Hp Laptop: HP Dizüstü Bilgisayalarda İndirimli Online Fiyatlar

Hp laptop modeli Galeri

Hewlett-Packard yani kısaca HP olarak tanınan marka Kaliforniya eyaletine bağlı Palo Alto merkezli Dünyaca tanınmış teknoloji ürünleri üreten bir markadır. 1939 yılında markaya soy isimlerinin baş harfini de veren Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından kurulan Amerika merkezli bu marka 2011 yılı verilerine göre yaklaşık 350 bin elemana iş imkanı sağlamaktadır. Markanın günümüzdeki Ceo'su ise 2005 yılından beri bu görevde bulunan Mark Hurd adında ABD vatandaşı bir iş adamıdır. Hp denilince akla gelen ilk şey bilgisayardır. 1990 yılından itibaren masaüstü, dizüstü ve sunucu bilgisayarları üretimine başlayan marka günümüzde ürettiği laptop modelleri ile çok beğenilmektedir. Hp laptoplar günümüde insanlara en kolay alışveriş imkanı sağlayan internet ortamında da satışa sunulmaktadır.

En Beğenilen Hp Laptop Modelleri ve Özellikleri

Dünyanın en tanınmış markalarından olan Hp, farklı özelliklerde birçok diz üstü bilgisayar üretmektedir. Bu modellerden bazıları ise diğerlerine oranla biraz daha fazla beğenilmekte ve buna bağlı olarak da tercih edilmektedir. Markanın diz üstü bilgisayarları arasında tercih edilme oranı en yüksek modellerden biri de Pavilion G6-2010ET B3D20EA laptoplardır. Bu modelde birçok önemli özellik mevcuttur. Bu özellikler ise; Intel işlemci markası, Intel® Core™ i7-3612QM işlemci tipi, 6MB işlemci cache özelliği, 2.1Ghz işlemci hızı, 15.6" ekran boyutu, 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü, AMD Radeon ekran kartı, Hd Brightview Led arkadan aydınlatmalı ekran tipi, 2 GB DDR3 ayrılmış ekran kartı hafızası, HDMI özelliği, HD 7670M grafik işlemcisi, DDR3 1333 MHz bellek tipi, 8 GB maksimum bellek, 8 GB DDR3 (2 x 4 GB) sistem belleği, 5400 rpm disk hızı, 500 GB disk kapasitesi, DVD SuperMulti optik sürücü, bluetooth özelliği, Sata disk ara birimi, Freedos işletim sistemi yazılımı ve aklaşık 2,5 kilo ağırlığı ile oldukça hafif bir model olan bu diz üstü bilgisayarlar çeşitli aksesuarlarıyla beraber 24 ay garanti olanaklarıyla satışa sunulmaktadır. Hp laptoplar arasında en çok beğenilen diğer bir model de Pavilion G7-2001ST B3X68EA model diz üstü bilgisayarlardır. Bu modelin öne çıkan en önemli özellikleri ise; 8 GB'ye yükseltilebilir maksimum bellek, 750 GB kapasite, 43,9 cm (17,3 inç) ekran boyutu, 3. nesil Intel® Core™ i7-3612QM işlemci tipi, 1600 x 900 ekran çözünürlüğü, AMD Radeon ekran kartı ile kömür grisi renginde üretilen bu modellerde çok beğenilmektedir. Hp laptop modelleri arasında günümüzde en çok beğenilen diğer modellerden başlıcaları ise; DV6-6C04ET-A7N36EA Pavilion, 2540P QZ045US-06 Elitebook, G6-1217ST (A1Q21EA) Pavilion ve 14-2050ET (LS776EA) Envy model diz üstü bilgisayarlardır.

Hp Laptoplar En Cazip Fiyatlarla Online Mağazalarda

Ülkemizde bu ürünler online mağazalar aracılığıyla da satışa sunulmaktadır. Üstelik online mağazalardan alınacak bu ürünler çok daha hesaplıdır. İnsanları internetten alışveriş yapmaya teşvik etmek dolayısıyla birçok online mağaza, bu ürünlerde sık sık büyük indirim fırsatları ile kampanyalar yapmaktadır. Ülkemizde bu markanın dizüstü bilgisayarları güvenilir olarak müşterilerine sunan online mağazalar ise; Gold Bilgisayar, Darty, Teknosa, Kliksa.com, Yeni Çarşım ve Daybuyday adlı online mağazalardır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları