Hotiç

Hotiç, 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kuruldu. Marka bugün, Türkiye'nin ayakkabı sektöründeki en güçlü isimlerinden birisi. Yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık olarak 75 mağazası bulunan firma, ayakkabı ve aksesuarları ile yaklaşık 650 kişilik bir ekibin emek, düşünce ve yaratıcılığı ile hazırlanmaktadır.

Farkındalık Yaratan Kaliteli Üretim

Farkındalık Yaratan Kaliteli Üretim

Hotiç, modern kadının ve erkeğin yaşam tarzına uyumlu, günden geceye uzanan dinamik ve özgün seçenekler sunarak tasarım ve üretim kalitesiyle fark yaratan bir markadır. www.hotic.com.tr adresinden mağazalar listesini ve güncel koleksiyonları bulabilirsiniz. Modern, dinamik, elegan tasarımlarıyla iş, gece ve hafta sonu için farklı konsept ve koleksiyonlarla fonksiyonel ayakkabı ve aksesuar hazırlayan ve üreten Hotiç, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanır. Böylece marka, kalitesi ve dayanıklılığıyla uzun süre kullanımı garantiler. Hotiç, üretim kalitesi ve özgün tasarımlarıyla, her sezon en beklenen koleksiyonlarını sizler için sunuyor. Moda dünyasında her zaman daha çekici, dinamik ama rahat ayakkabılar tasarlamaya özen gösteren Hotiç, geniş ürün yelpazesiyle beğeni topluyor. Özellikle kış sezonunda sunduğu çizme ve bot koleksiyonuyla ilgi çeken marka, kadın ve erkek ürünlerindeki çeşitlilik ve kaliteyle en çok tercih edilen ayakkabı markalarının başında geliyor.

Online Alışverişte Hotiç Seçenekleri

Online Alışverişte Hotiç Seçenekleri

Hotiç, Türkiye'nin Antalya, İstanbul, Adana, Aydın, Marmaris, Mersin, Ankara, Balıkesir, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Bursa, Samsun, Kayseri,Trabzon gibi 25'i aşkın şehrinde hizmet veriyor. Birçok şehirdeki alışveriş caddelerinde yer alan firma mağazaları aynı zamanda büyük alışveriş merkezlerinde de bulunuyor. Yurtdışına da açılan Hotiç mağazalarını, Rusya, Irak ve Kıbrıs'ta da bulmak mümkün. Markanın erkek ve kadınlar için hazırladığı birbirinden güzel koleksiyonlarına ulaşmak artık çok daha kolay. Markanın online alışveriş mağazası, avantajlı ödeme seçenekleri ve özel kampanyaları ile sizleri bekliyor. Hotiç online shopta, aradığınız her türlü Hotiç ürününe cazip fiyat fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Firma ürünlerine, kendi resmi online alışveriş mağazasından ulaşabileceğiniz gibi, birçok özel alışveriş sitesinin kampanyalarından da ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen kampanyaların olduğu 1V1Y, Trendyol, Markafoni gibi özel alışveriş sitelerinde, kampanyalı ürünlerine %80'e varan indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hotiç
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları