre yapın. Online alışveriş mağazalarına özel indirim ve kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapmanın ve Hp teknolojisinin keyfini çıkarın. Kredi kartıyla alışveriş ve vade farksız seçenekleriyle güvenli alışverişinizi gerçekleştirin. Hemen şimdi kliksa.com, darty.com.tr, gold.com.tr gibi online mağazaları ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alın. Kapınıza kadar gelen kargo ve ücretsiz kargo seçenekleriyle size sadece teknolojiyi yaşamak kalsın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları