Hp G62: Dizüstü Bilgisayarının Özellikleri ve TTNet Kampanyası Detayı

Hp G62 Galeri

Hp markasının kuruluşu çok eskiye dayanır. Ekonomik buhranın fazlasıyla hissedildiği dönemlerde iki tane yeni lisans mezunu genç tarafından bir garajda kurulmuştur. Kuruluş hikayesi de oldukça ilginç. Yazı tura sonrası belirlenen marka ismi koymayı şirketin iki kurucusundan biri olan Bill Hawlett kazanmıştır.Markanın diğer ortağı Dave Packard'ın ve kendisinin soyadından oluşan Hawlett Packart 1939 yılında işte böyle kuruldu. Farklı sektör ile başlayan marka, yıllar geçtikçe kendini daha fazla geliştirdi ve günümüzdeki yerini aldı. Özellikle Türkiye'de yazıcı ve laptop modelleri ile oldukça tutuldu. Türkiye'de faaliyet veren TTNet, marka ile yaptığı anlaşma sonrası Hp G62 modelini sizlere kampanyalı fiyatlar ve taahhüt sözleşmesi ile sizlere sunuyor.

Hp G62 Teknik Özellikler

Hp G62 Teknik Özellikler

Hp G62, 2.26 i3 işlemcisi ve 4 Gb dd3 ramleri ile sizlere son derece hızlı bir bilgisayar keyfi yaşatıyor. Birçok programı aynı anda çalıştırabilir aynı zamanda en ufak bir takılma ya da kasma yapmadan internette sörf yapabilirsiniz. Özellikle ramlar sayesinde işletim sistemini en çok kasan programları dahi kolayca ve hızlı bir şekilde açmanızı sağlayacak. Bunun yanında dilerseniz 4 gb olan ram bellediğini 8 gb belleğe kadar çıkartabilir ve hızınıza hız katabilirsiniz. Ramlar ise yeni nesil olan dd3 modellerinden. Ekran kartını tercihini ise Ati markasından kullanan Hp G62, 320 gb sabit diski ile sizlere dosyalarını depolamanız için oldukça büyük bir alan sunuyor. Dvd yazıcısı ile boş dvd dosyalarını yazabilme ve depolama ihtiyacınızı da gideriyor. Wi-fi kablosuz ağ desteğinin yanında Bluetooth bağlantısı ile de kablosuz bağlantı keyfini yaşamanızı sağlaması da diğer özellikleri arasında. Usb girişlerin yanında artık gerek cep telefonları gerek fotoğraf makineleri olsun sürekli karşımıza çıkan hafıza kartları içinde 5 farklı giriş desteği sağlanmış. Laptop gibi modelleri sürekli olarak yanında taşıyanların en büyük sorunlarından biri olan ağırlık problemini ise modeli sadece 2.5 kilo gibi oldukça hafif ve şık tasarımı ile noktalamıştır. Ekran boyutunu ise 15.6 inç olarak belirlemiş ve özel deseni ile farklı bir tasarıma kavuşmuştur.

TTnet Laptop Kampanya Detayları

Hp G62, TTnet avantajları ile karşınıza çok cazip fiyatlar ile çıkıyor. Yakın zamanda yeni bir laptop almayı düşünenlerin bu kampanyaya göz atmasında fayda var. TTnet sayesinde bu modele iki farklı ödeme seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Ayda sadece 39.99 TL ödeyerek 36 ay taksitle ya da ayda sadece 56.99 TL ödeyerek 24 ay taahhüt ile sahip olmak mümkün. Ek bir ücret ödemeden ürünü teslim alıyorsunuz. Taahhüt miktarı faturaya ekleniyor ve karşınıza bu şekilde çıkıyor. Fatura ile ödemek istemeyenler için ise kredi kartına taksitlendirme seçeneği de sunulmuş. TTnet markasına ait internet paketleri de sizlere cazip fiyatlar ile geliyor ve sizi bilgiye ulaştırma konusunda yalnız bırakmıyor. TTnet kampanyalarından yararlanmak için markanın resmi sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • TTNET
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları